טלוויזיות בתערוכת 2016 – פרמיום UHD ו- IOT

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ליאור נראה שלא מתייחסים ל טכנולוגית oled ברצינות כמו טכנולוגית ה 4K, אכזבה גם השנה, מתי נראה עוד חלוצים חוץ מ lg במכירות מסחריות וכמובן בעוד גדלים? לא סמארט ולא תל מימד שניהם מבחינתי הוספת פיצ׳ר ולא יותר מזה, אני רוצה לראות איכות ללא פשרות שזה שילוב של oled ו 4k,
4k מתחיל להיות סטדנרט ו oled חלש באופק..ידוע לך משהו בעניין?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
LG משקיעה המון ב-OLED והציגה דגמים חדשים ומרשימים עם 4K. הרבה חברות מציגות גם מסכי OLED עם פאנלים של LG. ממה התאכזבת בדיוק?

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
lg ידוע לזכותם שהם משקיעים הון בבניית מפעל חדש ואמורים לייצר מסכי oled 2018,
הכוונה שלי היא איפה סוני טושיבה פיליפס פנסוניק החברות האלה אומרות בפה מלא בכלל שה oled זה הכיוון הבא? חוץ
מלהציג אבטיפוס שישיקו דגמים במכירה מסחרית, איפה עוד גדלים חוץ מ 55 אינץ או 65 אינץ? 40 אינץ 50 אינץ, בארץ מוכרים דגם אחד של lg oled 55inch
רוצה את הפריצת דרך עם 2 רגליים ולא עם חצי רגל וחברה אחת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
פנסוניק מציעה OLED מדגם CZ950. כל השאר עדיין דבקות ב- LED LCD. טושיבה כבר לא בתמונה, אפילו לא הציגה בתערוכה.
בארץ מוכרים שלושה גדלים של OLED: דגמי 55״-65״-77״.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הבעיה כרגע שהמחירים של OLED מאוד גבוהים למסכים גדולים.
צריך לחכות כמה שנים עד שהטכנולוגיה הזו תהיה נפוצה/בשלה יותר.
רק זה יגרום למחירים סבירים. זה יקרה רק ששאר החברות יחליטו שזה "הדור הבא"
וישקיעו בזה את כל המשאבים שיש להם.

כרגע לא רואה את עצמי מוציא 40K למסך 70" גם שהתמונה שלו ברמה סופר גבוה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
70K OLED עולה 40K? בארה"ב..

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה ליאור.
נכון עופר כרגע השנה חלשה חוץ מ LG, הירידה תהיה שבארץ לא ימכרו 3 טלוויזיות של חברה אחת LG, ככה אני זוכר היה בהתחלה עם סוני שהיו מבין הראשונות שהשיקו את 4k אז עלה 40K. אם עד לפני שנתיים נכנסתי לזאפ וסיננתי רק שיראה לי טלוויזיות 4k היו מופיעים שם פחות מ 20 טלוויזיות , היום מופיעים שם 189 טלוויזיות. אותו עיקרון מחכה שיהיה עם oled אך אני לא רואה שכולם בדהירה לכיוון הזה, אפילו בתור התחלה מסכים קטנים בטלפון בסמארטפון שלנו אין חוץ מסמסונג שמשתמשת ב oled אפילו lg במכשיר הדגל שלה G4 אין מסך Oled.
שוב אני מחכה שסוני טושיבה פנסוניק פיליפס סמסונג ואיך שמועצת החכמים שלהם החליטו לקבוע תקן של 4K
אז שמועצת החכמים שלהם תתקדם לקבוע תקן oled,

דבר נוסף ליאור ראיתי בחצי הילוך שהוט מתכוונת להתחיל להקליט תכנים ב 4k עוד החודש. ולהוציא ממיר תומך ולהשיק ערוץ 1 או 2 בחודשים הקרובים, אצל חברת יס אין כרגע חדש בנושא, אם תוכל תבדוק את העניין לגופו,
מעניין אם השנה החברות שלנו בארץ באמת יפתיעו עם ממיר וערוצים בודדים וכמה תכנים ב Vod בשידור 4k.'

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור