בקשה להמלצה לקומפוננט ללא מגבר חיצוני

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
שלום חברים,

אבקש לקבל המלצה לקומפוננט לרכב פיג'ו 206. הקומפוננט יעבוד עם HU של פיוניר מדגם CXC5719, וללא מגבר חיצוני. הסכום שארצה להוציא הוא: 500-700 ש"ח פחות או יותר, יש שניה או חדש. ברור לי שהסכום שהוקצב הוא נמוך אך בכל זאתת הבקשה היא לסאונד חמים ודינאמי, ללא חריפות בגבוהים או ניסיון להבלטת תדרים כאלו או אחרים. עדיפות לרמקולים נצילים בשביל שיכלו להפיק צלילי ראוי בשילוב רק עם HU אך עם זאת בעלי "משקל" בסאונד ולא צפצפות למיניהם.

מי מכיר שילובים שעונים לדרישות אלו?

בברכה ותודה לעוזרים!

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
מה נשמע?

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
שלום לנוכחים!!
עברה תקופה מאז כתבתי בפורום ומייל על התערוכה היום ומחר הזכיר לי נשכחות.
אז הנה אני עם יותר נסיון וידע ואשמח לחלוק עם כולם בנושאים טכנים בכלל ובקשור לרכב/מחשבים/צילום בפרט.

לגבי עניין הקומפוננט לרכב - כמו בכל תחום - קשת המחירים רחבה ביותר כמו גם קשת האיכויות אבל בכל הנוגע לרמקולים הסכומים שנקבת בהם מכוונים לתחתית האיכות. אבל הכל תלוי באוזן שלך - ייתכן והם באמת יספיקו כי רוב הסיכויים שהם יותר איכותיים מהרמקולים המקוריים שמגיעים עם הרכב.ויותר נצילים כך שתרגיש בהבדל.
בנוסף לזה, חיבור קומפוננטים איכותיים יותר או פחות ישירות למגר של ה HU בדרך כלל עושה עוול לרמקול אבל שוב אם התוצאה הסופית נוחה לך באוזן כל מילה נוספת מיותרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור