היום הנורא שקורה פעם בכמה שנים

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
הי חברים המון זמן לא כתבתי כאן...
אני לא יודע אם זה חוסר הרגישות שלי אבל אתמול בפעם השניה מאז שעברתי בעיקר להאזין לתקליטים (לפני שמנה שנים) שברתי את ה Cantilever של הראש (ברגע של עייפות השרוול של חולצת הפיג'מה נכנס איכשהו לתוך הזרוע בזמן החזרת הזרוע למקום - מיותר לציין שמאותו רגע העייפות נעלמה כלא היית ולא הצלחתי לישון כמה שעות טובות ... )

הראש grado sonata נקנה מאייל ז"ל לפני כשלוש שנים - שבהזדמות זו ננצל לציין שוב איזה איש מדהים היה אייל - כזה שאפשר לסמוך עליו בעניים עצומות - וכמה היה חסר לי הבוקר פשוט להרים אליו טלפון ולדעת שאני בידיין טובות -עצוב.

בכל אופן השאלה שלי מי היבואן הרשמי של גרדו (חיפוש בגוגל עדין מופיע אודיו פידלטי ????)
האם פשוט לשלוח לגרדו באופן עצמאי (ולסמוך על דואר ישראל??? ) לביצוע RETIP ?

אם כבר אני כותב אז נסיים בדברים משמחים
אתמול אשתי ואני בילנו בקונצרט מקסים של adras schiff הענק שניגן באך באופן קסום ולאחר מכן ניצח על הפילרמונית בסימפוניה של שומן - קונצרט שגם נירית (אישתי) וגם אני סימנו לבטח כאחד מחשת הקונצרטים הטובים והמהנים שהיינו.

לאחר מכן לא יכלנו שלא לעצור בתו השמיני ולהתחדש במספר תקליטים My Song - keith jarrett (ששוב הזכיר לי את אייל שלזכרוני מאוד אהב את המלחין) , elisabeth schwarzkopf שרה לידרים , לילה באופרה של QUEEN, ו"לילדים שבנינו" הכבש השישה עשר - שהפך את זמן אכילת הקורנפסלקס של הבוקר לקונצרט מאולתר של סירים, קופסאות, חליל וריקודים של כל המשפחה (לאחר התקנה "בדקה" של הראש הישן שלי)

נערך לאחרונה ב:

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
היי צפיר.

ממה שאני הבנתי, לאחר פטירתו של איל (זל)
אף יבואן לא 'לקח' את גראדו.
תנסה לעבוד מול החברה עצמה, לראות מה ניתן לעשות...
או... ראש חדש.
בהצלחה.
: -)

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
בתור אחד ששומע רק אנלוגי....
אני מבין את עוגמת הנפש, במה שארע לך.
עם זאת, אל יפלו פניך....... הכל לטובה.
לאחר שתסיים את הטיפול בנושא (ולא משנה באיזו דרך תבחר)
תשמח בחלקך יותר.
אגב, אישית מאוד אוהב את גראדו. ראשים מעולים לטעמי...
ובמחירים בהחלט הוגנים.

והכי חשוב, אל תשכח לשתף בסופו של יום.
שנשמח איתך.
: -)

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
שלח ל- Grado לבצע Retip - יהיה הכי חסכוני במחיר. לדואר ישראל אין שום בעיה לשלוח דברים מהר לחו"ל. הבעיה שלהם היא להעביר דברים מחו"ל אלינו :)

אם יש לך מישהו שיכול להביא לך את הראש חזרה - עוד יותר טוב, ותוכל לחסוך גם את המע"

boazj

אוהב את התחום
מעורבות
50
נקודות
18
גם אני כתבתי בעבר "לידרים" , אבל לידר זה כבר צורת הרבים של ליד.:rolleyes:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור