שבחים לתדי פרדו בתערוכת סטריאו באנגליה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
WHAT HIFI מציין 8 נקודות מעניינות בתערוכת האודיו הלאומית באנגליה ואחת מהן היא המערכת של תדי!!!
כבוד גדול.

http://www.whathifi.com/news/8-highlights-national-audio-show-2016

"Teddy Pardo isn’t a name we were familiar with, but the Israeli company produces neat-looking and, from what we heard, neat-sounding DACs, electronics and speaker systems.

The company demonstrated its i80d integrated amplifier with built-in DAC (£2,125), the PR1 preamp (£1,290), the MB100 mono power amplifiers (£950 each), and the SP1-V standmount speakers (£2,255).

Both the sound and the understated look resemble certain British designs of the not-too-distant past."

אריה

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
שנה טובה

אין ספק גאווה ישראלית
שפו (ורד)(ורד)(ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כל הכבוד!

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
"Teddy Pardo isn’t a name we were familiar with, but the Israeli company produces neat-looking and, from what we heard, neat-sounding DACs, electronics and speaker systems.

נשמע לי מוזר..
המגזין הזה משבח ומהלל את המוצרים של NAIM בצורה עקבית בכל ביקורת שלהם, וטדי פרדו לא מוכר להם?!

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
מי שעשה את הסקירה של התערוכה עבור what hifi אינו כתב קבוע של העיתון אלא כתב אודיו עצמאי שנתבקש לכתוב את הסקירה עבור הירחון. כך לפחות הוא הציג את עצמו. מי שאגב הפתיע אותי בתערוכה זה Martin Columns, למי שלא מכיר הוא אחד הכתבים החשובים בעולם בתחום האודיו. בזמן התערוכה באו אלינו כמה אנשים כולל כתבים ומתחרים וביקשו לשמוע את מגבר האזניות שלנו שנקרא HPN, הם אמרו לי שמרטין מספר לכולם שזה הצליל הכי טוב בתערוכה...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איזה כיף לקרוא, בהצלחה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גאווה ישראלית, כל הכבוד וכיף לקרוא, בהצלחה :שתוי:.

תומר

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
מצטער שלא יכול להיות דיפלומטי ,שמענו בתערוכה בארץ ,לא אהבנו ,צלילים גבוהים (נכון, לא צורמים ) אבל היה חסר פוקוס ,משקל וגוונים לכלים. הכל רחף כפסיכדלי , יתכן שקוסם לחלק מהאנשים , ונאלצנו לקנות שני ספקי 555 dr , דרך אגב ,עכשיו מתקשקשים שניים בפינק פיש מדיה על ,אחד שינה ספק של טדי ל 555 ,והשני יש לו ספק של טדי ומעוניין להחליף ב 555 כמובן של ניים, הפרגון לטדי ,אם הוא זה שפיתח את ה dr ,רק לא רשם פטנט ויתכן שניים לקחו זאת,ואולי בשינויים ,ואצלי הרוב הוחלף לdr והתוצאה מצדיקה את תוספת הכסף ,טדי תודה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מצטער שלא יכול להיות דיפלומטי ,שמענו בתערוכה בארץ ,לא אהבנו ,צלילים גבוהים (נכון, לא צורמים ) אבל היה חסר פוקוס ,משקל וגוונים לכלים. הכל רחף כפסיכדלי , יתכן שקוסם לחלק מהאנשים , ונאלצנו לקנות שני ספקי 555 dr , דרך אגב ,עכשיו מתקשקשים שניים בפינק פיש מדיה על ,אחד שינה ספק של טדי ל 555 ,והשני יש לו ספק של טדי ומעוניין להחליף ב 555 כמובן של ניים, הפרגון לטדי ,אם הוא זה שפיתח את ה dr ,רק לא רשם פטנט ויתכן שניים לקחו זאת,ואולי בשינויים ,ואצלי הרוב הוחלף לdr והתוצאה מצדיקה את תוספת הכסף ,טדי תודה.

אני לא רואה בעיה ואין פה קשר ל"דיפלומטיה"... אני כבר כתבתי פה פעם שתדי לא מייצר איזה חיקוי למוצרים של NAIM. תדי מייצר מוצרים שמתאימים לתפיסה שלו איך הדברים צריכים להישמע. לתדי יש את הפילוסופיה האישית שלו ואת היכולות להגשים אותה.

ברור שיש מי שאוהבים ויש מי שאוהבים פחות או לא אוהבים. לגיטימי לחלוטין.

הפרגון לתדי לא קשור לשאלה האם מישהו ספציפי אוהב או לא אוהב את הצליל של הציוד של תדי. הפרגון נוגע בהצלחה המאוד גדולה שלו, לעובדה שמדברים על הציוד שלו ברחבי אירופה ולעובדה שמתוארת בשרשור הזה, שעיתונאי בעיתון מכובד, מציין את תדי כפי שציין.

בניגוד כמעט לכולנו פה, (ואני משתמש במילה "כמעט" רק לשם הזהירות...) ההבדל ביננו לבין תדי הוא שאנחנו מקשקשים הרבה על אודיו, תדי מתכנן ומייצר ציוד שנמכר וזוכה להערכה באירופה. על זה אפשר לפרגן.

אריה

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני מקשקש מעט מאד על סטריאו ,מעדיף להאזין למיגוון של מוזיקה בעיקר קלאסית על כל צורותיה. יצרן מכשירים אינו בהכרח מומחה גדול יותר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ואני אומר את זה שנים. למה לא כתבו גם עלי ב-ynet?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

עד כמה שזכור לי החלל אצל תדי היה די גדול בתערוכה האחרונה,
יתכן שזה גרע ממשקל הצליל,
אבל הרמקול נשמע טוב ישבתי קרוב
יותר למערכת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור