samsung ua55f6100 מסך מחשיך לשניה ב HDMI

eliranz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
מצורף סרטון קצר שמראה את הבעיה שלי בטלויזיה.
הטכנאים של סמסונג החליפו לי את לוח הפיקוד וכרטיס המסך אך הבעיה עדיין חוזרת על עצמה.
בפעם הרביעית שהגיעה הטכנאי הוא פתאום החליט שהבעיה נובעת מהממיר של הוט, אכן יש לי ממיר הוט מג'יק וידוע שהוא שורף טלויזיות וכניסות HDMI אבל כמו שאתם רואים הטלויזיה שלי עובדת והיציאות HDMI לא שרופות. התקלה קוראת מספר פעמים ביום והתקלה של הוט בממירים נובעת ממתח גבוה שקורה בעיקר בסופות ברקים, אז לא נראה לי שזו באמת הבעיה.
בכל אופן, הטכנאים של סמסונג לא מוכנים לתקן את הטלויזיה במסגרת האחריות בגלל שהם טוענים שמקור הבעיה בהוט, עלות תיקון החלפת כרטיס פלוס עבודה היא 1800 שקל והם טוענים שהוט יחזירו לי את הכסף (יש להם כבר נוהל מוכן בנושא)
אני ממש לא בטוח שהבעיה בממיר של הוט ויש לי הרגשה שבכסף לא יוחזר אליי.
מישהו נתקל בבעיה הזו? מישהו מכיר את נוהל החזרת כסף על תיקון הטלויזיה מהוט עקב ממירי הוט מג'יק?
תודה,
אלירן

שלומי ד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם הוחלפו כ.ראשי וכרטיס מסך, סיכוי אכן נמוך שהתקלה נובעת מהטלוויזיה.

1. בדוק את חיבור הכבל הלבן מהקיר לממיר והברג אותו חזק עד הסוף, כמובן תנעל נעליים
2. אם לא עזר, בדוק את חיבור כבל הHDMI, נער אותו קלות קרוב לחיבור עם הטלוויזיה, וכך או כנ"ל בצד של הממיר.
אם התקלה נראית, נסה שוב, ותוודא שזה לא סתם מקרי
3. תקלה מאוד שכיחה היא כבל אשר מכופף בקצה החיבור שלו. כיפוף קטן של המתכת מסביב למחבר הכבל מייצר תקלה כזאת. קצה המחבר חייב להיות ישר לחלוטין, במיוחד אם מדובר בכבל שקצה המחבר בו גדול ובולט מהרגיל, או אם מדובר בכבלים הפשוטים ביותר, שהם ממש נוטים להישבר עם הכיפוף הקטן ביותר

eliranz

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התגובה :)
אכן הכבל היה בעייתי, החלפתי לכבל HDMI חדש וטוב והתקלה לא חזרה על עצמה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור