איכות סאונד במכשירים כיום

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
שלום לכולם
אלו מכשירים מצטיינים באיכות הסאונד?
אשמח לדעת מי הטובים ביותר בתחום וכמו כן מי הטובים ביותר בתחום עד תקציב של 1500

תודה

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
1500 זלוטי

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
נושא הסאונד במכשירי הטל החכם לא נמצא בראש מעיניהן של היצרנים (אני מתכוון לטל מבוססי אנדרואיד בלבד). גם בסקירות שנעשו,ונעשות,למוצרים של החברות נושא האודיו או שלא מוזכר בכלל או שמוזכר די בקצרה.

למרות זאת,ולהערכתי כתוצאה מלחץ של המשתמשים,נושא האודיו נתן קפיצה משמעותית מהרבעון הראשון של 2015 ובא לידי ביטוי במכשירי הדגל של היצרנים.

ועוד לא נאמרה,בעניין האודיו,המילה האחרונה במיוחד אחרי שסמסונג קנו את הרמן קרדון בכלל ואת הרמן פרו בפרט שבפורטפוליו שלהם נמצאים AKG. והמתחרה השנייה,מקוריאה,משפת פעולה בצורה נרחבת עם B&O ויש עוד דוגמאות.

ב 1500 זלוטי הייתי ממליץ לחפש מכשירי דגל מן העבר של היצרנים לדעתי,ולא פעם מניסיון אוזני,ששמים דגש על נושא איכות האודיו.

להלן הרשימה של היצרנים - חפש אצל הרב גוגל את שמות טל הדגל שלהם והאם עדיין מופצים בא"י פלסתינה ארץ הקודש:

סוני.
LG
סמסונג
HTC

הסדר אקראי.

אם תוכל לגרד עוד כמה זלוטי אז ה HTC שנסקר פה בעבר על ידי - מומלץ בפה מלא.

מנחם.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בכל הקשור לאודיו לדעתי סמסונג הכי טובים משאר הפירמות אבל גם הEDGE 6 שלי לא ברמה של ה I basso 80 ׁ(ליגה אחרת לגמרי).

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נסה לחפש מכשיר ביד שנייה של: http://iandroid.co.il/forum/viewforum.php?f=18
נסה HTC M9:
http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=18&t=222970
או M10 במחיר כ-1,500 ש"ח.

תומר

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש שני מכשירים לפחות ברמת המחיר הזו שמצוידים בצ'יפ סאונד מאוד מתקדם ומערכת דולבי אטמוס, לא בטוח שניתן להשיגם בארץ, אבל באתרי המכירות הסיניים לא תהיה בעיה, הם גם מתקדמים בשאר החומרה שלהם וזוכים לביקורות מרשימות. האחד הוא ZTE AXON 7 השני LE ECO PRO 3.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
תודה לכולם על התגובות

מנחם
שתי שאלות (או יותר)
איך הגלקסי S6 מן הבחינה הזו? ואיך הוא ביחס ל HTC שסקרת?

כמו כן כשקראתי את סקירתך על ה HTC כתבת שיש לו נטייה להתחמם
אני מכיר את הנטייה הזו מה LG3 שהיה ברשותי ושהמעבד שלו שבק חיים (ולפי חשדותי שבק בגלל נטייתו הקיצונית להתחמם). האם ידוע על תקלות/בעיות אמינות שונות ב HTC כתוצאה מנטייתו להתחמם?

תודה רבה
בועז

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
איך הגלקסי S6 מן הבחינה הזו? ואיך הוא ביחס ל HTC שסקרת?

לא שמעתי במו אוזני את ה S6,אבל:לפי מה שקראתי עדיין,מבחינת איכות הסאונד,ה HTC המדובר עדיף.

כמו כן כשקראתי את סקירתך על ה HTC כתבת שיש לו נטייה להתחמם
אני מכיר את הנטייה הזו מה LG3 שהיה ברשותי ושהמעבד שלו שבק חיים (ולפי חשדותי שבק בגלל נטייתו הקיצונית להתחמם). האם ידוע על תקלות/בעיות אמינות שונות ב HTC כתוצאה מנטייתו להתחמם?

ה HTC שנסקר הוא הטלפון הראשי שלי,לכל עניין ודבר. הוא מתחמם בניגון אודיו וגם בשימוש בוויז. תקלות: עד עכשיו אפס. מהיום שנקנה רק 3 פעמים ביצע ריסט,פעמיים בעקבות עידכוני FOTA של מערכת ההפעלה ופעם כי "התעייף" והחלטתי שהגיע הזמן לרסט אותו. הטלפון מעולם לא כבה. לא נתקלתי בבעיות ולא מכיר כאלה במידה ויש.

בלי קשר לאמור לעיל - ברמת העקרון: טלפון נייד שמתחמם,ואני מכוון למתחמם כך שזה מורגש כדי אי נעימות,שני דברים קורים:לא נעים להשתמש בו כלומר פוגם בחווית המשתמש והשני:פוגע בחייה של הסוללה שחום והסוללה עצמה לא הולכים ביחד.
.... וזה נכון גם לגבי מחשבים ניידים והסוללות שלהם.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור