רעשים באוזניות

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
ערב טוב!
אינני יודע אם שאלתי מתאימה לפורום,בכל זאת אשאל
יש ברשותי כרטיס קול אלפא של לקסיקון,כמו כן מחובר מיקרופון ואוזניות,הכל טוב ויפה .והכל עובד כשורה
הבעיה היא שיש רעשים או זמזום באוזניות ,ניסיתי לנתק מיקרופון,חשבתי,אולי בגלל כבל המיקרופון,אבל גם שניתקתי את המיקרופון ,הרעשים והזמזום ,נשארו כמו שהיו.
אם מישהו יודע ומכיר בעיה כזאת,ונתקל בה או בכללית אם בעיה כזאת,היא מוכרת וידועה
אני אשמח לפתרון הבעיה

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חיברת את האוזניות גם למקור אחר? סמארטפון / נגן נייד וכו'.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
אני לא מכיר בעיה של זימזומים באלפא של לקסיקון.

מעבר להצעה של ליאור,מעלי,תוודא שאתה משתמש בכבל ה USB המקורי שבא עם המכשיר.

כמו כן,ובמידה והזמזום נעלם כשמחברים את האוזניות למכשיר אחר,תנסה להרחיק את הלקסיקון ממסך המחשב ומספק הכוח שלו - ותראה אם הזמזום נעלם - או משתנה.

לא ציינת אם הזמזום הוא בצד אחד באוזניה או בשניהם. אם בצד אחד,החלף בין הערוצים,ע"י החלפת כבלי הכניסה כבלי ה PL,אם בשני הערוצים נסה להכניס ולהוציא את כבלי ה PL ולהדק היטב אותם בכניסה. אם יש לך כבל PL נוסף נסה גם אותו מניסיון הייתי חושד בחיבורי ה PL (אלה שבכבלים לא אלא שבמכשיר).

מנחם

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
חיברת את האוזניות גם למקור אחר? סמארטפון / נגן נייד וכו'.
בוקר טוב ליאור
כן חיברתי למערכת הרמקולים של לוג'יטיק 5.1 ,ושם לא היה שום רעש,הכל היה נקי

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
בוקר טוב מנחם
כרטיס הקול שברשותי אלפא של לקסיקון הגיע עם כבל usb ,ואיתו היה מחבר את כרטיס הקול למחשב.
הזמזום באוזניות ,הוא בשני הצדדים ,ולא רק בצד אחד,סבר בבקשה את אוזני,כבל PL? ,האוזניות שלי הם של שור,ויש להם כבל שהגיע באריזה ואותו אני מחבר לכרטיס הקול.זה כבל של 3.5 נדמה rca אם אינני טועה,כמו של חיבור השמע למחשב אך יותר עבה שקע האוזניה
אז אתה מציע לי שאנסה להרחיק את כרטיס הקול מהמחשב ,שאולי לדעתך מקור הזמזום אולי נובע מהמחשב ומהספק כוח של המחשב?
לא מבין בקשר לערוצים?והחלפת ערוצים?
אז כך:בכרטיס הקול יש יציאה של :כבל הUSB שמתחבר למחשב,יציאה למיקרופון, ויציאה לאוזניות ,וקיים גם יציאת שמע לרמקולים,אגב ברמקולים של הלוג'יטיק 5.1 יש בסבוופר יציאה לשמע למחשב וכמו כן 2 יציאות rca בצבע אדום ולבן ,בזמנו לא הבנתי לשם מה היציאות הנוספות ,עד שאמרתי לעצמי כאשר היה ברשותי כרטיס הקול,אני ינסה אולי זה יעבוד,ואכן זה עבד.
דבריך /תגובתך? מנחם
אני ינסה את אשר הצעת והרחיק ,אולי זה קשור למחשב,
תודה מראש

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אני לא מכיר בעיה של זימזומים באלפא של לקסיקון.

מעבר להצעה של ליאור,מעלי,תוודא שאתה משתמש בכבל ה USB המקורי שבא עם המכשיר.

כמו כן,ובמידה והזמזום נעלם כשמחברים את האוזניות למכשיר אחר,תנסה להרחיק את הלקסיקון ממסך המחשב ומספק הכוח שלו - ותראה אם הזמזום נעלם - או משתנה.

לא ציינת אם הזמזום הוא בצד אחד באוזניה או בשניהם. אם בצד אחד,החלף בין הערוצים,ע"י החלפת כבלי הכניסה כבלי ה PL,אם בשני הערוצים נסה להכניס ולהוציא את כבלי ה PL ולהדק היטב אותם בכניסה. אם יש לך כבל PL נוסף נסה גם אותו מניסיון הייתי חושד בחיבורי ה PL (אלה שבכבלים לא אלא שבמכשיר).

מנחם
בוקר טוב!
בדקתי,הרחקתי את כרטיס הקול מהמחשב ,ועדיין נשמע זמזום

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
1.באמצע האלפא יש כפתור מרובע. לחיצה עליו הופכת את האלפא למונופונית (ומנורת המונו שמימין לכפתור תידלק). הפעל אותו והקשב לזימזום,האם הוא זהה בשני הערוצים?
2. נתק את המיקרופון מהאלפא. נעלם הזימזום?
3. בחלק האחורי של האלפא: נתק כל מה שמחובר למעט (בהדגשה על למעט) חיבור ה USB - נעלם הזימזום?
### בצע את הפעולות בדיוק בסדר שציינתי###

אחרי פעולה מס' 1: לא חייב שהזמזום ישמע זהה בעוצמתו בשתי האוזניים. אבל הוא חייב להיות "במרכז". בכל מקרה זה רק הקדימון.

אחרי פעולה מס 2: אם הזמזום נעלם אל תחזיר את המיקרופון הזה לאלפא נזק עלול להיגרם. פנה למדריך למשתמש של האלפא ואם אין לך אותו אפשר להוריד אותו מהאתר של לקסיקון. אני מהמר ש"פה קבור הכלב".

אחרי פעולה מס 3: אם הזמזום נשאר פנה למחלקת השירות של כלי זמר. אפשר גם במייל גם בטלפון וגם לגשת עצמאית. ממליץ לנסות במייל/טלפון לתאר הבעיה ולשמוע לעצות הטכנאים. אינני עובד או קשור בכלי זמר בכל צורה שהיא ברם אם לא תתלהם כאחרון צרכני ה"מגיע לי" תקבל מהם שירות מצויין ואדיב.

סופ"ש נעים.

מנחם

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
כרטיס הקול שברשותי אלפא של לקסיקון הגיע עם כבל usb ,ואיתו היה מחבר את כרטיס הקול למחשב.
לא הבנתי: כבל ה USB צריך להיות מחובר לשקע ה USB באלפא ולשקע USB במחשב. זהו.
אם אתה בגרסה כלשהי של חלונות צריך להתקין דרייבר של לקסיקון. התקנת?

הזמזום באוזניות ,הוא בשני הצדדים ,ולא רק בצד אחד,סבר בבקשה את אוזני,כבל PL? ,האוזניות שלי הם של שור,ויש להם כבל שהגיע באריזה ואותו אני מחבר לכרטיס הקול.זה כבל של 3.5 נדמה rca אם אינני טועה,כמו של חיבור השמע למחשב אך יותר עבה שקע האוזניה
לא קשור לאוזניות בכלל ובהנחה שהן תקינות ולא מזמזמות כשמחברים אותן למכשיר אחר -לא לאלפא.

לא מבין בקשר לערוצים?והחלפת ערוצים?
אז כך:בכרטיס הקול יש יציאה של :כבל הUSB שמתחבר למחשב,יציאה למיקרופון, ויציאה לאוזניות ,וקיים גם יציאת שמע לרמקולים,אגב ברמקולים של הלוג'יטיק 5.1 יש בסבוופר יציאה לשמע למחשב וכמו כן 2 יציאות rca בצבע אדום ולבן ,בזמנו לא הבנתי לשם מה היציאות הנוספות ,עד שאמרתי לעצמי כאשר היה ברשותי כרטיס הקול,אני ינסה אולי זה יעבוד,ואכן זה עבד.
דבריך /תגובתך? מנחם
בלי קשר לתקלה המדובר: האם יש לך את המדריך למשתמש של האלפא. אם לא הורד אותו מהאתר של לקסיקון. תקרא אותו ובעיקר את סכימת החיבורים של המכשיר (של האלפא) ומה מצפה האלפא לקבל בכל אחד מהכניסות שיש לה. אם אתה צריך עזרה לאתר את המדריך למשתמש (באנגלית) תציין אעזור לך.

סופ"ש נעים.

מנחם.

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום מנחם
מכיר את הכפתור הזה,בשני המצבים,מונו וסטריאו נשמע הזמזום,ואגב אתמול בערב ניתקתי את המיקרופון,ונדמה לי אם אינני טועה עוד לפני שפניתי לפורום,וגם כאשר המיקרופון מנותק ,נשמע זמזום,כמו שציינתי גם במונו וגם בסטריאו,אגב בקשר להקלטה ,משתמשים רק במונו ,מותקן אצלי הדרייבר של הלקסיקון
תגובתך

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום מנחם
שכתבתי בהודעה קודמת בבוקר,ציינתי שהכבל המקורי של הלקסיקון הusb מחובר למחשב,
וכן ציינתי בהודעה קודמת לפני דקה,הדרייבר המקורי של הלקסיקון מותקן במחשב.
רק לא הבנתי בקשר למדריך למשתמש,יש לי אותו מצורף לאריזה ,וכתוב באנגלית,כמו כן הורדתי אותו מהאתר של הלקסיקון

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום
איך שהוא זה מסתדר לי ,זמזום יש מעט ,נראה לי שאני צריך להנמיך ווליום של מיקרופון,
הבעיה היא שאני מקליט ,בlevels ה"רמה " של השמיעה ,בהקלטה,נראה שצד ימין נמוך וצד שמאל הסמן נראה גבוהה,וכל זאת ב2 תוכנות של הקלטה ניסיתי ,וזאת התוצאה,אחד נמוך ואחד גבוהה,אגב יש לי מערכת רמקולים 5.1 של לוגי'טיק
מישהו יודע מה הפתרון?
תודה מראש

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
יעקוב,

במעלה התגובות שלי לפוסט הזה "שלחתי" אותך לתיעוד של יצרן כרטיס הקול. הפתרון - נמצא שם...

לפי מה שאתה מתאר המיקרופון שבו אתה עושה שימוש איננו מתאים לאלפא ואם תמשיך ל"התעקש עליו" עוד תגרום נזק למעגלי ההגברה בכרטיס הקול.

חוברת ההפעלה של האלפא איננה מול עיני אבל למיטב זכרוני האלפא מיוצר לקהל היעד שמעוניין במוצר כניסה לעולם הקלטת האודיו. מקרופונים בעולם האודיו צרכים מתח פנטום של 48V כדי שיכלו ל"דבר" עם מעגלי ההגברה של כרטיס הקול.

על פניו: או שלמקרופון שאתה עושה בו שימוש אין את התכונה הזו או,שיש לו והוא תקול.

מנחם.

yaakov63

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
בוקר טוב מנחם!
תודה לך על הכל
א.המיקרופון שברשותי הוא דינמי של שור sm58.ועד כמה שאני יודע רק מיקרופון קונדנסר מקבל מתח.
ב.כל הרעש שקיים הוא בהקלטה וגם לפני כן ,אציין שהרעש והזימזום קיים גם כאשר המיקרופון לא מחובר,
ג.חשבתי שכל הבעיה היא במחשב,עשיתי פירמוט למחשב והרעש נשאר כמו שהיה,אולי בעצם זאת הבעיה בכללית שהלקסיקון עושה זימזום בהקלטה תמיד ,כי זה דפקט של היצרן
תגובתך

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
יכול להיות שיש לך תקלה בכרטיס הקול.

הצעתי בעבר ואני מציע שוב: פנה למחלקת השירות של כלי זמר. היה מנומס מבטיח לך טיפול הוגן מהיר ויעיל (מניסיון).
אם אתה שולט באנגלית תוכל,גם,להעזר בשירות הלקוחות של הרמן פרו בכתובת
Lexicon.Support@harman.com

אם אתה פונה אליהם ציין:
שם המוצר.
בספר סריאלי שלו.
שמך המלא וכותבת דוא"ל.

שם לב: מניסיוני,יצרנים בארה"ב נוטים לחשוב שאם פנית אליהם אז כנראה שהנציג שלהם בא"י ארץ הקודש איכזב אותך. וזה...מיצר הרבה בעיות. אם תחליט לפנות ישירות ליצרן או שתמען גם את כלי זמר (בעותק גלוי לא BCC) או שתציין מפורשות שאתה פונה בבקשה לקבלת מידע ועזרה אבל לא פנית לנציג המקומי. רצוי לספק הסבר/תירוץ (הוגן) לכך.

גלוי נאות: אינני קשור בשום דרך עם כלי זמר מעבר לעובדה שיש לי מוצר או שניים מהחברות המיוצגות על ידם בארץ.
הסייגים שכתבתי למעלה הם מניסיוני. כמו כן: שוק האודיו המקצועי בארץ קטן ומאוד מוקפד בתחום של שירות לקוחות ועל זה אני מבקש לשמור.

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור