מבקש המלצות (והצעות אם יש) להגברה 845

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
שלום לכם
שמעתי 845 ונשביתי, כבר שמעתי בעבר אבל הפעם היה משהו שתפס חזק בבטן.
אז אחרי שזזתי קדימה ואחורה ממנורות ל ss וחזרה, מהגברה דיגיטלית למנורות class A וחזרה לטרנזיסטורי, אני מרגיש שהגיע הזמן ל 845.
אני אשמח אם תשתפו בנסיונכם, המלצותיכם על מכשירים מסויימים עם VFM גבוה וגם הצעות למכירה של הגברה כזו אם מישהו במקרה מוכר (עדיפות למונובלוקים\פרה).
תודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש לא מעט כאלה.

cery, יוניסון ריסרצ׳. אתה יכול לדבר גם עם דני בכור - יש לו גישה לכאלה בטוח.

אבל חשוב מכל, תגדיר תקציב, ספר לנו מהם יתר רכיבי המערכת.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכם
שמעתי 845 ונשביתי, כבר שמעתי בעבר אבל הפעם היה משהו שתפס חזק בבטן.
אז אחרי שזזתי קדימה ואחורה ממנורות ל ss וחזרה, מהגברה דיגיטלית למנורות class A וחזרה לטרנזיסטורי, אני מרגיש שהגיע הזמן ל 845.
אני אשמח אם תשתפו בנסיונכם, המלצותיכם על מכשירים מסויימים עם VFM גבוה וגם הצעות למכירה של הגברה כזו אם מישהו במקרה מוכר (עדיפות למונובלוקים\פרה).
תודה

תפרט יותר, לגבי שאר רכיבי המערכת.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
נמר ואיציק תודה על התגובה, המקורות שלי יכולים להישאר גם אם אחליף את ההגברה והם linn karik ו - michel gyrodec אבל רמקוליםii opera quinta אני מניח שיצטרכו להתחלף בנצילים יותר. הגברה יש לי גם טרנזיסטורית וגם מנורות ואני עובר ביניהן וכאמור רוצה למצוא 845 במקום. התקציב אני מניח בין 10,000 ל 20,000 שח בהתאם למה שאמצא ולאפשרויות טרייד וכו. אני עוקב גם אצל דני בכור כמובן

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נמר ואיציק תודה על התגובה, המקורות שלי יכולים להישאר גם אם אחליף את ההגברה והם linn karik ו - michel gyrodec אבל רמקוליםii opera quinta אני מניח שיצטרכו להתחלף בנצילים יותר. הגברה יש לי גם טרנזיסטורית וגם מנורות ואני עובר ביניהן וכאמור רוצה למצוא 845 במקום. התקציב אני מניח בין 10,000 ל 20,000 שח בהתאם למה שאמצא ולאפשרויות טרייד וכו. אני עוקב גם אצל דני בכור כמובן

מה הכוון שלך לגבי רמקולים, נצילים.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
עוד אין כיוון..קודם אני רוצה למצוא הגברה

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
כמו שלא כל מגברי ה-EL34 או ה-6550 נשמעים אותו דבר,
כך כנראה גם מגברים המבוססים על 845.
אני שמעתי לא פעם יוניסון ריסרץ' S8 עם כמה רמקולים.
לא ששמעתי צליל מנורות קלאסי שציפיתי, אולי יותר טרנזיסטורי,
אבל זה נשמע ממש טוב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תתיעץ עם מיכאל 845 חבר פורום .אחד האנשים שמבינים בתחום ובפרט ב845.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עוד אין כיוון..קודם אני רוצה למצוא הגברה

עושים הפוך. יותר חכם.

ראשית תמצא רמקול שמתאים לחלל שלך, לאופי ההאזנה שלך וכמובן, אם זה חשוב, שיהיה לטעמך מבחינת הוויסינג.

אחרי שזה יהיה, חפש הגברה.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
תודה נמר, במקרה הזה לא אקבל את ההמלצה שלך אף שאני מבין שתיאורטית יש בה הגיון.
יש לי רמקולים שמתאימים לי לחלל ולאופי ההאזנה שלי ואני אחליף אותם אם אווכח ההגברה שאמצא לא תתאים להם.
מכיוון שיש סיכוי (אולי לא גדול) שהיא כן תתאים להם אז אחכה עם זה. מה גם שהגברת 845 מאוד לא נפוצה וזה יכול לקחת זמן רב למצוא.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
בזמנו הביא איל פור ז"ל מגברים שנקראים line magneti.
ציוד מדהים.
בנוי ברמה סופר גבוהה.
יש אינטגרייטד עם שפורפרות 845,ולא יקר במיוחד,מסתובבים פה ושם ביד שנייה.
כנס לאתר שלהם.
שיהייה בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
תודה רבה על ההמלצה. אם הולכים על האופציה הסינית נפתחות הרבה אפשרויות..ויש טובות מהליין מגנטיק לדעתי אבל אני מעדיף להימנע מהסיבות הרגילות

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לפני כמה שנים היה ברשותי מגבר אינטגרייטד S8 של יוניסון מבוסס מנורות 845
24 וואט לצד. יצא לי לחבר אותו לאופרה קווינטה מהדור הישן אצל אפי מהי פי מיוזיק בבית והסינרגיה היתה מדהימה!
לטעמי אם זה מעניין אותך מבחינת תקציב הייתי מחפש ביד שנייה את הגרסה היותר מושקעת של ה S8 וזה מונובלוקים
smart 845 של יוניסון ואת הפרה התואם שלהם בדמות mistery 1 או 2. בזמנו לאבא של גיא לנדאו היה את הסט הזה ועד כמה שאני זוכר זה הגיע לדני בככור.
סט כזה לא מתאים לכל סגנון מוזיקה ונשמע יפה מאוד בעיקר בג'אז ווקאל ומוזיקה לא מורכבת ומהירה במיוחד..

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
תקפוץ לארמה תשמע את הקווניטה עם מגבר סיםאודיו ולא תסתכל אחורה יותר..

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
יש כאן http://www.hifimusic.co.il/UNISON-RESEARCH-SMART-845-t29897.html

לא קשור למוכר אך הם היו בעבר של אבא שלי.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
ה pmc יותר מאוזן מהדגמים הקודמים של האופרה , אולי בגלל זה היה חסר לך חום .
יצא לי לשמוע את הרמקול שלך עם מנורות ועם הסימאודיו ,הרמקול שלך הוא כבר על כיוון החם , יחד עם מגבר מנורות חלש זה ישמע לך אולי קסום במיד אבל שאר הטווח תדרים לא יהיה שם. הטרנזיסטור מצליח לסחוט ממנו את הקצוות ולשלוט על הבאס בצורה טובה יותר.

זה לא תופס לדגם החדש של האופרה.
תשאל פה בפורום האם יש מישהו עם הסטאפ הזה שמוכן להדגים לך אולי.

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הי לשמוע אותם יחד זה באמת קל אפשר ללכת לארמה כמו שהצעת ואני מבין מה אני ארוויח ומה אני אפסיד.
אני בחיפוש 845. ביחס למוזיקה שאני שומע אני יכול להרשות לעצמי על ה DF ועל המהירות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור