הקולנוע הביתי בתערוכת digitown 2017

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אשמח לקבל רשמים (חיוביים בלבד).
הכוונה היא לא למסכים שהוצגו שם.
תודה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בוקר טוב.

לצערי רשמים חיוביים אין לי לספר לך.
תחום ה"קולנוע הביתי" היה דל מאוד, הן בתשומת הלב והן באיכות.

1. ציפיתי לקבל הדגמה של Arcam ולצערי מה שקבלנו היה תצוגת נוי.
2. החדר של touch Control יבואני anthem היה מבורך בתשומת הלב והרצון ונתן טעימה, אך לצערי - התוצאה לא משקפת את הפוטנציאל, ה anthem mrx520 חובר ל 5.1 של morel (סאטליטים וסאב) היה ניתן לזהות שהרמקול במרכז הרוס ומחרחר והסאב היה חלש ומסורס עד שכמעט ולא היה נשמע - לצערי הכיול המצויין של ARC בפוטנציאל שלו, לא הצליח להמחיש שום פוטנציאל והתוצאה הייתה קטנה ומסורסת וחבל מאוד.
ה anthem mrx720 חובר לסט "בריא" יותר מה morel, סט של monitor audio, התוצאה גם היא לא הייתה משביעה רצון בדומה ל520, אך בניגוד לסט של morel, הסאב אמנם עבד, אך הרעיד שלא בצדק כל מחבר ופרופיל שקיים בחדר והתוצאה הייתה גרועה, מיקום ברמקולים היה בעייתי, לא הייתה שום תחושת מרחב ושום תחושה קולנועית אלא תוצאה קטנה ומסורסת ביותר.
3. ציפיתי להתרשם מה atmos והבנתי שלא היה ניתן למקם בשל אילוצים למיניהם.

מעציב שדווקא שתי היצרניות עם הפוטנציאל הגדול ביותר להביא קולנוע איכותי (בכל הקשור לאיכות RC ואיכות הסאונד הכללי) במחיר שפוי, לא הודגמו ולא מומשו את הפוטנציאל.

חבל בסה"כ.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
התערוכה לא עזרה לי לקבל אינדיקציה משמעותית או תובנה חדשה לגבי מה שמעניין אותי (אודיו רב ערוצי).

claudia5

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
28
מאוד רציתי לשמוע את ה-אנטם 520/720 אבל התוצאה היתה לצערי ממש גרוע.
את הסאב לא הרגישו בכלל ,הסאונד לא היה קשור כמעט לקובץ שהתנגן ...היו פיצוצים ושבירות ושום סאונד בנושא.עצוב מאוד שלא הגיעו מסודרים ,מדובר ברסיבר יקר רצח ביחס למתחרים וחוץ מווליום גבוה הוא לא הרשים כלל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור