Music Surfing - יום חמישי ה- 6 באוגוסט, שמונה בערב

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
מזמין אלי למפגש שבמרכזו מוסיקה.
מוזמנים לבוא עם מוסיקה שאתם אוהבים, בכל פורמט שתרצו (אבל אין לי DAC :rolleyes:) כדי להשמיע ולשמוע.

אצלי בבית, במרכז ת"א - אני אתן כתובת מדוייקת למי שירצה לבוא.
צרו איתי קשר במסרים - יש מקום לכ- 12-15 אורחים.

כל אחד מביא מוסיקה וכיבוד כלשהו :)

ננסה לעשות מזה מנהג?
ניב

(ורד)

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
ניב, איזה תאריך בחרת...
6 באוגוסט 2015.

70 שנה קודם לכן, 6 באוגוסט 1945, התפוצצה הפצצה האטומית Little Boy מעל שמי הירושימה, והעולם השתנה לנצח.

דווקא מתאים - המוזיקה תילחם באיבה ותנצח!

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
רעיון מצויין. אני בעד! (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מעולה!

רעיון נהדר.

Adiel

אוהב את התחום
מעורבות
52
נקודות
28
נהדר. אני מניח שמדובר על שעות הערב.

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
כמובן - שעות הערב :)
נניח 20:00?

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
תזכורת - Music Surfing.
יום חמישי השבוע (6.8) בערב, מרכז תל-אביב - פנו אלי בפרטי לכתובת מדוייקת.
כל אחד מביא דוגמא למוסיקה שהוא אוהב. לא מעניין ציוד, לא מעניינים כיוונים - משתפים באהבה למוסיקה (ורד)
להתראות!
(ורד)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
תודה לניר על האירוח החם!! (ורד):בעד:

נאלצתי לעזוב אחרי כשעה וחצי, שבמהלכה הגענו לכדי 4 אנשים בנוסף למארח, לא כולם מ-DTOWN.

שמענו כמה קטעים מוזיקאליים שלא הייו מוכרים לי -- חלקם לא קלאסיים -- כולל פופ משנות השבעים, מוזיקה גרוזינית בסגנון ה-Shadows וקצת ג'אז ווקאלי -- וחלקם כן -- לתזמורת, לפסנתר/תזמורת ולפסנתר סולו.

המערכת נשמעה טוב, אבל הייתה בעיית רעש מהמזגן. זה פחות מפריע בקטעים לא קלאסיים, אבל בקלאסיים, שבהם הטטוח הדינאמי גדול, יוצא שאם מכוונים את הווליום כך שהקטעים החלשים לא לגמרי ייבלעו ברעש, הקטעים החזקים מאיימים לפוצץ את האוזן.

ייתכן שעניין זה היווה חלק מהנסיון הקצר, שלא עלה יפה, לקרב את ניר לעולם האופרה באמצעות ההקלטה המומלצת של "טוסקה", שהיא הקלטה טובה ממש, אבל שמעתי את עצמי מתאר לניר המון פרטים שנמצאים בתזמורת, שאפילו לא הגיעו לאזני שלי מבעד לרעש, למרות שידעתי על קיומם.

אחד האפקטים של התופעה הייה שהזמרים נשמעו הרבה יותר חזקים ומוגזמים יחסית לליווי, שזו תופעה שמפריעה גם לי, כך שלא פלא שניר לא אהב את הקטעים שהטנור שר בהם חזק (למרות שהוא לא צורח שם כמו כמה מעמיתיו בהקלטות אחרות).

עם זאת, זה לא ההסבר האפשרי היחיד -- ייתכן בהחלט שניר לא יאהב את זה גם בתנאים שבהם שומעים את כל שלל הצבעים שעוטפים את הקולות. אני מקווה שהוא יישאר פתוח לנסות שוב, למרות שאין שום חובה שהיא, ולא אנסה לכפות עליו אם תהייה הזדמנות נוספת, שאני מקווה שתהייה, ושבה הוא לא יראה עניין.

לא המערכת ולא ענייני סאונד היו במרכז, אלא המוזיקה, אם כי הועלו פה ושם נקודות שקשורות לדיגיטאלי/אנאלוגי, לשתי הזרועות של הפטיפון (אחת עם ראש רגיל ואחת עם ראש מונו), וכד'.

ניר גם דיבר על קטעים שהוא עצמו ניגן בעברו הפסנתרני -- קטעים ממש לא קלים לביצוע -- מעבר לרמה הממוצעת של מספר שנות הלימוד. יפה! :כל-הכבוד:

שוב תודה לניר על האירוח החם!! (ורד):בעד:

עמיר

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
ניב,
היה מצויין, התחלה נאה למסורת מצויינת.
מעבר למוזיקה הטובה היה הדבר הכי גדול - חברותא של אנשים בעלי אהבה משותפת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
רעיון לשיפור הגדול ביותר שאני יכול לחשוב עליו בהנאה מהסאונד -- שיפור גדול בהרבה ממה שתוכל לקבל אי פעם משידרוג רכיבים כלשהם במערכת -- וכנראה שבפחות כסף:

להחליף את המזגן!

ברצינות!

למחשבה.
עמיר

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
היה כיף גדול לארח את כולכם.
היה בחדר אוסף ידע ואהבה למוסיקה גדול, רחב ומגוון.
בדיוק מה שהתכוונתי שיקרה (ורד)

לפעם הבאה, אם תתגבש מסורת - אולי כדאי לחשוב על מפגשים עם נושא משותף.

והמזגן? יקרה מתי שהוא - בינתיים הוא מקרר היטב...
:)

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,744
נקודות
113
והמזגן? יקרה מתי שהוא - בינתיים הוא מקרר היטב...
אכן, אבל הוא גם מרעיש היטב, והקירור אינו הפרמטר הייחיד שחשוב במזגן בחדר שמשמש גם להאזנה.

אחד המזגנים שקניתי כשעברנו דירה הייה של 1 כ"ס ועלה כולו איזה 1000 ש"ח.

אני לא יודע איזה הספק נדרש אצלך, אבל נראה לי שאתה יוצא בפחות מ-5K כולל התקנה וצנרת ומע"מ והכל, ומקבל שיפור אדיר בחוויית ההאזנה, בסדר גודל יותר מכל דבר אחר שאתה יכול לעשות בעניין זה, אפילו תמורת סדר גודל יותר כסף.

ייתכן גם שאתה יכול לעשות trade-in תמורת המזגן שייש לך, שעדיין תקין ועובד, ולחסוך אפילו מזה.

לא אמשיך לנג'ס לך בנושא, אבל נראה לי שזה שווה מחשבה.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור