שארפ UQ10 – בין 1080p ל- 4K – ביקורת מסך

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: שארפ UQ10 – בין 1080p ל- 4K – ביקורת מסך

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
הטלוויזיה נראית מעולה , הביעה כאן היא תכנים .

אני לא חושב שיהיו תכנים לרזולוציה הזו ולכן - די מוזר / מיותר .
מי שרוצה לראות עכשיו תכני FHD - עדיף שיעשה זאת עם TV ברזולוציה FHD (ללא UPSCALING או DOWNSCALING)

מי שרוצה לרכוש TV עבור תכנים עתידיים - צריך ללכת על 4K .
המחיר של השארפ גם לא ממש אטרקטיבי כדי "לקחת סיכון" על TV ברזולוציית ביניים.

לדעתי אם התמחור היה אגרסיבי ואם היו חברות נוספות מוציאות TV ברזולוציות כאלה אז אולי היה שווה ללכת על זה.
אבל כשדי ברור שלא יהיו תכנים לרזולוציה הזו (אני מתכוון לסרטים רשמיים ולא תמונות או סרטוני ווידאו ) זה לפי דעתי מיותר ואף טעות .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרעיון הוא שלא צריך תכנים ברזולוציה יעודית, שארפ מכוונת לכך שיעשה שימוש בתכני 4K ושהם יראו מספיק דומים בעין למסכי 4K Native.
בכל מקרה, לפי קצב העניינים וירידות המחירים, נראה שכבר בשנה הבאה מחירי ה-4K יהיו דומים לזה של מסך השארפ ואז היא תצטרך ליישר קו עם השאר.

Youval Cohen

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שגם מבחר האפליקציות הוא גדול,רק חבל ששארפ (ביחד עם היבואן טכנו ראלקו) לא חתמו על הסכם שיכלול גם את האפליקציות הישראליות (מאקו,וואלה,פייסבוק),ואולי זה יקרה בהמשך.דבר נוסף בהעשרת התוכן הוא להוסיף SMART VOD משלהם,כמו שעשו LG וסמסונג.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נכון לעכשיו, רק לסמסונג יש SMART VOD - פרוייקט שנעשה עם חברת סטארטאפ ישראלית. אין דבר כזה "הסכם כללי שיכלול גם אפליקציות ישראליות": חברות כמו מאקו / וואלה / YNET וכו' הן שצריכות לפתח אפלקציה יעודית עבור כל יצרן טלוויזיה בנפרד, זו אינה פלטפורמה משותפת כמו אנדרואיד. זה יעלה להם כסף וזמן ולכן אני מניח כי יעשו זאת רק כאשר יעריכו כי זה מצדיק את ההשקעה מבחינת כמות צופים וקהל.

claudia5

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
28
המחיר שלה בארופה היא כ10000 שקל.....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור