"באגים" באתר ו/או ענייני נוחות למשתמש

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הי, ליאור!

הלילה הזה לא הצלחתי לישון הרבה, אז כתבתי כמה תגובות וערכתי אותן כמה פעמים, כך שיצא לי לשחק קצת עם ה-UI החדש.

באופן כללי אני מאוד אוהב אותו, והייתי יכול לכתוב רשימה ארוכה של דברים שנראים לי שיפורים, אבל זה לא הייה מועיל הרבה.
כך שאת העובדה שאני מציין הרבה דברים שאולי לא מושלמים -- "רעים" כאילו -- ולא דברים "טובים" כאילו -- אין לראות כחוות דעת שלילית על הסך הכל.

אז להלן רשימת דברים שהבחנתי בהם, לא לפי סדר חשיבות:
  1. לא תמיד אני מקבל עדכונים לשירשורים שהגבתי אליהם. למשל זה וזה. הדרך שבה הגעתי אליהם בכל זאת הייתה לגשת ל-Trash של העדכונים שכבר קיבלתי למייל ומחקתי, ולהשתמש בלינקים משם
  2. בעידכונים שמקבלים למייל, לא מאוד אינטואיטיבי לדעת על איזה לינק ללחוץ כדי להגיע לתגובה ואיזה לתחילת השירשור.
  3. יש יתרון ברור לכך שבעידכונים שמקבלים למייל יש ציטוט של הפוסט שנוסף, אבל גם יש חסרון משמעותי בכך שהטקסט המצוטט הוא של הגירסה הראשונית של הפוסט, שייכול להיות שעודכן מאז ועבר שינויים מהותיים. במקרה כזה, מקבל העדכון שקורא את התוכן מהמייל עלול להגיב לדברים בפוסט שכבר שונו או נמחקו, ולא לדעת שנוספו דברים.
  4. מבלבל אותי שהשורה בסגנון " AK1, היום ב- 02:03 דיווח #4 אהבתי צטט הודעה", המופיעה בסוף תגובה, היא מובלטת -- נראית כמו כותרת להודעה הבאה -- בעוד שהקו שמפריד בין תגובות הוא חיוור וללא אינדוקציה של כיווניות שזו התחלה של משהו, כך שכמה פעמים לחצתי על "צטט הודעה" של ההודעה הקודמת לזו שאליה התכוונתי
  5. אחרי שאני מוסיף תגובה לשרשור, אני לא רואה אותו (ראשון) ברשימת השירשורים האחרונים
  6. נראה לי שכדאי שהשורה בסגנון "עמוד 1 מ 9 1 2 3 4 5 6 ← 9 הבא" תופיע גם אחרי התגובה האחרונה בדף, אחרת לא נוח לדפדף לדף הבא אחרי סיום קריאת דף
  7. נראה לי שאולי כדאי שהשורה בסגנון "עמוד 1 מ 9 1 2 3 4 5 6 ← 9 הבא" תהייה במבנה קבוע, שתמיד יכיל "ראשון", "הקודם", "הבא", "האחרון", ואולי גם "התגובה האחרונה"
  8. Cut/Paste של שורה מתוך רשימה (numbered/bulleted) לשורה אחרת ברשומה לא תמיד מתנהגת כצפוי (לפעמים ה-Paste מופיע כשורה חדשה indented, עם number/bullet משלה, לפעמים בצורה לא עקבית עם הסביבה: numbered במקום bulleted או להיפך. אני לא זוכר את הצירופים הבעייתיים, וייתכן שזה שונה בין פוסט חדש לבין עידכון קיים.
  9. גם אין את האפשרות להבדיל בין העתקת שורה numbered/bulleted עם/בלי ה-number/bullet, כמו שאפשר ב--Word (שם יש אפשרות כו/לא לסמן את ה-newline שבסוף השורה, שמופיע כמו space)
  10. בפורום "האתר" השרשורים לא מופיעים במיון תאריכי יורד.
  11. אולי כדאי שהשרשור הזה (או אחר כמוהו) יהייה "נעוץ" ושאנשים יוכלו להוסיף דברים.
  12. הייה מאוד רצוי לתת אופציה ב-editor לפיסקאות Right-To-Left, מעבר ליישור ימינה/שמאלה. אחרת ציטוטים של קטעים באנגלית -- לא מאוד נדיר -- יוצאים מבורדקים, עם סימני פיסוק לא במקום וכד'
  13. לאחר לחיצה על "אהבתי", הכיתוב משתנה ל"לא אהבתי", שמשמעותו שונה מ-Unlike. אולי עדיף משהו כמו 'ביטול "אהבתי"'
  14. לא מצאתי אמוטיקונים מעבר לכמה "סמיילים" -- חסרים לי למשל אגודל למעלה/למטה, ורד ישר/נבול, לב אדום/כחול/שבור ועוד כמה
לשיקולך הבלעדי במה אתה מטפל ובמה לא.
אפשר להסתדר גם בלי אף שינוי, לכל היותר זה פחות נוח.

בברכת יישר כוח ובתודה!
עמיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה על הפידבק.
אעבור על הדברים שכתבת, נראה מה אפשר לעשות.
לגבי הרשמות, האם מדובר בהרשמות מלפני השינוי באתר? אם כן, אז הרשם לאותם שרשורים מחדש.
עיבתי קצת את הקו המפריד בין ההודעות והחוורתי את רקע שורת לחצני הבקרה בסוף כל הודעה, מקווה שזה עוזר.
לגבי סדר הופעת השרשורים בכל פורום, אתה יכול למיין את זה כרצונך ע"י לחיצה על "פורסם בתאריך" או שאר המשתנים בשורה העליונה בהצגת הפורום.
שיניתי את הניסוח ל- ביטול "אהבתי".

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
תודה על הפידבק.
אעבור על הדברים שכתבת, נראה מה אפשר לעשות.
תודה + מבחינתי אין לחץ, ולא איעלב אם תבחר משיקוליך שלך שלא לעשות דברים.

לגבי הרשמות, האם מדובר בהרשמות מלפני השינוי באתר? אם כן, אז הרשם לאותם שרשורים מחדש.
בוא נגיד שכשניגשתי לבדור מה קורה, דומני שהייתה שם אופצייה לבטל עידכוני שרשור, ודומני שזה הייה לפני שהגבתי שוב. (אעדכן אותך אם יקרה שוב).

עיבתי קצת את הקו המפריד בין ההודעות והחוורתי את רקע שורת לחצני הבקרה בסוף כל הודעה, מקווה שזה עוזר.
משפר את המצב :) נראה אם אטעה שוב (ו/או אחרים ידווחו על טעויות דומות)

לגבי סדר הופעת השרשורים בכל פורום, אתה יכול למיין את זה כרצונך ע"י לחיצה על "פורסם בתאריך" או שאר המשתנים בשורה העליונה בהצגת הפורום.
אני יודע, רק שההצעה היא לשנות את ברירת המחדל עבור פורום האתר, שדומני שאינה עקבית עם השאר, מה שאותי הפתיע.

שיניתי את הניסוח ל- ביטול "אהבתי".
מצ-צו-ין, תודה!

בברכה ובתודה!
עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הי!

תופעת אי-העידכון במיילים חוזרת. למשל ב"בל קאנטו משחקת...", העדכון האחרון שקיבלתי הייה התגובה של ברקצ http://www.dtown.co.il/forum/threads/בל-קאנטו-משחקת-במגרש-של-הגדולים.39372/#post-262949

בברכה!
עמיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אבדוק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור