אחרי 20 שנה: "אלבום חדש לפינק פלויד ייצא באוקטובר"

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
מבחינתי פינק פלויד נגמרה בחומה. כל מה שיצא אחרי כן לא שווה התייחסות. אתפלא מאוד אם יש משהו מעניין באלבום החדש.
אני מעריץ מושבע של פינק פלויד וממשיך לשמוע אותם עד היום.

אגב, מאוד ממליץ על ההופעה האקוסטית של גילמור ב DVD. זה הדבר הכי טוב שיצא מאז החומה מבחינתי.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
קשה להשאר ער עם התקליט הזה.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אגב, ניתן להזמין את האלבום החדש ב וויניל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וזה שאתה מגדיר אותו 'אפס' לא מוסיף לך כבוד.

דווקא אצלי זה מוסיף לו כבוד.
אני חושב שכל אנטישמי הוא אפס. אבל לא ניכנס לזה...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא מסכים עם הקביעה שווטרס אנטישמי.
הוא פציפיסט כבד ואדם עם דעות ועקרונות מאוד חזקים.
כמו של נמר בדיוק אבל בדעה הפוכה.
אם הוא היה אנטישמי הוא לא היה פציפיסט ויותר מזה לא היה מגיע לישראל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה יכול לא להסכים.
הוא אנטישמי...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הוא לא .
אתה מוזמן למצוא איפה הוא אמר/כתב פעם שהוא שונא יהודים.
הוא פציפיסט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי. אתה מאלה? לא אמר אז הוא לא? האם מל גבסון אמר ״שהוא שונא יהודים?״ לא. יש עוד כמה. גם ארדואן לא אמר שהוא שונה יהודים. לא חסרים אנטישמים שלא אומרים שהם ״שונאים יהודים״. היום לא אומרים ״אני שונא יהודים״ משום שזה לא פוליטיקלי קורקט ולא יעיל. יותר טוב לגרום לאנשים סביב לשנוא אותם ברגע שמראים שהם אכזריים, רעים, רוצחים ומה לא. הוא גם מנסה לגרום לאחרים להתבטא כך. מאמי שלי - הוא אנטישמי. צא מהראש המהונדס ותסתכל סביב.

פציפיסט? וואלה? מדוע הוא לא מתבטא כך גם בנושאים שאינם קשורים לישראל. לדוגמא הוא כן מופיע במקומות בהם נלחמים מלחמות קשות ואף לא מעז לבקר אותם. ארצות הברית למשל, סוריה, תימן, סודן, לוב, עיראק.

אורי. אני לא תייר מאמיל׳ה. אל תמכור לי חומרים של ״בצלם״.

שחרר את הדיון הזה. לא אוהב להיכנס לתחום הזה במסגרת האתר. פשוט רוג׳ר ווטרס הוא נקודת תורפה מבחינתי בדיוק מהסיבה שהוא אנטישמי מודרני מצוי.

נשיקות.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
:בעד:
אורי. אתה מאלה? לא אמר אז הוא לא? האם מל גבסון אמר ״שהוא שונא יהודים?״ לא. יש עוד כמה. גם ארדואן לא אמר שהוא שונה יהודים. לא חסרים אנטישמים שלא אומרים שהם ״שונאים יהודים״. היום לא אומרים ״אני שונא יהודים״ משום שזה לא פוליטיקלי קורקט ולא יעיל. יותר טוב לגרום לאנשים סביב לשנוא אותם ברגע שמראים שהם אכזריים, רעים, רוצחים ומה לא. הוא גם מנסה לגרום לאחרים להתבטא כך. מאמי שלי - הוא אנטישמי. צא מהראש המהונדס ותסתכל סביב.

פציפיסט? וואלה? מדוע הוא לא מתבטא כך גם בנושאים שאינם קשורים לישראל. לדוגמא הוא כן מופיע במקומות בהם נלחמים מלחמות קשות ואף לא מעז לבקר אותם. ארצות הברית למשל, סוריה, תימן, סודן, לוב, עיראק.

אורי. אני לא תייר מאמיל׳ה. אל תמכור לי חומרים של ״בצלם״.

שחרר את הדיון הזה. לא אוהב להיכנס לתחום הזה במסגרת האתר. פשוט רוג׳ר ווטרס הוא נקודת תורפה מבחינתי בדיוק מהסיבה שהוא אנטישמי מודרני מצוי.

נשיקות.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
סתם ככה. בשביל לחזק את העובדות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3961841,00.html

לא חיזוק עובדות ולא בטיח. הקליפ בקישור שהבאת רק מוכיח שאתה לא מסכים להניח לעובדות לבלבל אותך... ממש כמו הטמבל המניפולטיבי מהפשקוויל של המדינה (ynet) שפירסם את הידיעה ה"מרעישה" הזאת. סתם כותרת "סנסציונית" מזויפת שאין מאחוריה שום דבר, כמיטב המסורת של הפשקוויל העלוב ושל אתרים אחרים ברשת הנוטים לאמץ את סגנון ה"עתונות" הזה. חלק גדול מהמגיבים שם לא התקשה לזהות את המניפולציה הזולה והעלובה, וזה נאמר לזכותם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן כן. נכון.

בחייאת זום זום. שחרר אותי מהאנטישמי הזה.
גם בלי הכתבה הזו אני טוען שהוא אנטישמי מובהק.

ועכשיו נסיים את הדיון.
מעדיף מאוד להימנע מדיונים פוליטיים בפורום הזה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אנטישמי או לא, לא מעניין...איך המוזיקה?

כדאי לקנות?

תומר

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
אנטישמי או לא, לא מעניין...איך המוזיקה?

כדאי לקנות?

תומר
לא. מוזיקת מעליות מרדימה ומשעממת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור