עזרה בבחירת מצלמה לטיול

ydd

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
ממה שהבנתי מבחר העדשות בפוג'י יותר גדול מסוני והרבה יותר ריאלי מבחינת מחיר שזה לא פחות חשוב. המצלמה ספציפית שדיברתי עליה לא נופלת מסוני A6000 בשום פרמטר חוץ ממהירות שלרוב האנשים אינה נצרכת (בפוג'י 8 תמונות בשניה ובסוני 11) ואולי במהירות הפוקוס לא בדקתי ולא יודע.

מה שכן סוני + 16-70 F4 עולה יותר מפוג'י + 18-55 F2.8-4 (הצמצם העודף יתקזז עם הטווח כל אחד מה שחשוב לו)

בפוג'י יש K4 בסוני A6000 אין. הצבעים בפוג'י לטעמי האישי נהדרים אני מנחש שסוני נמכרות יותר רק ניחוש. אבל לטעמי כחבילה הפוג'י יותר משתלמת במיוחד במחיר המבצע (עם אחריות יבואן רשמי)

שאלת תם ובאמת בתמימות מה משנה לך כצרכן העומס על היבואן?

כרמי אני בטוח(באמת!) שאתה מתמצא בדגמים יותר ממני אך לי אישית הסט התאים יותר:) מוכן לקבל בכיף דעה שונה. סוף סוך שתי החברות מוכרות לא רע

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם אתה רוצה לספר כמה המצלמה שלך טובה יותר - בבקשה, אתה יכול לפתוח שרשור חדש (אני אשמח לראות גם תמונות שאתה מצלם) - כאן זה לא המקום

בועז חי

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
3
אני השבוע עברתי מניקון D7100 לפוג'י XT20 ומרוצה עד השמיים.

נקודת הפתיחה שלי היתה לעבור לסוני שלקחה את כולם מבחינתי ביכולות הגופים שלה ובמחירם הנמוך עד ש.....

כשניסיתי להרכיב סט אפ במחיר נורמלי 5K הבנתי שזה בלתי אפשרי מחירי העדשות הם מטורפים בלי שום קשר לתמורה.

אז יכול להיות שמהירות הפוקוס שלי נמוכה יותר אבל אני מאוד מרוצה מעדשת הקיט 18-55 F2.8-4

הסט עצמו קל וקטן מאוד. צבעים נהדרים ותפעול הכי ברור בעולם (אגב יש תפריט בעברית) והשדרוג הכי גדול לטעמי מצילום בDSLR זה העינית הדיגטלית שממש נותנת לך בלייב את התמונה שתצולם ובשמש הישראלית שהאינדיקציה מהמסך לקויה זו ממש הצלה.

ומבחר עדשות לעתיד יש באיכות גבוהה ובמחיר נורמלי.

אגב ראיתי שעכשיו יש מבצע מטורף עליה עם העדשה שציינתי ב4200 מחיר זול מאוד. אם תרצה ארחיב יותר
גם אני קניתי עכשיו אותה עלה לי בערך 5000 שקל איפה יש מבצע? אני מרגיש ממש שהפסדתי 800 שקל:)

המצלמה מאוד מאוד איכותית והתפריטים באמת ברורים בצורה יוצאת מהכלל וממש קל להגיע להכל
אהבתי גם את הקליק החזק של התריס הידני זה נחמד
הצבעים מעולים
העדשה 18-55 גם טובה למרות שאני כנראה יקנה פריים בהמשך

התמונות מעולות ומצויינות ופשוט כיף כיף לצלם בה

החסרון שלה זה הוידאו שהוא לא ברמה של סוני ופסוניק במיוחד באזורים חשוכים יש ריצוד מרגיז
וגם הסוללה קצת חלשה

ydd

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אם אתה רוצה לספר כמה המצלמה שלך טובה יותר - בבקשה, אתה יכול לפתוח שרשור חדש (אני אשמח לראות גם תמונות שאתה מצלם) - כאן זה לא המקום

מקבל את הערתך. ולו רק מפני שאתה מצוות האתר ואני אוהב פורומים עם ניהול פעיל. אם כי לעניות דעתי זה כן המקום כי בן אדם ביקש התייעצות ונתתי את הזוית שלי בהשוואה הספציפית בין דגם שאתה הצעת למה שאני הצעתי. בעניין השרשור נפרד יתכן ואני אפתח.

ונקודת הפתיחה שלי היא שאין כזה דבר יותר טוב יש יותר מתאים.

התמונות שאני מצלם הן בד"כ משפחתיות ולכך אני נמנע מלפרסמן מה גם שיכולות מצלמה ויכולות צלם הן תחומים מאוד רחוקים אחד מהשני ולאו דווקא קשורים. וסוף סוף אנחנו בפורום מצלמות ולא צילום.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור