MQA @ Tidal - להעביר לDAC?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כלומר, כן, אני אנטי והסברתי למה, אין ל-MQA שום קשר לאודיופיליה, זה בעיקר לגבי הכסף

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין שגם אתה וגם מנחם שעושה כאן LIKE מעולם לא שמעו MQA

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
דרך אגב, אם אתה שאול אותי אז רק תקליטים זה לאודיופילים :)

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
וגם מנחם שעושה כאן LIKE

אמרתי בפירוש שאני לא מנוי על טידל ולא שמעתי.

אמרתי בפירוש,כמה פוסטים מעלה,שאם לך\כרמי,קבצי ה MQA נשמעים מצויין אני סומך על דבריך את שתי ידי.

ה LIKE או אם תרצה הביקורת שלי היא על הקונספט כלומר: חברה מסחרית שמגינה על עצמה בפטנטים ובהליך רישוי בתשלום,עם טכנולוגיה שרחוקה מלתפוס מקום מ Main Stream ובלי פירוט של הלמה והאיך - ומצהירה שהיא הדבר הבא והאולטמטיבי בתחום דחיסת האודיו ובאיכותו.

אני מסופק ... ואני מאמין,הרבה מעבר לתחום האודיו,שטכנולוגיה קנינית שאחוזה בידי חברה אחת שמטרתה עשיית כסף (עסיית כסף איננה קללה תלוי בקונוטציה) זה מאוד רחוק מ ה-דבר הבא.

וזה,רק אני. וזה,רחוק מהסקופ של הפורום הזה,דיון על זה יהיה הפרה בוטה של כללי הפורום וכללי ההגינות הנדרשים ממני,בכלל ובפרט,כשאני מתבטא פה :) .

שבת שלום.

מנחם

Guruda

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אפשר להתווכח על זה גם עוד 20 עמודים כנראה,
רק אגיד שמניסיון אישי עכשיו לאחר שהקשבתי להרבה אלבומים בMQA (בTIDAL)

משהו בסאונד עם MQA הגיע יותר גבוה, התדרים רוטטים וניתן לשמוע מן 'חלל' או טווח צלילים רחב יותר, אם התיאור הזה הגיוני באיזושהי צורה..אפילו לא אלבומים 'אודיופילים' בכלל (RHCP) נשמעו לי כ"כ מדהים שמעולם לא שמעתי אותם ככה!

בקיצור - אני אכן שם לב להבדל לטובה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אפשר להתווכח על זה גם עוד 20 עמודים כנראה,
רק אגיד שמניסיון אישי עכשיו לאחר שהקשבתי להרבה אלבומים בMQA (בTIDAL)

משהו בסאונד עם MQA הגיע יותר גבוה, התדרים רוטטים וניתן לשמוע מן 'חלל' או טווח צלילים רחב יותר, אם התיאור הזה הגיוני באיזושהי צורה..אפילו לא אלבומים 'אודיופילים' בכלל (RHCP) נשמעו לי כ"כ מדהים שמעולם לא שמעתי אותם ככה!

בקיצור - אני אכן שם לב להבדל לטובה.

קודם כל, זו בשורה רעה עבורך זה בדרך כלל ממשיך עם השקעה בעוד ועוד ציוד עם זמן :)

Guruda

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
קודם כל, זו בשורה רעה עבורך זה בדרך כלל ממשיך עם השקעה בעוד ועוד ציוד עם זמן :)

חחח עם האוכל בא עם התיאבון.. המערכת אצלי סה"כ חצי שנה כך שאתן לה קצת זמן לשעמם אותי
(וכשאעבור לדירה גדולה שתאפשר רצפתיים..)

מיכאל -
אני לא בטוח, כל המוסיקה שלי במחשב היא לפחות FLAC 44\16, וגם המון אלבומים ב96 שכל אלבום שוקל ג'יגה.. לא יודע אם זה מקומפרס \סתם UpScale.

nivim

אוהב את התחום
מעורבות
35
נקודות
28
במאמר הזה יש רוב האינפורמציה הנחוצה :
http://audiophilereview.com/cd-dac-digital/mqa-master-streaming-on-tidal-rules.html

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כתבה מעניינת אבל
"Roon users will be happy to learn that once you have set up your Tidal app for MQA streaming Roon will also play any MQA Master files from Tidal at the same resolution as your Tidal app did."

מבדיקה שלי לפני כמה שבועות, ROON עדיין לא ניגן MQA עבור שירים מ TIDAL שהיו MQA נראה שצריך להמתין בנושא זה לגרסת ROON עם תמיכה ב MQA

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בקיצור יהיה מעניין לראות אם ה MQA באמת יצליח או כמו שהאתר הזה חושב שהוא כבר מת

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
מזה ה MQA הזה? אני לא מחליף DAC על כל פורמט חדש שצץ...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למרות שיצרניות ה DAC היו שמחות שתחליף אותו - לדעתי אין צורך מפענח במחשב פותח אותו ומעביר ל DAC אות PCM שאותו הוא מעביר לאנלוג

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור