חוות דעת מהצוות האודיופילים על פוקל 926

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
שלום לחברי DTOWN היקרים

ברשותי כיום מערכת סטריאו שכוללת רמקולים של פוקל CHORUS 716 , שמשודכים לYAMAHA AVENTAGE 3040 , ולסאב של SVS SB2000 ומשמשים לקולנוע ביתי - 70% , ולסטריאו 30% , כאשר בקולנוע ביתי אני שומע מעולה , ובסטריאו בסדר גמור אבל לא יותר מזה ..

בעקבות הצעת טרייד אין אטרקטיבית , הוצע לי לעבור לדגם הבכיר יותר מסדרת ARIA 926 , בבחינה בחנות של דגם אחד מול השני במספר שירים ועם אותה הגברה (ימהאה 3040) אכן הARIA נשמעה בבירור טובה יותר , למרות שקשה לי בדיוק "לשים את האצבע" ולתאר בדיוק מה זה אומר בשפה אודיופילית , חבל שאין לי אוזן אודיופילית כמו לשאר חברי הפורום ..

כמשתתף בתערוכה , עברתי על הפורומים , וראיתי איזכורים רבים לדגם שאותו אני מעוניין לרכוש , נראה שיש לכם המון ניסיון עם הסדרה הזאת של פוקאל , ו"חוכמת ההמונים" האודיופילים , יכולה לתת לי לעזור לי בהחלטה , ואולי להוסיף עוד אינפורמציה או זויות שלא לקחתי בחשבון , בנוסף ראיתי בתערוכה וגם קיבלתי פידבק דומה באתר על סאטפאים משובחים שנשמעו לא טוב , וסאטאפים פשוטים שנשמעו מעולה , אני רוצה לוודא שאני לא מוסיף עוד תקציב ולא מתקדם משמעותית

לכן אשמח לפידבק שלכם על כל חוויה\המלצה\משוב שהייתה לכם עם האריה 926 , כל אינפורמציה היא מבורכת

השאלות שבעיקר מעניינות אותי הם
1. הצבע של פוקאל: לפוקאל יש מוניטין יש רמקולים בהירים , אבל אני לא יודע לגבי הARIA , האם ה926 בהיר יחסית ?
2. התאמה של ה926 למגבר של הYAMAHA: האם חתימת הצליל של ימהאה ׁבמצב PUREׂ , מתאימה לפוקאל , האם הימהאה שהוא רסיבר קולנוע ביתי (סדרה יוקרתית אמנם) מספיק כדי להוציא מהרמקולים את הפוטנציאל או שהוא לא מסוגל לממש את הפוטנציאל של הרמקולים , ועלי להוסיף אקסטרא תקציב על הגברת סטריאו ?
3. באסים: ל716 היו חסרים באסים , ולכן חשבתי שהסאב יוסיף לי חתימה של באסים , מצד שני שמתי לב שכשהרסיבר במצב PURE , הוא לא מוציא סיגנל לסאבוופר ולכן אין באסים וכשאני עובר למצב STRAIGHT יש באסים אבל הסאונד בסטריאו הרבה פחות איכותי , מצד שני ל926 יש 2 וופרים והוא יורד ל45 במקום 50 , לכן רציתי לדעת האם הבאסים יהיו משמעותית יותר דומיננטיים ?
4. גודל חדר: באתר של פוקאל רשום שהם מיועדים לחדר של 30 מטר מרובע , בעוד שה926 שיש להם אקסטרא וופר , מתאימים לחדר של 20 מטר מרובע , איך יכול להיות שרמקול גדול יותר מיועד לחדר קטן יותר (החדר שלי הוא 8 על 4 מטר)
5. האם לדעתכם המעבר מ726 ל926 הוא שידרוג גדול\מינורי ? האם בחנתם בעבור שידרוג דומה והחלטתם לתעדף רמקול אחר באותו תקציב (פארדיגם , Bַ&W , ..) ?
5. כל פידבק אחר שלא חשבתי עליו יכול מאד לעזור ..

חוץ מזה שאלה לא קשורה ?
את השירים אני מזרים בעזרת PLEX שמופעל על NVIDIA SHIELD דרך HDMI לרסיבר ,כל השירים ברזולוצית FLAC או בקצב דגימה 320KB לפחות , מצד שני בתערוכה הרוב המכריע ניגן עם סטאפ של CD או תקליט.

השאלה שלי אם צורת החיבור הזאת מאפשרת הזרמה איכותית (לפי הדוקומנטציה ל3040 יש ESS Technology 192 kHz/32 bit ES9016 DAC פנימי) , האם צורת החיבור הזאת איכותית או שיש משהו שאני מפספס

home-audio-enceintes-haute-fidelite-aria-900-enceintes-colonnes-aria-926-10.jpg

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
1. הצבע של פוקאל: לפוקאל יש מוניטין יש רמקולים בהירים , אבל אני לא יודע לגבי הARIA , האם ה926 בהיר יחסית ?

ככל שהרמקולים שקופים יותר כך הם יהיו רגישים יותר להגברה. אי לכך, כמו כל רמקול שקוף ואיכותי, ה-926 מבקש הגברה מאוזנת מאוד. עם זאת, קל יותר להרגיע רמקול בהיר מאשר להפיח חיים ברמקול סגור.

2. התאמה של ה926 למגבר של הYAMAHA: האם חתימת הצליל של ימהאה ׁבמצב PUREׂ , מתאימה לפוקאל , האם הימהאה שהוא רסיבר קולנוע ביתי (סדרה יוקרתית אמנם) מספיק כדי להוציא מהרמקולים את הפוטנציאל או שהוא לא מסוגל לממש את הפוטנציאל של הרמקולים , ועלי להוסיף אקסטרא תקציב על הגברת סטריאו ?

אני לא שמעתי את השילוב הזה אבל אני יכול להמר שהמגבר שלך לא יוציא ממנו פרומיל ממה שהוא באמת מסוגל. זה משום שרסיבר קולנוע ביתי, טוב ככל שיהיה, מושקע מאוד בגזרת העיבוד והחלוקה לערוצים מאשר ביכולות סוניות בדו ערוצי.

3. באסים: ל716 היו חסרים באסים , ולכן חשבתי שהסאב יוסיף לי חתימה של באסים , מצד שני שמתי לב שכשהרסיבר במצב PURE , הוא לא מוציא סיגנל לסאבוופר ולכן אין באסים וכשאני עובר למצב STRAIGHT יש באסים אבל הסאונד בסטריאו הרבה פחות איכותי , מצד שני ל926 יש 2 וופרים והוא יורד ל45 במקום 50 , לכן רציתי לדעת האם הבאסים יהיו משמעותית יותר דומיננטיים ?

ככל שהרמקול איכותי יותר הבס שלו יותר טבעי ופחות מנופח. אי לכך, יש סיכוי יותר מסביר שאם אתה מחפש ״בומים״ לא תקבל אותם ברמקול הזה בדיוק מהסיבה הזו. יש לזכור שבס זה תווים ולא תדרים. ואנחנו מחפשים מרמקול שינגן לנו את התווים שנכתבו ביצירה ולא את התדרים שנלכדו בהקלטה. בגדול, זהו רמקול שלא חסר לו בס. זה כמובן תלוי חלל ויכולת המגבר להניע אותו כמו שצריך.

4. גודל חדר: באתר של פוקאל רשום שהם מיועדים לחדר של 30 מטר מרובע , בעוד שה926 שיש להם אקסטרא וופר , מתאימים לחדר של 20 מטר מרובע , איך יכול להיות שרמקול גדול יותר מיועד לחדר קטן יותר (החדר שלי הוא 8 על 4 מטר)

שמעתי אותו בחללים קטנים מ-30 מטר. על אלקטרוניקה טובה ומיקום נכון הוא ישמע נפלא.

5. האם לדעתכם המעבר מ726 ל926 הוא שידרוג גדול\מינורי ? האם בחנתם בעבור שידרוג דומה והחלטתם לתעדף רמקול אחר באותו תקציב (פארדיגם , Bַ&W , ..) ?

שידרוג גדול. אתה קופץ בשתי סדרות (יש לך 7, יש 8 ואתה מדבר על 9), עם יחידות טובות יותר, תיבה מושקעת יותר מה שבהחלט משפיע על הביצועים.

לטעמי פוקאל כמוצר, עושה כמה דברים שלא תמצא ב-b&w

חוץ מזה שאלה לא קשורה ?
את השירים אני מזרים בעזרת PLEX שמופעל על NVIDIA SHIELD דרך HDMI לרסיבר ,כל השירים ברזולוצית FLAC או בקצב דגימה 320KB לפחות , מצד שני בתערוכה הרוב המכריע ניגן עם סטאפ של CD או תקליט.

השאלה שלי אם צורת החיבור הזאת מאפשרת הזרמה איכותית (לפי הדוקומנטציה ל3040 יש ESS Technology 192 kHz/32 bit ES9016 DAC פנימי) , האם צורת החיבור הזאת איכותית או שיש משהו שאני מפספס

320 זה קצב סביר מינוס, פלאק זה סביר אבל שניהם לא איכותיים כלל והרמקול הזה יחשוף את זה. אינני מכיר גם את יכולת ההמרה של הרסיבר המדובר. הייתי ממליץ לך חשוב היטב על השידרוג הזה אם אתה לא הולך להשקיע גם במסביב.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נמר,
מה זאת אומרת פלאק זה לא איכותי? אתה רוצה שוב לפתוח את הדיון הזה?! :מנצח:

פלאק זה הסטנדרט לאודיו מסטרימר / מחשב.
אלא אם אתה שולח את מר בחור לקנות פטיפון/סידי, אני לא יודע מה הבעיה עם פלאק.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
יש לי את הרמקול הזה ואני יכול להמליץ עליו אבל אתה חייב כמובן לבדוק אותו עם הציוד שלך. (שאני לא מכיר)
מאפיין אותו ביחס לסדרות אחרות של פוקל שהוא פחות בהיר ויותר מעודן. Aria לדעתי היא סידרה מאד שונה מסידרות אחרות של פוקל, פחות "דוקר" בצלילים הגבוהים, יותר גוון "אקוסטי". השוואתי אותו ארוכות לרמקול המקביל מסידרה 8 (נדמה לי ש 816 או 826 ). והוא נשמע לי טוב יותר. ממש לא חסר לו באס והוא נמצא אצלי בחלל גדול למרות שבאמת נדמה לי שמוגדר המתאים לחדר בינוני. אם תרצה לשמוע אתה מוזמן..

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
ממש תודה על התשובה המושקעת והמהירה , אני מאד מעריך :)

כמה תובנות\הערות
1. אני מבין שה926 שקוף ולכן רגיש להגברה איכותית , אבל השאלה שלי היא טיפה שונה - האם הוא בהיר ?
מצד אחד יש ביקורות שמתארות רמקול בהיר עד לרמה שלאחר כמה דקות כבר קשה להקשיב , וחלק אומרים שבמעבר לטכנולוגיה החדשה (FLAXׂ) לפוקאל חתימת צליל פחות בהירה ויותר קטיפתית , מה אתם יודעים ?

2. אני מחפש סאונד איכותי טבעי ולא מנופח , ולכן אני מעדיף צרפתייה איכותית על אמריקאית רעשנית ומנופחת

3. אני מבין שרסיבר קולנוע ביתי נחות ממגבר סטריאו ייעודי , מצד שני אני אוהב גם סרטים וגם מוזיקה ולכן רוצה סטאפ אחד שיתאים לשתיהם ,אז לפתור את זה חשבתי להשתמש ביציאות הPRE-OUT שיחוברו למגבר הספק , אבל זה תלוי בשאלה האם רסיבר דו ערוצי בכלל וה3040 בפרט הם קדם מגברים איכותיים , יש למישהו מושג ?

4. , שאני משווה בין נגן מדיה מודרני (אני משתמש בPLEX יש כל מיניי אלטרנטיבות) שהוא אלגנטי , איכותי , מסונכרן לכל המכשירים לעומת הפתרון של תקליטים\CD ,אז נכון שלתקליטים יש צליל חם יותר , ונכון שיש להם את את הוינטאג\רטרו לוק ואני מת על זה , אבל היי , השנה היא 2017 , FLAC הוא פתרון LOSSLESS , ולהתחיל להתעסק עם תקליטים וCD , נראה לי פתרון קצת ארכאי .. , חוץ מזה שאני אוהב להאזין לפליליסטים שונים שאני מכין (גא'ז , עברי) , של אומנים שונים , אבל לקום להעביר תקליט אחרי כל שיר זה לא כיף :( , מצד שני - פשוט תסתכל כמה אלגנטי הממשק הזה ..

upload_2017-10-17_0-50-36.png

5. עוד חברים עם פידבק נוסף בנושא ?

תמונות מצורפות

• upload_2017-10-17_0-50-36.png
    upload_2017-10-17_0-50-36.png
    KB 372.4 · צפיות: 1,010

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
מה זאת אומרת פלאק זה לא איכותי? אתה רוצה שוב לפתוח את הדיון הזה?! :מנצח:

פלאק זה הסטנדרט לאודיו מסטרימר / מחשב.
אלא אם אתה שולח את מר בחור לקנות פטיפון/סידי, אני לא יודע מה הבעיה עם פלאק.

פלאק זה הכי קרוב ל-wave. יש היום יכולת להעביר היי רז ו-mqa בטידל ״באותו כסף״.
320 זה סביר מינוס.

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
פלאק זה הכי קרוב ל-wave. יש היום יכולת להעביר היי רז ו-mqa בטידל ״באותו כסף״.
320 זה סביר מינוס.
נמר,
Flac = wav
חוץ מזה שאודיופילים שומעים הבדל בין הפורמטים, כרגיל... :p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
Flac = wav
חוץ מזה שאודיופילים שומעים הבדל בין הפורמטים, כרגיל... :p

פלאק זה wave כמעט. כלומר wave מכווץ בלי אובדן איכות. מה קוראים אותו wave קרוע (מלשון rip).
זה עדיין קובץ סביר (כמו הדיסק הרגיל) לעומת הרזולוציות והיכולות שיש להשיג.

לגבי הבחנה בין הפורמטים - בקלות יתרה.

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
פלאק זה wave כמעט. כלומר wave מכווץ בלי אובדן איכות. מה קוראים אותו wave קרוע (מלשון rip).
זה עדיין קובץ סביר (כמו הדיסק הרגיל) לעומת הרזולוציות והיכולות שיש להשיג.

לגבי הבחנה בין הפורמטים - בקלות יתרה.
Flac הוא אכן wav דחוס אך הנקודה החשובה היא שאין איבוד נתונים.
אצלי למשל יש לפחות 3 דרכים ״להזרים״ קובץ שמע לסטרימר:
1. wav
2. flac
3. להגדיר ב-UPnP Server שיבצע Transcoding מ-Flac ל-wav טרם השליחה

לא עשיתי השוואות מדוקדקות מדי אבל כנראה ש-wav נשמע הכי טוב, ו-flac לא ממש רחוק ממנו, ולחלוטין אינו לא איכותי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כששמעתי MQA הבנתי ש-wave זה לא מספיק.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
נכון. Mqa הוא פורמט דחוס בהגדרה.

מעבר לזה, כמו כל קובץ, יש ויש. יש mqaים שנשמעים פשוט מדהים ויש כאלה שלא.

פלאק, ברוב המכריע של המקרים (כמובן, תלוי איזה rip נעשה לו), טוב יותר. חד משמעית. וזה מבדיקה של לא אחד ולא חמישה קבצי mqa בסטרימינג מטידאל (והדאק שלי תומך בזה נייטיב). למרות ש mqa הוא קפיצה משמעותית קדימה, יש קצת נפיחות, חספוס ופחות זרימה ביחס לקובץ פלאק *טוב*.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
אני חושב שמתפתח כאן דיון מעניין בשאלה איזה פורמט LOSSLESS עדיף , נראה שיש שני מחנות

מחנה המהנדסים
המהנדסים ינסו להסביר דרך חוקי הפיזיקה\חשמל\תורת המידע מדוע אם אין איבוד של מידע,האיכות אמורה להיות זהה

מחנה האודיופילים
האודיופילים יגידו שהם שומעים הבדל ברור בין שני הפורמטים גם אם תעיר אותם באמצע הלילה

על מה המחנות מתקוטטים
טיעונים דומים ישמשו את מלחמת האודיופילים מול המהנדסים בזירות התגוששות שונות כמו השפעת כבל הרמקולים על הצליל , מהו הפורמט העדיף תקליטור , CD , או שמא הזרמה דיגיטלית , מהו הפורמט העדיף לשמירת האודיו FLAC/MQA/WVA , ועוד ועוד ..

האם המחנות יצליחו לשכנע זה את זה
לעולם לא , ברור שזה נתון לכישלון כי ברור שעוד הסבר מתמטי לא ישכנע אודיופיל ששומע הבדל ברור במו אוזניו , ולהיפך המהנדס יהיה בטוח שהאודיופיל מנסה לשכנע את עצמו שהרכישה היקרה שעשה מוצדקת , למרות שזה ממש לא מסתדר עם הנוסחאות וחוקי המדע , ושני הצדדים יהיו מתוסכלים
(דרך אגב ממש מעניין מדוע אף אתר\מגזין לא הרים את הכפפה וניסה לעשות מבחן אובייקטיבי בעניין , סתם שאלה)

אז מה עושים
איינשטין אמר שלעשות את אותו הניסוי פעמיים ולצפות לתוצאה שונה זה מטורף לגמרי (למרות שתורת הקוונטים כבר הוכיח כבר שהוא טועה , אבל זה סיפור לפעם אחרת ..) , לכן אני חושב שלהשקיע אנרגיה בנושא מיותרת

מה אני חושב
אני מהנדס אלקטרוניקה בהשכלתי , מצד שני אני אודיופיל חובבן , אז אני שייך לשתי המחנות גם יחד , מצד שני
דעתי (הלא ממש מלומדת) ממש לא משנה , אבל מי שמתעניין אז בפרטי (לא לעורר מלחמות מיותרות)

מה באמת מעניין אותי
מה שבאמת מעניין אותי זה האהבה למוזיקה , לעצום את העיניים ולדמיין שלו ארמסטרונג , ריטה וליאונרד כהן מגיעים אליי לסלון כל יום שישי ושרים רק לי , זה אושר צרוף ולשם אני שואף

האמת שזה קורה כבר היום , כל שישי הם מגיעים , אבל לאחרונה שמעתי שאם אחליף את הסדרה של הרמקולים לסדרה הבכירה יותר , אז החוויה תהיה ברמות אחרות לגמרי , ורציתי רשמים שלכם מהתנסות עם הפוקאל 926 , אבל הדיון הלך למחוזות אחרים , אז אני מנסה להחזיר אותו למוטב

יום מקסים חברים

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
גם אני התלבטתי כמוך,
היו לי 716 ורציתי להחליף לפוקל 926.
לא ממש התחברתי,הבסים נפוחים מידי ולא לטעמי.
לבסוף בחרתי ELAC267 שנשמע מדויק ומאוזן יותר.

israrami

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
אהלן,פוקל 926 רמקול נחמד ולא מעבר,צליל בהיר ולא מתאים לכל סיגנון מוסיקה
אם אתה מוכן לקבל חוות דעת כתוב לי את מספר הטלפון שלך בפרטי
עולם האודיו הוא תחום מורכב
קודם כל אל תקנה כלום,תשמע מלא רמקולים
אל תמהר יש סיכוי שיכולים להמליץ לך לפי אינטרס
אם אתה רוצה דעה כתוב לי בפרטי

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מציע לך לא להחליף את הרמקול עדיין.
גש וקח לך מגבר סטריאו טוב, משהו באזור ה 8-10 אלף, חבר אותו מה PRE-OUT של המגבר לרמקולים.
חזור עם רשמים. :)

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
קודם כל אל תקנה כלום,תשמע מלא רמקולים
אבל אין לזה סוף. כל רמקול ישמע אחרת בשינוי אקוסטיקה או בשינוי הגברה.
דבר נוסף, אני מאוד חושש מגזל זמן של אנשי המקצוע. אם אני לא בא במטרה רצינית לרכוש, אני משתדל שלא להגיע.

אל תמהר יש סיכוי שיכולים להמליץ לך לפי אינטרס
אם אתה רוצה דעה כתוב לי בפרטי
מאחר שהוא לא מכיר אותך, אז הטענה הזו יכולה לבוא גם נגד מה שאתה תמליץ לו.

אגב, גם אני אשמח לקבל עיצות ממך.
(מרבה עצה, מרבה חוכמה)

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי סחבק

זה סיפור מעניין ..

אתמול ISRAMI (רמי) אכן נתן לי עצה והזהיר אותי לא למהר כי יש סיכוי שאנשי הפורום יענו לי לפי אינטרס , מצד אחד , הייתי קצת סקפטי , בכל זאת זה בחור עם הודעה אחת , אבל מתוך סקרנות , ביררתי אתו בפרטי כפי שביקש

ומה התברר , שרמי הסביר לי בפירוט מדוע כולם כאן בפורום ינסו לעבוד עליי , ובכל חנויות הסטראו עובדים אנשים לא מקצועניים שינסו לעבוד עליי , חוץ מחנות אחת ספציפית , שהיא ברמה אחת מעל כולם , ודגם מאד ספציפי , שאני חייב לקנות וקיים רק שם , ואיך הוא נכנס לחנות לקנות רמקולים בתקציב מסוים שיכל לעמוד בו (5Kׂ), אבל מכיוון שמנהל החנות הדגים לו מערכת כזאת מושלמת ב30K , והסטאפ נשמע כל כך מושלם שדמעות היו בעיניו , מכיוון שלא היה לא תקציב הוא לקח הלוואה , וזאת ההחלטה הכי טובה שהוא עשה בחייו (אני לא מגזים בתיאור התיאטרלי , אני פשוט מצטט את המשורר :) )

אז מה התברר לי

רמי צדק - יש סיכוי שאנשי הפורום יענו לי לפי אינטרס ועלי להיזהר , רק שכח לספר שעליי להיזהר ממנו , על זה בדיוק כתבו חכמנו "כל הפוסל במומו פוסל"

רמי טעה - הוא חושב שעשו אותי באצבע , הזוי לגמרי

באותו יום , וכביכול לגמרי במקרה , יוצר איתי קשר בפרטי חבר אחר , ומשמיע אזהרות דומות , והמלצות זהות , על אותה חנות בדיוק , ואותו דגם בדיוק , רק שבמקרה הוא רוצה למכור את אותו הדגם בדיוק כיד 2 , וזה עסקת חיי , ועליי רק לבוא ולשמוע

אז זהו שהוא שכח רק לספר פרט אחד קטן , שעסקת החלומות מפורסמת כבר באתר קרוב לשנתיים , אז כנראה שחכמת ההמונים מוכיחה שזה עסקת החלומות אבל של המוכר ולא של הקונה ;)

דרך אגב , וזה מעניין , שימו לב למוטיב החוזר , שרמי הזהיר אותי מאינטרסנטים הוא בעצם דיבר על עצמו , ושהמוכר השני דיבר על עסקת החלומות שלי הוא בעצם דיבר על עסקת החלומות שלו עצמו , וזה תופעה פסיכולוגית ידועה שאדם מדבר על משהו אחר הוא מקרין לך אינפורמציה על עצמו , יש על זה מלא חומר ברשת , למי שמתעניין ..

אז כמו שאמרו רפי לפני - "שלא יעבדו עליכם .." :)

claudia5

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
28
לדעתי תמתין עם הרמקולים.לא תרגיש שום הבדל בקולנוע ביתי .
לגבי סטראו ואני לא מוכר לך שום מוצר אבל בעבר מכרתי מגבר סטראו לאדם במצב מאוד קרוב לשלך.
תבדוק מגבר סטראו לא צריך לשלם 8/10 K יש ביד 2 מוצרים מצויינים בחצי ופחות.
בעבר מכרתי מגבר סטראו מסוג וינסנט 236 לבחור שהיה לו רמקולים של פוקל עם רסיבר מפלצת של אונקיו שהיה פיזית כפול מהוינסנט.
הבאתי את המגבר וחיברנו בבית של הבחור ושמענו את הוינסנט ,כאשר העברנו לאונקיו שהיה מחובר גם לסאב ,2 הנוכחים בחדר קפצו ואמרו שלא יתכן שההבדלים כאלה גדולים.אחרי כמה בדיקות החבר של הבחור אמר לו לנתק מהאונקיו את הסאב ואז ההבדלים היו עוד יותר גדולים.
הבחור דיבר על כך שהוא אף פעם לא שמע באסים מהרמקול ולכן לא ברור לו איך הוינסנט עשה זאת.
המגבר סטראו היה בכמה רמות מעל רסיבר מאוד רציני ,יקר ונחשב טוב מאוד בסטראו.
אחרי חודשיים אשתי חייבה אותי לקנות את המגבר מחדש אבל הבחור לא היה מעוניין למכור לי חזרה בשום מחיר אז רכשתי חדש.
תביא אליך הביתה כמה מגברים ותנסה.אם אתה גר בצפון יש 2 חברי פורום שמוכרים מוצרים טובים ,אחד זה unico secundo ומגבר נוסף שפירסמתי בשם חבר זה הקספיאן.
אני שומע בדרך כלל קבצי פלאק והאיכות מצויינת

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
מציע לבחון את ה 926 בהאזנה ממושכת. ברגע הראשון הם עשו לי "וואו", כי הם מאד מפורטים. אחרי כמה דקות, תחושת הפירוט נהייתה לא נעימה, תחושת "צרחנות" מעייפת לאוזני הסובייקטיביות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור