מערכת וויז/מולטימדיה לרכב

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום.

האם יש אפשרות להתקין מערכת שיש בה וויז (מספיק לי רק וויז, לא חייב את המולטימדיה אלא אם זה מגיע בכל מקרה), בלי אינטרנט, ושלא יהיה צורך בסמארטפון כדי להתחבר לוויז.

שוחחתי עם מישהו שאמר לי שיש אפשרות להתקין מערכת מולטימדיה ברכב שכוללת וויז, ואין בה אינטרנט (נאמר לי שיש במערכת כרטיס סים בשביל הוויז, וחוץ מהוייז אין אינטרנט במערכת).
ושמדי פעם כשיש עדכונים חשובים של הוויז ניתן להגיע למתקין כדי שיעדכן (מכיוון שהמערכת חסומה לאינטרנט פרט לוויז) אז צריך לעדכן אצל מתקין.
והוא אמר שכולל ההתקנה זה עולה בסביבות 2500 ש"ח, תשלום חד פעמי.

1. האם זה ייתכן? (כי למיטב ידיעתי אם יש במערכת כרטיס סים אז אמורה להיות לסים עלות חודשית).
2. האם המחיר סביר?
3. האם יש אופציה אחרת? כאשר מה שאני צריכה זה וויז בלי אינטרנט (או מערכת ניווט ברמה של וויז עם עדכונים בזמן אמת וכו' אם יש דבר כזה, לא IGO וללא אינטרנט)

בשביל רכב אופל קורסה 2012

תודה מראש! :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
יש מספר מקומות בהן ניתן להתקין לרכב מערכת WAZE בעלות דומה.
ההתקנה הינה בדרך כלל על מכשיר אנדרויד סגור ואין אפשרות להתקיו עליו תוכנות או להגדירו.
בכל מקרה לצורך עבודה של WAZE לזיהוי עומס תנועה וקביעת מסלול צריך לחבר את המערכת לרשת הסלולאר לתקשורת נתונים מסוימת - כן לדעתי חייב להיות שם SIM והזה צריך להגיע בעלות חודשית של כמה שקלים לפחות אם לא יותר מכך.

אני לא מכיר תוכנת ניווט אחרת שיכולה לעבוד ולספק נתונים על עומס תנועה בארץ ללא חיבור לרשת - יכול להיות שיש תוכנות ניווט ללא יכולות לקבל עומסי תנועה שיכולות לעבוד ללא רשת, אבל לא הייתי משקיעה סכומים גבוהיים כל כך על התקנה ולא לקבל זאת.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני משלם בפרטנר עבור סים גלישה בלבד לשימוש במערכת ברכב 11 ש"ח לחודש. גם בחברות האחרות המחיר דומה.

אריה

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התגובות. דיברתי שוב עם אותו מתקין, והוא אמר שזה עובד עם כרטיס סים עם חבילת גלישה שנתית (הבנתי שיש 1GB או 15GB והוא אמר שגם 1GB מספיק).

בכל אופן איפה ניתן לרכוש מערכת כזו (מספיק לי וויז) ושיהיה זול ואמין?
תודה מראש

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כל מה שאתה צריך זה לבקש יחידה לגלישה בלבד מספק הסלולר שלך. אתה לא צריך לרכוש חבילה מהמוכר.

אריה

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה.

השאלה לגבי המערכת עצמה, היכן מומלץ לקנות?

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני יכול להמליץ לך על מתקין שאני עובד איתו. הוא חיפאי.

אריה

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
בוקר טוב,

אכן קיימות מערכות סגורות בעלות גישה לוויז בלבד (כמובן שגם רדיו, דיבורית ושכאלה אך לא גישה לאנדרואיד ויישומים אחרים).
ועל מנת להוזיל עלויות ניתן להמנע מרכישת סים גלישה על ידי כך שמספקים אינטרנט למכשיר המולטימדיה מהטלפון הנייד שלך - מפעילים בנייד נקודת גלישה חמה ואת המולטימדיה מקשרים אל הסמרטפון דרך ה wifi.

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוקר טוב,

אכן קיימות מערכות סגורות בעלות גישה לוויז בלבד (כמובן שגם רדיו, דיבורית ושכאלה אך לא גישה לאנדרואיד ויישומים אחרים).

מצאתי כולל התקנה בסביבות 2200-2300. האם אתה יודע במקרה על משהו במחיר זול יותר?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מי שאני הפניתי אותך אליו לוקח 2000 ש"ח והשירות שלו מדהים.

אריה

אורטל1212

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מי שאני הפניתי אותך אליו לוקח 2000 ש"ח והשירות שלו מדהים.

אריה

הוא אמר כולל התקנה 2200 והוא יושב בחיפה. יש במרכז קרוב אליי ב2300. גם מה שהבחור מחיפה הציע כולל אינטרנט, אני רוצה רק וויז

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קרוב לבית עדיף ללא ספק. לגבי מחירים, תתמקח קצת....

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור