מסכי פיוניר

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
דבר נוסף, יתרון נוסף לפיוניר קורו- אין צריבות! במסך שלי, VT60 בגודל 55 אינץ, היו צריבות והשירות של חברת יורוקום, היה זוועתי- ראשית, לא האמינו לי, לא רצו לבוא ורק לאחר שליחת התמונות של הצריבות, נאותו להגיע האדונים המכובדים, ולאחר מו"מ שכלל איומים בפנייה לעורכי דין, הוחלף המסך (דרך הספק) ובתוספת תשלום ל-VT60 בגודל 65 אינץ!.
גם במסך הנוכחי יש סימני צריבה שחלקם יורדים בביצוע "שטיפה" אך לא לגמרי. עין לא עין, איכות תמונה או לא איכות תמונה- צריבה זו צריבה!

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
דבר נוסף, יתרון נוסף לפיוניר קורו- אין צריבות! במסך שלי, VT60 בגודל 55 אינץ, היו צריבות והשירות של חברת יורוקום, היה זוועתי- ראשית, לא האמינו לי, לא רצו לבוא ורק לאחר שליחת התמונות של הצריבות, נאותו להגיע האדונים המכובדים, ולאחר מו"מ שכלל איומים בפנייה לעורכי דין, הוחלף המסך (דרך הספק) ובתוספת תשלום ל-VT60 בגודל 65 אינץ!.
גם במסך הנוכחי יש סימני צריבה שחלקם יורדים בביצוע "שטיפה" אך לא לגמרי. עין לא עין, איכות תמונה או לא איכות תמונה- צריבה זו צריבה!

מוזמן לבוא אליי לראות לוגו של ערוץ 2 ושל ערוץ ניקולודיון צרובות בקורו 5090...

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
אחרי 3 חודשים מפתיחת המסך???

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
אחרי 3 חודשים מפתיחת המסך???

זה הבעסה בפלסמה...היה לי בהתחלה 428DX היה האח הגדול ואישתי ראתה את זה בלי הפסקה והלוגו נצרב..
אחרי חודשיים נפלתי על ט.ר כבר לא היה את הדגם הזה אלה רק 5090.. נאלצתי להוסיף כסף...אבל אז התחלתי להיות חרד לכל מיני לוגוים של ערוצים..אבל הבתי מהר שזה לא בשליטתי, הילדים רואים האשה...בקיצור זה פלסמה..גם ב - VT יש צריבות
נכון, אחרי שטיפה זה יורד משמעותי אבל עדיין...גם בפיוניר ייש לי לוגו של יס 4 וגם ערוץ 2 וגם ערוץ הילדים

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
קשים הם החיים של בעלי פלסמה...;)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
קשים הם החיים של בעלי פלסמה...;)
ממש לא!!!
שלא יגמר לעולם :אצבע מורמת

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
הבעיה שנגמר...אם היו מייצרים פלסמה 4K עם HDR היה מושלם !!!!!
אבל OLED כנראה האלטרנטיבה הכי טובה שיש

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אכן נגמר מזמן בשוק.
שלי דיי זקנה,וברוך השם מושכת בעליה.
מתפלל שתפוגתה לא תגיע במהרה בימנו אמן.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
הבעיה שנגמר...אם היו מייצרים פלסמה 4K עם HDR היה מושלם !!!!!
אבל OLED כנראה האלטרנטיבה הכי טובה שיש

לא מדויק. כשיצאו דגמי OLED עם עוצמת הארה טובים יותר מאשר בדור הנוכחי. אז ניתן יהיה לומר, שזו אלטרנטיבה הכי טובה שיש.

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
אני כמעט קניתי את ה - DX900 של פנסוניק...הבעיה שהיא עומדת ליד OLED דגם ישן באיזה חנות במרכז נראה לי 939
ותקשיב, ה - OLED לא רואה אותה ממטר !!!! פשוט הבדל עצום בקונטרסט ובשחור...וגם אני רגיל לפלסמה אז אתה זז טיפה ימינה מהמסך (DX900) ופתאום זה נהיה אפור...בקיצור כל התחלואות של ה - LCD וזה ממש ביעס אותי...
ובכלל, מי שיש לו ורגיל לפלסמה לא פשוט לעבור לטכנולוגיה אחרת, ונכון לרגע זה כשהשדרגת מדגדגת...OLED מבחינתי
זו האלטרנטיבה

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
הבעיה שהאלטרנטיבה- יקרה....

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
ובכלל, מי שיש לו ורגיל לפלסמה לא פשוט לעבור לטכנולוגיה אחרת, ונכון לרגע זה כשהשדרגת מדגדגת...OLED מבחינתי
זו האלטרנטיבה

מרבית בעלי מסכי הפלסמה מחזיקים מסכים בגודל 60-65 אינצ'. אני מאמין שמי שהגיע להחלטה של החלפת המסך. יהיה מעונין במסך גדול יותר, משמע 75 וצפונה. ובגדלים האלו, התמחור של מסכי OLED במקרה הטוב במחיר של מכונית איכותית.
כך שבעידן זה מסכי הליד מציעים את הטכנולוגיה הבשלה, והאמינה יותר, מה עוד שהיא מותאמת נכון יותר לפורמט ה4k ....

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
כן, אבל יש עדיין קצת בעיית עננות ואחידות תמונה... וכמובן זוויות צפיה...
וזה מבאס למי שמגיע מפלסמה...בלי שום קשר אמורים להגיע דגמי OLED של פנסוניק וסוני, נראה ונחליט
אני יושב 3.5 מטר מהמסך, נראה לי "75 קצת גדול מדי...ה - "65 זה "בסדר" למרחק הזה...

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
כן, אבל יש עדיין קצת בעיית עננות ואחידות תמונה... וכמובן זוויות צפיה...
וזה מבאס למי שמגיע מפלסמה...בלי שום קשר אמורים להגיע דגמי OLED של פנסוניק וסוני, נראה ונחליט
אני יושב 3.5 מטר מהמסך, נראה לי "75 קצת גדול מדי...ה - "65 זה "בסדר" למרחק הזה...

בעיית עננות. זליגות אור. ובמקרים קיצוניים חוסר אחידות במסך נצפים בחלק ממסכי הליד.
התופעות הללו הם חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה.
ישנם מסכי ליד חדישים שכמעט חפים מהבעיות שהוזכרו.. אבל. 100 אחוז מושלם לא קיים בשום טכנולוגיה.
צריך להסתכל גם על התכונות החיוביות שיש למסכי הליד.
עומצת הארה גבוהה. אמינות.

בנוסף... ליין מסכי הליד מגיע בשלל גדלים. המתאימים לכל דרישה. ממסכי מחשב .. ועד מסכים בגדלים ענקיים של 100 אינצ ומעלה.

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
נראה לי שיהיה לך מאוד קשה להתרגל למסך LED אחרי הפלסמה שלך...קח לשישי שבת מסך LED ותנסה לראות איך אתה חי איתו. הבנתי שמסכי ה - OLED החדשים 2017 עוצמת הארה השתפרה באופן משמעותי. אני אבדוק את זה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
נראה לי שיהיה לך מאוד קשה להתרגל למסך LED אחרי הפלסמה שלך...קח לשישי שבת מסך LED ותנסה לראות איך אתה חי איתו. הבנתי שמסכי ה - OLED החדשים 2017 עוצמת הארה השתפרה באופן משמעותי. אני אבדוק את זה

אין ספק שיהיה לי קשה מאוד לעבור לטכנולוגית הליד. בסופו של דבר הגודל מנצח!

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
זאת הבעיה, בגודל של "70 וצפונה רואים כל פגם...
מקווה שתהיה מרוצה...

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
זאת הבעיה, בגודל של "70 וצפונה רואים כל פגם...
מקווה שתהיה מרוצה...

כשמדובר במסכי ליד בעלי תאורה היקפית. רוב הסיכויים, שהמסך יסבול מעננות יתר.
צפיתי במסך ליד סוני גודל 75 שאינם סובלים מעננות, למרות שהם בעלי תאורה היקפית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור