בעיה... דחוף לקראת גמר היורו!!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה על העדכון

בקשר לאל ניניו - כמו שאמרתי, לי אישית קשה לאהוב את הגרמנים - אז אפשר להבין ... :)

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חחח בכל אופן הגיע לספרדים.

עדכון נוסף: מתברר שהבעיה עדיין נמשכת, גם עם מתאם חדש:S

פתרונות? מישהו מכיר את הבעיה הזאת? יש ל-HOT ממיר עם יציאת SVIDEO רגילה, ולא אחת שדורשת המרה מסקארט (אני מזכיר שאצלנו מדובר כרגע בממיר ADB עם יציאות סקארט וקומפוזיט בלבד)?

יכול להיות שכבל סקארט-SVIDEO ישיר יפתור את זה? כי קשה לי להאמין...

ייאוש...

galbez

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עדכון

ובכן, כפי ששמתם לב, האשכול הנ"ל הפסיק להתעדכן מכיוון שהגענו לתוצאה סופית (כנראה) בנוגע לחיבור הממיר.

לפני כשבוע הבאנו לכאן טכנאי HOT שטען כי אין לחברה ממיר התומך ב-SVideo, ושהאופציות שלנו הן קומפוזיט או סקארט. עם כבל SVIDEO-סקארט יתום בידיים, ישבתי מאוכזב ושאלתי אותו אם זה בכלל הגיוני? ואם אין אף ממיר שתומך בכך? הוא אמר שקיים לחברה ממיר דק יותר, אבל הוא לא בטוח שגם הוא תומך ב-SVHS. "שווה לנסות", אמרתי, וצדקתי. אחרי 10 דקות של עדכון תוכנת הממיר החדש חיברנו את הטלוויזיה בסקארט-SVIDEO והתמונה השתפרה פלאים. הטכנאי, כמו רבים אחרים, הוכח על טעותו - אך זאת לא אשמתו שהוא עובד בחברה קיקיונית ומרובעת שכזאת.

שבוע לאחר מכן, יצר הסקרנות הבלתי-נדלה אחרי האיכות המקסימלית, הניע אותי לעמדת המחשב על מנת לשאול אתכם את השאלה הבאה:
האם טרנסקודר שיחבר את הממיר בקומפוננט, ישפר את איכות התמונה על פני אות ה-SVHS?
האם 400 שקל (או פחות מכך, אם למישהו יש המלצה על דגם זול ויעיל) עבור מכשיר כזה, יחוללו הבדל מורגש באיכות? או שמא מדובר בבזבוז - "גודל האכזבה כגודל הציפיה"?

ואם נישאר עם ה-SVIDEO (על אף ההפרעה האסתטית של החיבור בצד המסך. למה למען השם היצרנים לא יכולים להוסיף כניסה כזאת מאחורה?), האם למישהו יש הגדרות כיול מומלצות לשידורי טלוויזיה ב-HOT עבור דגם 42C3500?

שאלה נוספת: בממיר החדש שאותו טכנאי התקין לנו, קיימת יציאה אופטית. מניסיונכם, האם היא אכן משפרת את איכות הסאונד של השידורים?

תודה רבה מראש, ומי ייתן ואי פעם נגיע להשלמה וסיפוק סופי מאיכות השידור בארץ...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור