היי רציתי בבקשה עזרה לגבי גודל טלוויזיה לחדר שינה

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
המרחק 2.5 מטר מהמסך לעיניים ויש לי כרגע lcd של סמסונג 37" מלפני 5 שנים full hd, יש לי סוני 4 ואני רוצה להרגיש ששידרגתי בגודל ולהנות מצפייה במסך גדול, וגם באיכות עדיפה על ה lcd הישנה שלי, כמו כן אני מתכוון להשקיע בטלווזיה לא זולה של סוני מסדת w905, אז מקווה שההחלטה שלי תהיה נכונה, לחבר שלי יש אותו מרחק של חדר כמו שלי וקנה טלווזיה של סמסונג מלפני שנה 55" ב17.000 שקל ואחרי שבועיים מכר אותה בגלל שהיא הייתה עוצמתית במובן הגדול,
רוב הצפייה שלי hd, הדבר היחיד שאני לא רוצה שיקרה לי זה לרוץ עם העיניים מצד לצד ויעשה לי כאבים...
אשמח לדעה, מתכנן גג שבוע הבא לקנות.. הגדלים שאני חושב ומתלבט..

40" sony
46" sony
55" sony
סדרה w905

אלף תודות............

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי התיאור שלך, הייתי שוקל 40"-46".
תגיע לחנות, תעמוד מהמסך בדיוק באותו מרחק צפיה שיש לך בבית ותחליט מה טוב יותר עבורך מבחינת גודל.

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה ליאור אש אתה ,קניתי את ה46 פגז בול לחדר 11.000 עם הובלה והרכבה..רואים אש כאילו זה 4k עברו 5 שנים מאז שקניתי את הסמסונג ושניהם lcd hd full והבדל משמעותי באיכות צפייה... ואומרים שסמסונג הכי טובים...אז אלף תודות..

דרך אגב ליאור מה הולך עם הoled? נראה לי זה לא יקרה אף פעם הטכנלוגיה הזאת, אם היא הייתה כל כך טובה בכל טלפון היו מסכי oled ...
ממציאים בנתיים דברים שזה יראה כאילו הדור הבא

תל מימד- מזוייף
סמארט- היום כל מחשב מחובר לטלוייזיה שזה פי אלף מסמארט.
לייזר- גם ניסו וירד
led- נחמדה
קעורות- עכשיו מנסים ניסיונות על אנשים. מבחינת דימיון זה לא נראה משהו שישנה את הטלוויזיות.
-4k פגז ראיתי את זה בשיפאר בסוני, לא מבין מה יהיה ב8k שעובדים עליו עכשיו.
מה עם איזה oled שירסק את כל הled ו plasma או תל מימד ברמה של קולנוע?
מה לדעתך נראה בשנים הבאות נכנסות לתחום?

נערך לאחרונה ב:

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור