טלפון מתלבט בין מכשירי asus , lenovo ,huawei - תקציב עד 1000

דניאלG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכם,

ניסיתי לחקור לרוב את מכשירי asus
יש להם מספר דגמים: אסוס זנפון 2, זנפון דלוקס,זנפון לייזר, זנפון סלפי.
כמו שהבנתי מחיפוש באינטרנט וצפייה בכל מיני סרטונים הזנפון 2 ישן יותר מעבד של אינטל 4 ליבות והמצלמה הקדמית היא 5MP, וההרחבה היא עד 64GB .
הזנפון סלפי יש לו מצלמה קדמית של 13MP, מעבד לא של אינטל ,8 ליבות,הרחבה עד 128GB.

הדלוקס והלייזר לא הבנתי מה ההבדל בינהם ביחס לשאר המכשירים של אסוס.

המכשיר היחיד של lenovo ששמתי עליו עין זה ה P1 שלהם ,אבל הוא נראה לי פחות חזק ממכשירי asus למרות שהגב שלו מתכתי בשונה מהאסוס שהוא פלסטיק. הסוללה שלו גדולה 5000 שכנראה זה היתרון היחיד אולי...
אבל לא מצאתי יתרונות רבים שינצחו את האסוס. אולי לא שמתי לב למשהו אשמח לדעת מה יתרונותיו מול כל השאר כאן.

מכשירי הוואוי צפיתי בכל מיני סרטונים,מצד אחד אומרים שהם חזקים מצד שני אומרים שלא,אני עדיין לא יודע כמה הם עדיפים אם בכלל על המכשירים של לנובו ואסוס.

אני ממש זקוק לעזרתכם בשביל לבחור מה לקנות.
אני רוכש את זה מאתרים בחו"ל ככה שמבחינת המחיר הוא פחות ממה שיש בארץ לכן כתבתי עד 1000 שקל.

הייתי שמח אם מישהו שמכיר את המכשירים שיש בשוק בחברות הנ"ל יוכל להמליץ לי על המכשיר האידיאלי מבין כולם,
בלי להתייחס לנישה ספציפית של משחקים או גלישה נטו או טלפון שיחה או מוזיקה או מצלמה....
אלא באמת בכללי בסה"כ של המכשיר,איזה הכי כדאי לרכוש מבין אלה שמוצעים כיום בחברות הנ"ל.

אני כתבתי את החברות הנ"ל כי לפי דעתי מבין כל מה שיש בשוק בטווח מחירים שאני הצעתי (אפילו עד 1200) הם הכי אידיאלים.

(אני אציין שאני ממש מתלבט בין מכשירים אסוס,אבל רציתי לקבל את חוות דעתכם גם מול החברות האחרות שציינתי כי אני לא באמת סגור על זה. הלבטים שלי בין מכשירים ASUS הם בייחוד בגלל שאני לא באמת מבין בכל המפרט המוצע בכל אחד מ 4 הסוגים שקיימים כפי שציינתי בתחילת ההודעה,מה שכתבתי לגביהם זה מה שכביכול נראה לי הבדל עבורם וגם לא באמת מבין איזה מהם הכי שווה)

מחכה לתגובותיכם
תודה מראש לכל העוזרים שטורחים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

Asus ZenFone 2 מראה את גילו, הרמקולים שלו חלשים ואיכות הדיבור היא לא משהו, אבל, הוא מכשיר טוב. אתה יכול לחשוב גם על Meizu m2 note, על Lenovo K80, על Meizu MX4 Pro שהוא קצת עדיף ובן גילו של 2 Asus ZenFone

Asus ZenFone 3 צריך לצאת ב-CES 2016 בשבוע הבא, בכלל, כדאי לראות מה יצא חדש, נהיה יותר חכמים בשבוע הבא. אתה יכול לחכות לתערוכת המובייל העולמית MWC, בתאריך 22-25 בפברואר, בברצלונה, ספרד.

תומר

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
ממליץ להכניס לרשימה את Xiaomi Mi4c.
המון ביקורות, גם בפורומים בישראל, רום עברי מתוחזק.
מחיר כ- 260 דולר.
בהצלחה!

דניאלG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה תומר ו tivan
המכשירים שכתבתם לי מהחיפוש שעשיתי לרוב אין להם הרחבות מבחינת הזיכרון כלומר לא ניתן זה מה שאני נתקלתי בחיפוש שעשיתי אחרי שכתבתם לי וגם לא בדיוק מבין בנוגע למעבדים פשוט אינטל אני יודע שהמעבדים שלהם תמיד טובים כאלה כי מוכרים מעולם המחשבים.

אני אנסה למקד את עצמי אולי זה יעזור לכם להמליץ לי :
חשוב לי שהRAM יהיה גבוה כלומר מבחינתי 4 זה באמת מגניב אני יכול גם להתפשר על 3 אבל לא מתחת לזה.
מבחינת הGB במכשיר אין לי בעיה להיות עם 16 אבל שתהיה במכשיר האפשרות להרחבה כמה שרק אפשר 64 אחלה 128 עוד יותר טוב.
שתהיה אפשרות ל 2 כרטיסי SIM ולא רק אחד. וכמובן שהמכשיר יתמוך בכרטיס אחד לפחות בדור 4G.
מצלמה בתכלס שתהיה סבבה לא צריך איזה מפלצת של מצלמה כי בתכלס אם הייתי רוצה מצלמה טובה אני כבר אקנה מצלמה ייעודית פרופר לצילום,כלומר כשאני מסתכל על מכשיר סמארטפון המצלמה אחלה פיצ'ר אבל לא על זה יפול דבר.
דבר מאוד חשוב לי זאת הסוללה במינימום שתהיה 3000 .
הבנתי שNFC זה מאפשר טעינה מהירה ... תקנו אותי אם אני טועה,אז נראה לי שמגניב אם יש את זה במכשיר אבל אם שאר הדברים שציינתי קיימים אז אני מוכן להתפשר על זה אם זה לא קיים במכשיר.
הבנתי ש8 ליבות לא בהכרח משפיע כי בתכלס המכשיר עם 4 ליבות לרוב באמת מספק את מה שצריך כי ה 8 ליבות גם ככה לא באמת מייצרי ערך מוסף ייתכן שאף עושים ההפך הגמור, כך ש 4 ליבות זה אחלה אבל לא פחות מזה כי אז בעיניי זה מיושן מדיי.
והדבר הכי חשוב זה שכל זה יתלבש על מעבד טוב,השאלה היא מזה מעבד טוב איזה מעבדים במכשירי טלפון נחשבים לטובים ומומלצים ואלה צריך ממש להיזהר מהם , כלומר מה הדירוג של המעבדים במכשירים טלפון ?
האם אינטל הכי טוב ? האם זה של זנפון סלפי הוא יותר טוב משל אינטל ,או האם של מכשירים אחרים כי נתקלתי בכל מיני שמות שאין לי מושג בכלל מה ולמה הם..., אם יש דירוג כלשהו קישור אולי לכתבה שיש שם ממש דירוג איזה מעבדים לסמאטפון הם הכי טובים והכי פחות אני ממש אשמח להציץ או שפשוט תכתבו לי גם מהניסיון שלכם.

* אם אתם מכירים אם בכלל מותר לפרסם כאן בתגובה שלכם בנוסף להכל,קישור כלשהו לאתרים שווה לקנות משם בחו"ל כי אני מכיר רק 3 4 אתרים כאלה ,אשמח אם יש איזה אתר שאתם קונים משם בטוח טוב אמין ויש שם מבחר גדול וגם אולי הנחות דילים וכו'.

** כמובן נראה לי הכי חשוב זה שהשיחות ישמעו בצורה טובה יחסית ולא פארשית כי בסוף זה מכשיר טלפון כן חחח :)

תודה לכם על העזרה
מצפה לתגובתכם.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

אתה צריך לעשות שעורי בית, לקחת דף ולכתוב או על לוח אלקטרוני, את המכשירים הבאים: Xiaomi Mi4c,
Meizu m2 note ,Lenovo K80 ,Meizu MX4 Pro ,Asus ZenFone 2, לכתוב מה חשוב לך (סוללה, מצלמה, 2 כרטיסי SIM ועוד), לראות מי כולל הכי הרבה פיצ'רים ובמילים אחרות, במי יש הכי הרבה מאפיינים שחשובים לך.

אני חסיד של לקנות בארץ, אצל יבואן מוכר ומוסך, מי מחזיק חלקי חילוף מקוריים ולמי תקרא "אבא" בשנה-שנתיים הקרובות. החברים מיכאל123 ואריקס, יוכלו לעזור לך יותר מבחינת חניות אמינות בסין.

תומר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שלום,

Asus ZenFone 2 מראה את גילו, הרמקולים שלו חלשים ואיכות הדיבור היא לא משהו, אבל, הוא מכשיר טוב. אתה יכול לחשוב גם על Meizu m2 note, על Lenovo K80, על Meizu MX4 Pro שהוא קצת עדיף ובן גילו של 2 Asus ZenFone

Asus ZenFone 3 צריך לצאת ב-CES 2016 בשבוע הבא, בכלל, כדאי לראות מה יצא חדש, נהיה יותר חכמים בשבוע הבא. אתה יכול לחכות לתערוכת המובייל העולמית MWC, בתאריך 22-25 בפברואר, בברצלונה, ספרד.

תומר
אל תחשוב אפילו לרגע על מיזו !!!!! למרות הביצועים מדובר במכשיר לא אמין בעליל ושרות שקרוב לשערוריה .
קניתי לבנות שלי 3 מכשירים אף לא אחד חצה את קיו ה6 חודשים ללא תקלה ב-2 מהם נדפקו רכיביפ פנמיים ללא שום נזק חיצוני . היבואן מאשים כל נזק בנזק פיזי . שים לב נאלצתי לשלם בעבור התיקון .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
צחי,

אמרת את דברך.

תומר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אמרתי ואומר בעתיד !
כשחברה יורקת לי בפרצוף אני לא חושב שזה גשם .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

אולי Xiaomi Redmi Note 3 שזוכה להתלהבות רבה, חוץ מהעובדה שיש לו זיכרון של 32 גיגה בייט?
ברוב הדברים הוא לא יאכזב.

תומר

דניאלG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מכשירי Xiaomi נראים נחמדים ההבדל בינהם למכשירים של אסוס ואחרים זה שאין בהם את האפשרות להרחבות.
הסוללה באחד מהם היא 3000 וברדמי3 זה 4000 שזה אחלה. אבל באסוס זה 3000 שזה גם סבבה אז מהפן של הסוללה אין יתרון כמעט.
כל השאר דיי דומה פרט לכן שבאסוס יש אפשרות לטעינה אלחוטית והרחבות של בין 64 ל 128.
מערכות ההפעלה שונות וגם מספר הליבות: בXiaomi זה בין 8 ליבות ל 6 אם אני לא טועה. ובאסוס זה 4 ליבות ויש את הסלפי שזה 8 ליבות. מהפן של הליבות אני לא מתרגש כי גם ככה המכשיר לא מנצל יכולות של 8 ככה ש 4 אפקטיבי יותר.
אני לא מכיר את המעבדים במיוחד ולא את המערכות הפעלה,לגביי אסוס שמעתי שהלוליפופ הזה ממש טוב את המיו 7 ברדמי 3 בסקירה אחת ביוטיוב ראיתי שהוא נחמד.

מה שהורס בXiaomi זה החוסר באפשרויות הרחבה כי בשורה התחתונה המחיר שלו זהה לזה של האסוס .

מה שמעניין לשמוע אלה משתמשים שבאמת השתמשו במכשירים מספר לא קטן של ימים לדעת מה הם חושבים עליהם בדיוק.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

אולי לנובו VIBE S1 Lite החדש?
אולי OnePlus X?

קישור: http://www.gsmarena.com/one_plus_x-review-1337.php

Lenovo-VIBE.jpg

Lenovo-VIBE-S1-Lite.jpg

עולה 200 דולר.

תומר

תמונות מצורפות

• Lenovo-VIBE.jpg
    Lenovo-VIBE.jpg
    KB 46.3 · צפיות: 312
  • Lenovo-VIBE-S1-Lite.jpg
    Lenovo-VIBE-S1-Lite.jpg
    KB 41.6 · צפיות: 311
נערך לאחרונה ב:

דניאלG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תומר ביחס למחיר שלהם נראה לי הם לא שווים ממש.

הגעתי למסקנה נראה לי אני אבחר אחד מאלה, תגידו לי בבקשה מה לדעתכם מבין הבאים הייתם מעדיפים מבחינה כוללת משהו שבאמת הייתם אומרים שהוא שווה את ההוצאה והייתם באמת מרוצים :
הראשון:
http://www.dx.com/p/asus-zenfone-2-...ne-w-5-5-ips-nfc-otg-blue-406699#.Vo7T6rYrLIU

השני :
http://www.dx.com/p/lenovo-p1-5-5-f...ne-w-3gb-ram-16gb-rom-nfc-408171#.Vo7VP7YrLIU

השלישי:
http://www.dx.com/p/asus-zenfone-2-...m-32gb-rom-13mp-5mp-white-415029#.Vo7VprYrLIU

הרביעי:
http://www.dx.com/p/asus-zenfone-se...b-rom-16gb-13mp-13mp-blue-417352#.Vo7WmLYrLIU

מה תבחרו:
ראשון? שני? שלישי? רביעי ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

קנה את זה: http://www.dx.com/p/lenovo-p1-5-5-f...ne-w-3gb-ram-16gb-rom-nfc-408171#.Vo9ZWhZun1J

יש לו גוף מאלומיניום, סוללה 5000 מילי אמפר לשעה וגם בשאר הדברים יש לו ממוצע גבוה.

תומר

דניאלG

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה תומר :)
כן אני מכיר את המכשיר עברתי עליו לפניי כמה ימים פיזית יש אותו לחבר שלי
אמממ ברגע שאתה אפילו מעדכן את התוכנה שלו אין לך עברית בכלל למרות שהם אומרים שהוא תומך
ואחר כך אתה שובר את הראש עם המורלוק או איך שלא קוראים לזה שיהיה לך עברית וגם אז זה לא מסתדר וכל המכשיר בשפה שאתה לא רוצה... דיי מבאס.
אבל אכן יש מצב שאולי זה המכשיר שאני קונה. רק אני מצפה לראות שכל העדכונים שלו יתמכו בעברית אחרת זה לא שווה בכלל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור