ערב של מוזיקה חיה ב"מאסטרו "

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חשבתי לוותר עליו בגלל כאבי גב ,בסוף גררתי את עצמי למזלי לשם ,הגיעו בהתחלה ,ניצן עין הבר ( המכונה ניצן שור הבר ) עם מגוון כלי נשיפה ,שהרס לנו את הבריאות בצליל הדינמי והעמוק של הכלים שלו ,והגיטריסט גז בין המדהימים ששמעתי -עמוס אבר הדני ובנו עם קונטרבס מופלא ונגינה וירטואוזית והוא בן 17 בלבד ,סיפרתי על כך לחברי המלחין הידוע שם טוב לוי ,שאמר "חכה ,אני בא " והופיע לו גם שם טוב לוי המוכר לכולנו ,ואפילו הצטרף לנגינה בחליל ברוק ,למרות שזה לא הכלי שלו (חליל צד) היה ערב מדהים ,הקסימו אותנו הנגנים בסיפורים ובהסברים שלהם שהיו משולבים בקטעי סולו וביחד ,מן ערב תרבותי כזה עם קהל מדהים ,אפילו חלק הביאו את הנשים ,אני הבאתי את הבת שלי שלומדת מוזיקה שגם היא כנגנית צעירה נהנתה מאוד מהערב ,
לשמוע 4 נגנים שכאלו מנגנים בחדר אינטימי ל20 איש היה בשבילי חוויה מדהימה ,
כל הכבוד על ההענות שלהם לבוא בהתנדבות למעננו ,ערב נפלא !!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
מסכים ב 100%
נהנתי מאוד
תודה לעופר
תודה לנגנים
היה אירוע מוסיקאלי ברמה!
ואכן, כלי נשיפה במציאות מאוד קשה לשחזר במערכת (גיטרה חשמלית, קלסית ואפילו קונטרבס), ההבדלים לא כאלו תהומיים ממערכת היי-אנד
אבל שהוא התחיל לחצרץ, זה היה משו משו (אחר) שלדעתי לא ניתן לשחזור
ניר

nkorah

חבר משקיען
מעורבות
75
נקודות
28
בעיקר די צחקו עלינו, לא?
היה תענוג :)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
שם טוב לוי היה ואני לא? פאק, אני חולה עליו!
בהופעה שלו בזאפה לא מזמן, ניגן באך בחליל צד, גמר אותי!!!

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
היה מדהים ויהיה לזה המשך.
Stay stuned!

נערך לאחרונה ב:

רונן ש

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
IMG_5486.jpgIMG_5487.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_5486.jpg
    IMG_5486.jpg
    KB 164.1 · צפיות: 474
  • IMG_5487.jpg
    IMG_5487.jpg
    KB 164 · צפיות: 435

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שם טוב לוי היה ואני לא? פאק, אני חולה עליו!
בהופעה שלו בזאפה לא מזמן, ניגן באך בחליל צד, גמר אותי!!!
אני אקרא לך להשמעת בכורה של הדיסק החדש שלו עם ביג בנד על המערכת בבית , הוא ביקש לשמוע מה יוצא !

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אני אקרא לך להשמעת בכורה של הדיסק החדש שלו עם ביג בנד על המערכת בבית , הוא ביקש לשמוע מה יוצא !

כבוד גדול לארח אותו. איש מקסים וצנוע. על המוסיקה שלו אין מה להוסיף. שיחוק של שניצ!

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
זכינו בחוויה מוזיקלית שלא ניתן לכמת את ערכה . וצריך לחוות את הקרבה לאומנים שנמצאים ומנגנים , בשבילנו קהל מצומצם ,כאשר שם טוב לוי בכלל ישב ביננו ( מה שנקרא שמיעת סראונד ) . מספרים על ההתנסות המוזיקלית שלהם מתחילת דרכם , מסבירים על כלי הנגינה, מסתלבטים על חשבוננו האודיופילים ( גם שהבינו שיש דברים בגו ..... אפרופו הכבלים שהם ניסו ).
היה מרשים גם, להכיר את האנשים מאחורי הצלילים ולהתרשם מאישיותם הגדולה ,המרנינה וההומוריסטית ,שבה הם מתייחסים למקצועם.
נותר רק להודות לניצן ,עמוס לבנו עומר ולשם טוב , לעופר שיזם ואירגן את הערב המיוחד ושניצל שבאישיותו הכובשת תמיד מוסיף את הדובדבן מעל הקצפת .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש כתבה גדולה על שם טוב במוסף "שישי שבת" בישראל היום!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור