האם ההבדלים בין הG5 לV20 שווים את ההבדל במחיר?

luvangar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני חושב להתחדש באחד המכשירים הנ"ל ומתלבט בינהם.
על פניו נראה שאין הרבה הבדלים בין המכשירים והם בעיקר בכל הנוגע ליכולות המולטימדיה והעובדה שהG5 מתפרק ויכול להתחבר ל"חברים" (הv20 לא מתחבר?).
מבחינת המחיר ההבדלים הם סביב ה1000 ש"ח.
אני יכול להביא כל אחד מהם מחו"ל במחיר משמעותית זול יותר (לא בטוח בדיוק כמה, אבל יותר זול בוודאות) והשאלה היא האם שווה להשקיע יותר בv20 או שאין תכלס סיבה ממשית כי הg5 נותן את אותה תפוקה.
אשמח להמלצות.
תודה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

הייתי בשתי ההשקות בארץ תלך על ה-G5, ה-V20 קצת גדול ויקר יותר ב-1,000 ש"ח.
כנראה, ש-V30 שיצא בעוד 9 חודשים ויותר, לא יכלול את ה-Ticker, הצג המשני שהגיע עם קודמיו.
אני מעדיף את ה-G5, אל תקנה שום תוספת :).

תומר

luvangar1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי, תודה על התשובה.
בעיקרון כמו שאומרים "הגודל לא קובע" כי כרגע יש לי את הg3 וההבדל בינו לבין הv20 הוא 0.2 אינץ'.
השאלה היא האם יש הבדל בביצועים. ראיתי בכל מיני השוואות שיש הבדלים די קטנים (מצלמה קדמית 5 מול 8 מגה פיקסל, עמידות למים ואבק ב20 ולא ב5 ועוד). סתם מעניין למה LG השקיעו כל כך הרבה בV20 שיצא חצי שנה אחרי הG5 וכמעט לא שינו אותו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כמעט ואין הבדלים בין ה-G3 ובין ה-V20, חוץ ממה שציינת.
לדעתי הם שינוי מרענן מול ה-V10, ה-V20 הוא סגמנט שונה (בדומה לנוט אצל סמסונג), אצל LG.
אמליץ לך לבדוק 3 מכשירים מצוינים, את OnePlus 3T, את Axon 7 Premium Edition ואת Huawei Mate 9 Pro, כולם עולים 400 + דולר (פחות מה-G5), כולם ראויים.

תומר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור