סטיית זרוע

arnon66

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בזמן יש אצלי תופעה שהזרוע סוטה ימינה כאשר אני מוריד אותה לתקליט. היא סוטה מחוץ לתקליט ואני צריך לתפוס אותה ביד כדי שלא תחליק. מישהו יודע מה הגורם לכך ומה עושים כדי להתגבר על זה ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ה-anti-skating מופרז לחלוטין. צריך להקטין אותו

עמיר

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בזמן יש אצלי תופעה שהזרוע סוטה ימינה כאשר אני מוריד אותה לתקליט. היא סוטה מחוץ לתקליט ואני צריך לתפוס אותה ביד כדי שלא תחליק. מישהו יודע מה הגורם לכך ומה עושים כדי להתגבר על זה ?
ליד בסיס הזרוע יש כפתור עם שנתות של חלקי גרמים. הכפתור הזה מחובר לקפיץ שמושך את הזרוע אל מחוץ לצלחת. תתחיל בכך שתכוון אותו לאותו המשקל של המחט. אם משקל המחט בזרוע מכוון אצלך נניח ל 1.5 גרם, כוון גם את האנטי סקטינג ל 1.5 גרם. אחר כך על פי השמיעה תשחק - תעלה קצת אנטי סקטינג, , תוריד קצת, עד שתקבל תוצאה אופטימלית מבחינת איכות הצליל.

אריה

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לפעמים יש משקולת שקשורה לחוט, לא תמיד קפיץ ושנתות.

@arnon66 -- האם תוכל בבקשה לכתוב באיזה פטיפון מדובר?
אולי להעלות תמונה של בסיס הזרוע -- האיזור שלייד הציר?

עמיר

arnon66

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הפטיפון- pro ject debut carbon

אציין שהפטיפון נמצא אצלי בשימוש כשנתיים וחצי ללא תקלה ולא עשיתי בו שום שינוי

הנה תמונה של הזרוע

תמונות מצורפות

• 1480168010642-476600383.jpg
    1480168010642-476600383.jpg
    KB 76.9 · צפיות: 487

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אכן עם משקולת ולא עם קפיץ.

נסה לנתק את המשקולת מהחוט, או להוציא את החוט מהוו שעליו הוא יושב ולהניח את המשקולת בצד, אולי על הגבהה אם החוט קצר מדי מכדי להניח את המשקולת על גוף הפטיפון, ולראות מה קורה.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ייתכן שאיכשהו החוטים הפנימיים התפתלו, או שקרה משהו מוזר אחר.

אז גם אם הסרת המשקולת מקטינה/מעלימה את הסימפטומים, עדיין לא מומלץ להשתמש בפטיפון בלי שייראה אותו רופא -- אתה עלול לשחוק את התקליטים שאתה שומע ואת המחט בצורה לא סימטרית ולגרום להם ולראש לנזקים בלתי הפיכים.

עמיר

Sigma

עוסק בתחום
מעורבות
15
נקודות
18
אם לא אנטי סקייטינ תתכן בעיה במיסבים, בעיה מוכרת בזרוע הזו

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אפשר לבדוק פילוס ומשקל לראש

ironsf

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
8
אחרי שבדקת הכול, ואם זה לא הסתדר..... תנקה את הגומי של הליפטר עם IPA או אלכוהול.
הכוח שמושך החוצה הוא ה אנטי סקייטינג, ואם אין מספקי חיכוך אז הזרועה מחליקה בזמן ההורדה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור