תענוג צרוף !

• פותח הנושא M0TI
  • פורסם בתאריך

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
הנה לאחר 350 שעות.... הסתיימה לה הרצת הממיר AMR - DP777 SE, המשורשר ל'אלגרי' (קדם פסיבי) מבית TOWNSHEND (הנמצא באמצע הברייק) כאשר כבלי המערכת - אינטרקונקטים ורמקול - גם הם מחברת TOWNSHEND .
אלו הם החברים החדשים המצטרפים אל הוותיקים, הלא הם המונו בלוקים של תדי וה- VC2 של ברודמן.

כמה מילים על הממיר, מדובר בממיר מנורתי משובח ובעל אופציות רבות.
גירסת ה- SE שיצאה סוף סוף.... לפני כחודש, מהווה שדרוג לדגם הקודם שקצר שבחים וסקירות חיוביות.
אציין כי אני משתמש ביציאת ה-USB של הממיר, וכפי שאכתוב בהמשך, מרגיש לי מעולה.

לגבי האלגרי, אין צורך לפרט כי כולם כאן כבר קראו עליו, וחלקינו אף מימש לאוזניו את הנאמר לש-ון

אודה לשני היבואנים הנכבדים, הראשון הוא אמיר ארמה המייבא את AMR (ברכותיי על שסוף סוף התחיל לקבל מהם יחס הוגן).
השני הוא מיודעינו עופר שחורי בעליו של 'מאסטרו אודיו' שההגברה, הכבלים והרמקול נקנו אצלו.

בהזדמנות זו, אשבח את עופר, אדם למופת
(ורד) שהלך לקראתי בצורה יוצאת מן הכלל בעסקת טרייד של ה'קדם' שכבר הזמנתי מסוחר אחר ולא הייתה לי אפשרות לבטל את הקניה.

ברשותכם אחזור ל'תענוג', אינני מומחה בתיאור צלילים לכן אסכם במשפט אחד: המוזיקה עריבה ומהנה עד מאודד, חוויה !!

אפיזודה, המערכת ממוקמת בחדר העבודה שלי כך שברוב שעות היום אני יושב עם הגב למערכת. בימים האחרונים קרה לי יותר מפעם אחת שאני שומע נקישות ואני חושב לעצמי, מי בחדר הרי אני כאן לבד, כאשר אני מסתובב לכיוון, מתברר שזה ציוץ של כלי הקשה וכד'....

אגב, השדרוג עדיין לא הושלם !! אמנם המונו של תדי מעולים אבל יש טובים מהם כך שבתוכניתי לשדרג את ההגברה (יחד עם קו נפרד למערכת).
הפור נפל וכבר סימנתי את המגבר הטרנזיסטורי הנחשק המגיע מבית טוב ומוערך כך שכעת לא נותר אלא לגייס את המזומנים.
נחשו במה מדובר....

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ציוד מצוין תתחדש ותהנה,
ניחוש edge g8

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
תודה יוסי,
אין מדובר במגבר הזה.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
ה AMR הוא הרי גם קדם-מגבר בפני עצמו. והאלגרי הוא קדם מגבר פאסיבי... למה לא להשתמש פשוט ב AMR ? האם ניסית עם ובלי ?

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מוטי תתחדש , ימים רבים של כיף והנאה מצפים לך גם אם המונויים של טדי שילוב מצוין.
בטוח גם שבגלל איכות המוצרים אין צורך בטיפול אקוסטי לחלל האזנה.
תתחדש וייאאאללה בלאגן.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לא הבנתי
אתה משרשר פרה מנורות לפרה פסיבי ?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תתחדש וייאאאללה בלאגן.

הלוואי והמציאות הייתה כך

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
ה AMR הוא הרי גם קדם-מגבר בפני עצמו. והאלגרי הוא קדם מגבר פאסיבי... למה לא להשתמש פשוט ב AMR ? האם ניסית עם ובלי ?

אכן הממיר גם יכול לשמש כ'פרה' אבל לא בחינם הוא מכונה ממיר כי אני מניח - לפני השוואה מעמיקה - שזה הטוב ביותר שהוא יודע לעשות, אקווה להשוות את שניהם בסיום הרצת ה'אלגרי'.

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
תתחדש וייאאאללה בלאגן.

תודה אכן הם משתלבים יפה עם התדיים.

נערך לאחרונה ב:

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
שניצל, אתה כבר במחבת לאחר שקיבלת על הראש או בדרך לשם צוחק!

צחי, הנה מחדש: איך הגעת להבנה שכזו ?
משרשר את הממיר לאלגרי, ועל כן ברקצ שאל מדוע אני לא מנצל את הפרה שבממיר, והשבתי לו מה שהשבתי.

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
ובכן, המגבר שבחרתי הוא Pass Labs XA30.5.

רכשתי אותו מתצוגה אצל יגאל לסרי המייבא את מוצרי החברה, תודה יגאל (ורד)

המגבר כמעט שלא היה בשימוש כך שהוא עדיין בהרצה אבל כבר כעת אני יכול לומר כי במוזיקה סימפונית הוא הרבה יותר טוב מהמונו של תדי.

אגב, שמעתי כעת את הסימפוניה ה-2 של מהלר (מוזיקה עמוסה ומורכבת) בעוצמה די גבוהה (בחדר של כ- 16מ"ר) ובכ"ז הוא עדיין נשאר בקלאס A.

הנה אם כן מערכת השמע הנוכחית:

מחשב נייח, חלונות 8.1, פובר 2000, הממיר החדש של AMR, טיונר NAD S400, קדם פסיבי 'אלגרי', מגבר הספק XA30.5, ברודמן VC2, כבלי אודיו של TOWNSHEND.

אקווה שבעזרת ה' אהנה מהמערכת לאורך ימים ושנים.

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
תתחדש בן אדם.
יצא לך לשמוע במיקרה את ה xa30.8 בהשוואה ל 30.5?

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
תודה.

לא שמעתי את הדגם החדש, הנה כאן תקרא על ההשוואה ביניהם.

M0TI

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אתמול השוויתי את ההגברה הקודמת - המונו בלוקים של תדי, לזו הנוכחית -הפאואר סטריאו של פאס.
תחושתי היא כי לפאס יש צליל מעט יותר גדול.
כמו"כ, הצליל אצל תדי מעט בהיר בהשוואה לפאס.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור