טלויזיה 55 אינץ חדשה

robertn

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום לכולם

ברצוני לקנות טלויזיה 55 אינץ חדשה.
תקציב 5-6 אלף מקסימום חריגה 500 שח.

המליצו לי את ה פיליפס 6400 באיזה חנות.

הכי חשוב לי איכות תמונה ויציבות (שלא תעשה בעיות לא להתקע מהסמארט וללא בעיות עם כתוביות שפות עברית ובולגרית).

מה אתם ממליצים?
תודה מראש רוברט

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
ממליץ לך על סמסונג 55H6400
עדיפה בהרבה מהפילפס
לא יודע אם יש לה בולגרית
אבדוק אצלי ואומר לך

robertn

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
הכוונה לשפות זה תמיכה בכתוביות תפריטים יהיו אצלי באנגלית לא משנה במה היא תומכת.

איזה שנה זה ה 55h6400?
אני לא רוצה לקנות מוצר שישב שנתיים במחסן.... הקבלים ושאר רכיבים הולכים פייפן אם לא אוכסן כראוי מפסיקה התמיכה בעדכון קשוחה וכו....

דגמים אחרים שהוצעו לי חוץ מהפיליפס:

hisense 55k390
jvc 55n755

דגמים אחרים שראיתי ואני לא יודע האם הם טובים:

hisense 55K720

איזה דגמים טובים יש לסמסונג השנה?

כל הטלויזיות חובה יבואן רישמי.... לא קונה אף פעם יבוא מקביל

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
בכוונה לשפות זה תמיכה בכתוביות.
איזה שנה זה ה 55h6400 אני לא רוצה לקנות מוצר שישב שנתיים במחסן.... הקבלים ושאר רכיבים הולכים פייפן אם לא אוכסן כראוי...

לא יודע אם נשאר ליבואן סם-ליין
טלויזיה 55H6400 מדהימה למחיר ו אחלה מפנקת בתמונה ואפשרויות -יש לי אותה כבר שנה נהנה ממשק מהיר ביותר בסמרט לא נתקע . אנדרואיד עדיין זה לא בשל.{לפחות בסוני 75" שלי } - אצלי עדיין נתקע הקודי ועוד פרמטרים. -בסמסונג לא ניתן להתקין קודי . רק באנדרואיד .
לא יודע איך הפילפס בעניין האנדרואיד לא בדקתי -וממש לא פוסל על הסף -כבר ראיתי תמונות מעולות מפילפס.

ולגבי הכתוביות לא יודע באמת על בולגרית אצל סמסונג
אבל עברית ואנגלית כן

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
הכוונה לשפות זה תמיכה בכתוביות תפריטים יהיו אצלי באנגלית לא משנה במה היא תומכת.

איזה שנה זה ה 55h6400?
אני לא רוצה לקנות מוצר שישב שנתיים במחסן.... הקבלים ושאר רכיבים הולכים פייפן אם לא אוכסן כראוי מפסיקה התמיכה בעדכון קשוחה וכו....

דגמים אחרים שהוצעו לי חוץ מהפיליפס:

hisense 55k390
jvc 55n755

דגמים אחרים שראיתי ואני לא יודע האם הם טובים:

hisense 55K720

איזה דגמים טובים יש לסמסונג השנה?

כל הטלויזיות חובה יבואן רישמי.... לא קונה אף פעם יבוא מקביל

שום דבר לא חובה אני קונה מיבואן רשמי גם את הסוני וסמסונג בגלל גיבוי ותמיכה-עדכון קושחה וכו אם צריך
טפו טפו :rolleyes:

הטלויזה שנה 2014 שקניתי אותה .היא העיפה את הפנסוניק שקניתי שלושה חודשים לפניה AS670
מעל פני המים -רק בזיהוי קולות הפנסוניק טובה ושיש גם בסמסונג אך לא כמו AS670 רק בזה טובה
והעברה של קבצים דרך הרשת של הבית - אם כי כל כך מסובכת הפנסוניק שבכלל לא ממליץ עליה אפילו בחינם . נכוותי קשות מהחברה - העברתי להורים שלי בשבילם זה פיסגת החלומות לסדרות אופרות סבון .

לא מכיר את האחרות כך לא אוכל לומר עלייהן כלום וזה לא איתי - אני אומר רק מה שקניתי והתנסתי או ראיתי בלבד -
כבר קנו אצלי במשפחה פיילוט 50" עם תמונה מאד יפה בHD !!! ויופי של אנדרואיד שמוריד SOHW BOX ועוד פינוקים למחיר ממש מעולה חייב לומר זה שאולי אני ועוד כמה חברים יוכלו כן להבדיל ממותג
ידוע כזה או אחר -זה רק למשוגעים לעניין ואיכות כמוני ......
- אך לאנשים מן הישוב באמת לא חשוב באיזה טלויזיה לראות את מסטר שף /האח הגדול
מבחינתם הכל טוב -

הכי טוב לך בעניים שלך לבחור

robertn

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
לי יש בעיה עם החלטות כאלה לכן אני קודם מתיעץ אחרי זה הולך מוכן לחנות.... רב תודות לך על ההשקעה והסבלנות כלפי!

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
לי יש בעיה עם החלטות כאלה לכן אני קודם מתיעץ אחרי זה הולך מוכן לחנות.... רב תודות לך על ההשקעה והסבלנות כלפי!

בכיף
הסמסונג שלי כל כך מהנה שאין לי בעיה בכלל להמליץ עליה בכל הפרמטרים
אגב במודלים החדשים שהזכרת של סמסונג לא מגיע שלט הקטן החכם . רק במודלים היקרים יותר
גם מבחינה זו 55H6400 היא עדיפה ועוד פינוקים ומקו ווואלה VOD ועוד אפליקציות שוות
ותמונה טובה מאד למחיר
שילוב מנצח
אין לי שום קשר ליבואן או לסמסונג רק צרכן קצה סופי בלבד -אל תקח את דברי כמובן מאליו גש לבדוק
בעצמך

robertn

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום חברים

לאחר בדיקה הגעתי לדגמים האלה:

1) philips 55 6400 מחיר 5700 ש"ח
2) samsung 55 ju6400 מחיר 5300 ש"ח
3) hisense 58 k700 מחיר 5300 ש"ח
4) lg 55 LF650Y מחיר 5100 ש"ח

מה אתם ממליצים?
יש משהו עם איכות תמונה טובה מאלו?

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
בחרת ?
לך תקנה כמובן רק את הטובה ביותר לך
אני אומר לך מנסיוני לך על סמסונג לא צריך את האנדרואיד -ממש לא מועיל לי בכלום רק בקודי וזהו
את הסמסונג אני מכיר מקרוב -לא הדגם החדש אלא הישן
H6400 המעולה
החדשה לא רחוק ממנה

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
קניתי לא מזמן את הסמסונג J6300, אני מאוד מרוצה מהתמורה עבור הכסף (כ5600 כולל התקנה עם אחריות מקורית).

robertn

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
עדין לא בחרתי..... נוטה לכיוון הפיליפס בגלל איכות התמונה... אבל לא פוסל אף אפשרות... בגלל זה מנסה לקבל דעת המומחים כי לא סומך על בעלי החנויות בעיניים עצומות ומעדיף להגיע עם ידע

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
עדין לא בחרתי..... נוטה לכיוון הפיליפס בגלל איכות התמונה... אבל לא פוסל אף אפשרות... בגלל זה מנסה לקבל דעת המומחים כי לא סומך על בעלי החנויות בעיניים עצומות ומעדיף להגיע עם ידע

בטווח מחירים שבתקציב שלך האופציות פחות או יותר זהות (פירמות מוכרות כמו סמסונג, פיליפס, פנסוניק וכדומה) בגלל זה בחרתי בטלוויזיה קעורה (יחודיות) , החדשות הטובות הם שניתן היום לקנות 55 אינץ במחיר נמוך יחסית למה שהיה פעם, החדשות הרעות הם שניתן להשיג איכות יותר טובה מהממוצע אבל צריך להשקיע כפול ממה שהקצבתה לעצמך.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
החדשות הטובות הם שניתן היום לקנות 55 אינץ במחיר נמוך יחסית למה שהיה פעם, החדשות הרעות הם שניתן להשיג איכות יותר טובה מהממוצע אבל צריך להשקיע כפול ממה שהקצבתה לעצמך.

זאב.
זה כמו בכול תחום בחיים.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב.
זה כמו בכול תחום בחיים.

המס על המסכים הגדולים יותר הוא גבוהה ולכן העלות הגבוהה, אם החנויות המתמחות היו יכולות למכור אותם בלי המס במחירים יותר אטרקטיביים אני מניח שרובם היו עושים זאת בשמחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור