המלצה על מערכת אנדרואיד (6.0 לפחות) לטויוטה יאריס ?

rainmanone

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

יכול להיות שאני בררן, אבל לא מצליח למצוא מערכת שתתאים לכל מה שאני מחפש.
והתמיכה באתרים הסיניים לא הכי מצליחים לענות על השאלות שלי (אין קשר בין מה שעונים למה שאני שואל..)

מישהו מכיר מערכת אנדרואיד לרכב, שתתרים לטויוטה יאריס עם המאפיינים האלה (בארץ או באתר ברשת)?:
1. מסך 7"
2. 1920X1080
3. תמיכה בשליטה מכפתורי ההגה
4. תמיכה בחיבור מצלמת הרוורס המקורית של הרכב
5. חיבור למיקרופון של הדיבורית המקורית של הרכב
6. GPS מובנה
7. רצוי ( אך לא חובה), חריץ לכרטיס SIM ו/או לכרטיס SD
8. אנדרואיד 6 ומעלה

לגבי הצורה, או משהו גנרי (ואז אוסיף FACE PLATE מתאים), או בצורה שמתאימה לדגם (יאריס 2016)

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
בוקר טוב,

האם למערכת המקורית יש צג מגע ?

rainmanone

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
כן, אבל רזיסטיבי (צריך ללחוץ, לא רק לגעת).
למה?

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
הוא שחשבתי -
הרכב שלך נחשב לרמת גימור ביניים או גבוהה. המשמעות היא שהשוק הסיני לא מייצר עבורה מולטימדיה יעודית.
אמנם מבחינה מכאנית המולטימדיות התואמות מקור יכנסו פיזית לדשבורד אבל אתה כנראה בבעיה בכל הנוגע ל:
א. תאימות בין לחצני הרכב (הגה/קונסולה) למולטימדיה (לעיתים ניתן לעשות לימוד - הימור)
ב. אם קיימות פונקציות במערכת המקורית השייכות לרכב (מחשב דרך, איפוס לחץ צמיגים, בקרת מתלים וכו' - רוב הסיכויים שתיאלץ לוותר עליהם במולטימדיה.
ג. רוב הסיכויים שתיאלץ להתקין מיקרופון חיצוני לטובת הדיבורית ולא תוכל להשתמש במיקרופון המקורי (אם קיים)
ד.רוב הסיכויים שלא תוכל לחבר את המצלמה המקורית של הרכב מכיוון שברמות האיבזור הנמוכות היא לא קיימת ולכן המולטימדיה לא מתוכננת כך שאפשר להפעילה. ניתן אולי לאלתר חיבור כך שהיא כן תציג אבל צריך איש מקצוע לשם כך.

מעבר להנל;
1. בודדות הן המערכות שמריצות כיום אנדרואיד 5.0 (שלא לומר 6.0 שממש ממש נדיר אם בכלל).
2. כל המערכות באופן גורף לא מכילות מודם סלולרי מובנה כך שסים לטובת גלישה ניתן לחבר רק באמצעות דונגל usb של מודם סלולרי - וזה לא חף מבעיות ותקלות.

rainmanone

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
בקיצור, אין בשורות...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור