האזנה למערכת אודיו היי אנד עם מחשב - ביקור אצל גיא

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם אני יכול להמליץ ? הייתי הולך לבקר אצל שוני למרות שהוא מושעה ,וגם אצל סטריאופייל עם הZU המדהימים שלו ,אצל שניהם לא הייתי ,אבל בתחושה ,יש שם משהו מיוחד !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הוא מושעה...אצל שניהם לא הייתי...!

יש מישהו שאתה מכיר ושמעת אצלו?

תומר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה נראה לי כמו רעיון באמת מעניין, קצת יותר מוצלח מהפאנל - גם יותר קל לביצויע כי זה רק תומר, גם כי תומר הוא דמות פחות צבעונית ומושכת אש, וגם כי יש לו עצבים לכתוב מאמרים ארוכים על כל חבר.
מגניב.

אגב, גיא, הקירות הסגולים שלך ממשיכים איתי גם בשיפוץ בניכר:).

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
איזה ניכר? לא! זה זמני? או חצי חצי?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אין ספק שגיא הוא אחד האנשים שיודעים להוציא תוצאה טובה מכל סטאפ שירכיבו. שמעתי אצלו בעבר סטאפים וינטאג' שמאד אהבתי והתחרו לטעמי בסטאפים מפונפנים ויקרים פי כמה וכמה. בפעם האחרונה שמעתי את ההגל, הספנדורים וה33'ים - והאמת ? היה פחות לטעמי. נשמע לי "אודיופילי" מדי ... קליני ונקי מדי לטעמי. חיפשתי קצת לחלוחית. בלי לשמע את הסטאפ החדש - אני די בטוח שההגברה החדשה נותנת בדיוק את הצד הזה שהיה חסר. חייב לקפוץ שוב - כמו תומר, גם לי אין תירוץ כי אני גר ממש קרוב ....

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אכן, גיא יודע להוציא תוצאה טובה מאוד מכל סטאפ שירכיב, זה בא עם הרבה ניסוי וטעיה. יש מעט מאוד אנשים שיש להם את הכישרון הזה. אף אחד לא היה מעלה בדעתו שספנדור כזה ב-30,000 אלף ש"ח, יעשה את העבודה וייתן את המידריינג' נכון, זה רק גיא. הספנדור ממש מיוחדים, הם עושים את "זה" במחיר שפוי.

תומר

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ברק,

מאז שביקרת השתנה המון. המחשב, ספק וגם הקדם סיים הרצה מאוד ארוכה. אתה מוזמן שוב כמובן.

ded

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
3
ברכות על היוזמה ורעיון מקורי,תומר . ראוי להמשיך ... וכמובן ברכות לגיאקס' : בהחלת אחד מהאנשים הבודדים שאני מכיר שיכול מכול "חומר" להרים "סאונד" , ובמיוחד כשיש מגברים של מיכאל 845 :מלאך:

misty0

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגיא
תהנה, מגיע לך. לא שוכח לך את עזרתך בפתרון בעית הגלים העומדים אצלי.
נדברנו שאבוא לראות ולשמוע את המערכת שלך, נו???
אריאל

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אריאל,

אתה מוזמן תמיד.

דבר איתי ונתאם.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
כיף לקרוא :בעד:
גיא :כוכב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תודה נירו!

בינתיים הוחלפו שנאי המוצא האקזוטים למשהו עוד יותר אקזוטי. בעוד כמה ימים, כשתסתיים ההרצה, תומר יוזמן שוב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האזנה למערכת אודיו היי אנד עם מחשב - ביקור אצל גיא והמשך הסיפור

לאחר למעלה מחודשיים של "ברייק-אין", קפצתי לגיא לנדאו, להאזין למערכת הסטריאו שלו, לאחר שביצע מספר שינויים חשובים. שינוי ראשון ופשוט למדי, הוא הגדרות הדרייבר של ה-ASIO במחשב. שינוי שני, החלפת כבל הרמקולים מהלבן ש"בג'נקיה", לכבל SILTECH G6 "ערום" וללא בידוד, שמלווה אותו יותר מעשור. השינוי השלישי והחשוב מכולם, החלפת שנאי המוצא במגבר משנאי TAMURA F-2020 לשנאי TAMURA F-7020, עם ליבת PERMALLOY. האזנתי למוזיקה כשעה וחצי, מתוך הקטעים שבחרתי בעבר, שהיו אצלו במחשב. הייתה לי תחושה שהכבל של SILTECH G6, הידק את הבאס והוריד מתחום "המיד-באס" המעט נפוח, של הכבל הלבן. כמו כן, לגיא יש פירוט מצוין בתחום האמצע ולא רזה מידי. השינויים בקינפוג המחשב, לעומת הפעם הקודמת, הכניסו עוד עומק לבמה והוסיפו משקל לצליל. השנאים החדשים, העניקו צליל יותר "רטוב" שלא בא על חשבון הפירוט. דעיכת הצליל ("DECAY") התארכה והתווספו עוד שכבות למוזיקה. נפרדתי מגיא לשלום, אני מרגיש שיש לי חבר חדש להאזנה למוזיקה.

תומר

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
גיא בין הבודדים שלי יצא להכיר שיודעים להוציא "סאונד".
לא יצא לי לבקר לפני זה כמה זמן - אבל מהסיפורים והאנשים שאני משוחח איתם-המערכת של גיא בהחלט מיוחדת.

כל הכבוד
גיא בהחלט :כוכב:

כתבה מעולה
ושמחתי לקרא אותה.

כל הכבוד:כל-הכבוד:

איתי

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תודה איתי.

והמון תודה לתומר. מאוד נהניתי בחברתך. אבל למה בכזה קטן ?:משתומם:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תיקנתי את גודל הגופן.

יופי של עדכון תומר. נשמע כי המערכת של גיא בהחלט שווה האזנה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תיקנתי (lol), תומר

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
תודה!

חייב לציין שהקו המנחה שלי בהרכבת המערכת (או כל מערכת לצורך העניין) הוא איך היא נשמעת עם סוגי המוזיקה שאני אוהב. במקרה שלי, בעיקר ג'אז. אז לא ממש מעניין אותי איך היא נשמעת עם סמפוניות של 1528 כלים. למרות שלתומר ולי יצא לאתגר אותה לא מעט והיא עמדה בהצלחה בכל אתגר. המגברים שבנה מיכאל אמנם די צנועים בהספק (50 וואט קלאס A) אבל יכולים להחזיק יפה כמעט כל רמקול קונבנצינלי.

תומר, נשאר לנו עוד סשן אחד. עם התנורים. מצפה למפגש בכיליון עיניים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
גיא,

בני האלמוות, המארק לוינסון 33, המבגרים הטובים ביותר ששמעתי עד היום.

תומר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור