קנית מצלמה

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מחפשת מצלמה בתקציב של כ 12000 ש' מתלבטת בין המירורלס למשל של סוני (איזה?) לבין DSLR כמו הD5 (איזה?)של קנון. הקודמת שלי הייתה ניקון D300.... רוצה לשדרג לפול פרם ובגלל הוידאו לנטוש כנראה את ניקון למרות הציוד שיש לי. (לא מאוד הרבה. פלשים D800 I D900 ועדשה)
מצלמת לפרויקטים מקצועיים פה ושם ולהנאתי הפרטית. חשוב לי גם הסטילס וגם הוידאו וכן שתכנס בתקציב עדשה טובה בהתאם . כנראה אקנה אותה בהונג קונג (כדאי?) אז אולי יכנס יותר בתקציב הזה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם וידאו חשוב לך הייתי הולך על סוני, אני מקווה שהסכום הוא עבור גוף בלבד כי זה המחיר של סוני a7r ii, קשה למצוא מצלמה עם איכות תמונה טובה ממנה בסטיילס וגם הוידאו שלה ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא.

אם יש לך עדשות של ניקון ממש החודש יצא מתאם מעדשות ניקון למצלמות ff של סוני. למרות שעדיין עדשות של סוני יעבדו טוב יותר, לפי הביקורת זה נראה עובד מוצלח

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הבעיה שיש לי כ12000 כולל בערך הכל
מהניקון יש לי את ה17-55 של טמרון וה18-200 שלא שווה הרבה
חשוב לי שניהם אבל אולי מעט יותר הסטילס.
איזה עדשות כדאי לסוני?
אולי כדי לחסוך קצת כדאי את הסוני R ולא R2 ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני לא הייתי רוכש את A7R דור קודם, מערכת הפוקס הרבה פחות טובה ויכולת הוידאו ממש לא באותה רמה.

העדשות שיש לך מתאימות למצלמה קרופ עם חיישן APS-C שזה DX לפי ניקון והן לא יתאימו לך לחיישן FF בכל מקרה.
אם את מוכנה לוותר על וידאו 4K אז את יכולה לרכוש את סוני A7 II עדיין מצלמה מעולה
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=889698

יש לסוני מבחר עדשות סביר שחלקן ממש, אבל ממש מעולות, אבל הן לא ממש זולות (אבל ניתן להשיג עדשות פריים לא ממש יקרות באיכות מדהימה)

כמו כן יש לקחת בחשבון שחישוב העדשות ב FF הינו שונה ממה את רגילה לכן המקבילה של ה 17-55 היא
עדשת 24-70 ויש לסוני את ה 28-70 שהיא בהחלט סבירה, את 24-70 F4 שקצת יותר טובה
יש גם את 24-70 F2.8 שהיא מעולה, אבל מאוד יקרה.

ראי המלצות באתר DXOMARKS שמדרג עדשות ומצלמות (הדרוג הוא ל A7R II, אבל גם מתאים ל A7 II)
https://www.dxomark.com/Reviews/Best-zoom-lenses-on-the-Sony-A7R-II

כמ כן ראי מבחר מחירי העדשות בארץ
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-cameralens&db189170=189187&db3160172=3160173&orderby=price

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה תודה.
אז הבנתי שבסכום הזה הכי כדאי זה A7 II עם משהו כמו עדשת 24-70 F4

יש לי משהו שנוסע שבוע הבא להונג קונג כדאי לקנות שם ?

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הדבר היחיד שמלחיץ אותי שאין K4 לא יודעת כמה זה משמעותי בפועל?
כיוון שרוב המצלמות הטובות החדשות כבר מגיעות עם זה ואולי זה ישר ידרג אותה כדור קודם

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סוני עדיפה על D5 MARK3 של קנון המחיר די דומה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
הדגם האחרון של קנון כעת זה 4 ולא 3 לקנון 5D M III גם אין וידאו 4K
לדעיתי הסוני A7 II טובה יותר בוידאו מה MARK III ובסטיילס

אני לא יודע איזה סוג של וידאו את הולכת לעשות ואם אוטופוקוס חשוב לך, בכל אופן ב MARK III לא תקבלי זאת וגם MARK IV לא תעשה זאת ברמה של A7 II.

בקשר של סטיילס ראי את הדרוגים של מצלמות ה FF של סוני וקנון (אני ל מדבר על ניקון בגלל שבקשת שלא, אבל לדעתי הן הרבה יותר טובות מקנון)
https://www.dxomark.com/cameras/bra...Options=false&viewMode=list&yDataType=rankDxo

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אפשר לקנות את 5D mk4

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
הוידאו ב A7II לא להיט ולא הייתי ממליץ עליה בתור מצלמה ראשית לוידאו. מקודדי הוידאו במצלמה הזאת ישנים והתוצאה רכה מאוד ועם הרבה moiré. לסוני יש שתי מצלמות FF ללא מראה עם יכולות וידאו טובות ה A7R II וה A7S II. מחיר שתי המצלמות הנ"ל חורג מהתקציב שלך וזה עוד ללא עדשה ואביזרים נוספים.
אני חושב שהדרישה למצלמת FF + עדשות + וידאו היא לא סבירה. לצערך בשביל להגיע לסט כזה תצטרכי להכפיל את התקציב שלך.
אם השימוש שלך במצלמה יהיה בעיקר לוידאו, אז מצלמה ללא מראה של פנסוניק GH4 או סוני a6500 יחד עם עדשות תהיה פתרון מצויין לצילום וידאו ב 4K שיהיה טוב יותר מכל תוצר וידאו של מצלמת FF DSLR
ליאור

menta

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה תודה לכל העונים
ממה שהבנתי אם הדרישה שלי כרגע היא יותר לסטילס עדיפה הA7R II.
איזה עדשות ? חשבתי על 24-70 וה 50 ממ מקרו?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כמו שליאור כתב לך ואני מאוד מחשיב את הידע שלו, A7R II טובה מאוד לסטיילס ווידאו
ה A7 II הדגם ללא ה R פחות טובה לוידאו, היא עדיין מצלמת סטיילס טובה מאוד.

לסוני יש מספר עדשות 24-70 כאשר הדגם של F4 יותר זולה והדגם של ה F2.8 ממש לא זולה, אבל מעולה
ה 55 נחשבת עדשה מהטובות שיש

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
גם עם עדשת 24-70 f/4 המחיר של הסט כולל ה 55 מ"מ מגיע ל 22,000 שקל לא כולל אביזרים נלווים. המחיר בהונג קונג אמנם זול יותר אבל לא בהרבה מהמחיר בארץ אם משווים את נושא האחריות ורכישת MAC וכו'. להרים סט כזה ב 12,000 זאת משימה בלתי אפשרית גם אם כל הציוד יד שניה.
אני ממליץ בחום לרדת מקריאת מפרטים ולהסתכל על התקציב הנתון בצורה חכמה יותר ולראות איך מחלקים אותו בצורה נכונה גוף מצלמה \ עדשות \ אביזרים. אין טעם לקנות מצלמת FF עם החיישן הכי טוב ולא לשדך לאותו חיישן את העדשות הטובות ביותר. וה 24-70 צמצם 4 זאת עדשה שלא שווה את תג המחיר שלה ולא מגרדת את קצה היכולות של החיישן של ה A7R II.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור