לתת לרמקולים חיים חדשים

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הרבה מהומה על לא מאומה.
לפעמים אני תמהה עד לאן אנשים יכולים להגיע.
האיש כתב מה שכתב,אתם מאמינים שיש אדם עם רמקול חדש או כמעט חדש שיבצע שידרוג כזה?
הרי מי שינסה לשדרג יהיו אלה עם עם רמקולים ישנים שעשו כבר את שלהם ואולי התוצאה תהיה טובה.
ירצו יאכלו לא ירצו לא יאכלו,כל זמן שזה פורום פתוח לכל,הוא רשאי לכתוב או ״לפרסם״מה שלבו חפץ.
וההתקפות אינן מטיבות עם האתר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
הרבה מהומה על לא מאומה.
לפעמים אני תמהה עד לאן אנשים יכולים להגיע.
האיש כתב מה שכתב,אתם מאמינים שיש אדם עם רמקול חדש או כמעט חדש שיבצע שידרוג כזה?
הרי מי שינסה לשדרג יהיו אלה עם עם רמקולים ישנים שעשו כבר את שלהם ואולי התוצאה תהיה טובה.
ירצו יאכלו לא ירצו לא יאכלו,כל זמן שזה פורום פתוח לכל,הוא רשאי לכתוב או ״לפרסם״מה שלבו חפץ.
וההתקפות אינן מטיבות עם האתר.
א. נכון -- רוב מהומה על לא מאומה.

ב. קשה לדעת מראש מי מי יתפתה לבצע "שידרוג" כזה

ג. האם כל אחד רשאי לפרסם באתר מסחרי כל מה שהוא רוצה בפורום לא מסחרי?

ד. האם הכנסת פירסומות לפורומים לא מסחריים מיטיבה עם האתר?

עמיר

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
אני מאוד מקפיד בבית ובחינוך הבנות שלי על עברית נכונה, ממש כמו שאמי ז"ל הקפידה איתי.
אבל, אני מכבד את מי שלא הקפידו כך בביתם ולכן לא קיבלו הזדמנות ללמוד את השפה כראוי, או מי שעלו ארצה (ארץ קולטת עליה, זוכרים?) ולא קלטו את השפה, עדיין.
חסרים לנו "עולים ותיקים" שאחרי עשרות שנים מדברים עברית עילגת? את טל ברודי אתם מכירים?
אז יסלחו לי מתן והאחרים, לא יפה "להיכנס" כך בבחור בגלל שגיאות כתיב, בולטות ובוטות ככל שתהיינה.
אפשר לחלוק על גישתו האודיופילית/טכנית, אבל למה לרדת על יכולת ההתבטאות שלו בעברית? מן הסתם ברוסית הוא אוכל פה כמעט כל אחד, אז מה החוכמה?
:בעד:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אני מאוד מקפיד בבית ובחינוך הבנות שלי על עברית נכונה, ממש כמו שאמי ז"ל הקפידה איתי.
אבל, אני מכבד את מי שלא הקפידו כך בביתם ולכן לא קיבלו הזדמנות ללמוד את השפה כראוי, או מי שעלו ארצה (ארץ קולטת עליה, זוכרים?) ולא קלטו את השפה, עדיין.
חסרים לנו "עולים ותיקים" שאחרי עשרות שנים מדברים עברית עילגת? את טל ברודי אתם מכירים?
אז יסלחו לי מתן והאחרים, לא יפה "להיכנס" כך בבחור בגלל שגיאות כתיב, בולטות ובוטות ככל שתהיינה.
אפשר לחלוק על גישתו האודיופילית/טכנית, אבל למה לרדת על יכולת ההתבטאות שלו בעברית? מן הסתם ברוסית הוא אוכל פה כמעט כל אחד, אז מה החוכמה?

בהחלט מצטרף לזה -- למרות שאצלי זה קיבל רק מקום קטן בסוגריים:
...
(זה עוד לפני הקטע -- שלדעתי אינו לעניין -- עם שגיאות הכתיב)

עמיר

Tbashan

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
18
אני מעדיף אלף שגיאות כתיב ופוסטים שפורסמו שלא במקומם על יהירות משפילה כשלך.

1. על תזלזל = אל תזלזל. אין כמו פירסומת בפורום ועוד אם שגיעות כתיב. אני לא מזלזל בך, אני כועס עליך.

2. כן, דרכת לי על היבלת של אוכלי חינם מפרסמים בפורום. אתה רוצה להציג את מרכולתך? (תירגום = להציע משהו למכירה) קנה שטח פירסום בפורום המסחרי ואל תזבל את הפורום עם ההצעות האלה, בדיוק כמו שאף יבואן או עסקן אחר בפורום לא עושים.
ליאיר פורמן יש ניסיון בתחומים דומים לשלך. ראית אותו פעם מפרסם כמוך?
הוא אפילו שם 80 ש"ח לשנה וקונה דומיין, ועוד 30 ש"ח לחודש על איחסון אתר, ויש לו אתר לתפארת מדינת ישראל: www.audioclinic.co.il.
למה אני מראה אותו? כי הוא מתנהג כמו עוסק בתחום ולא כמו חאפר שמנסה לתפוס טרמפ על קהילת יעד רלוונטית.

3. כדי שכל ההדיוטות בפורום (לא אדיוטים, הדיוטות. זה משהו אחר) יבינו מה אתה מציע, חשוב להבין שהשינוי שאתה עושה יכול להיות טוב, יכול להיות רע, ויכול להיות כל דבר באמצע. בניגוד ליצרן שמוציא מוצר שנמכר באלפי יחידות ויש לו הרבה מאזינים והרבה פידבקים, השינוי שאתה עושה הוא ספציפי, משתנה מרמקול לרמקול, ולא מבטיח תוצאה אלא שינוי. הוא נשען על ניסיון שלך, שאין לאף אחד מושג מה הוא חוץ מלך.
אם זה לטובה או לרעה אי אפשר לדעת עד שלא מנסים. וגם כשמנסים ובהתחלה זה נראה טוב, זה יכול להיות גרוע לאחר האזנה ממושכת יותר לאחר כמה ימים או שבועות. לכן, בעיני, עד שאין CASE STUDIES של כמה עשרות "שיפוצים" כאלה שנעשו בדיוק באותו אופן, ויש להם רקורד מוכח של הצלחה, המוצר שאתה מציע לא שווה כלום.

ביום שאתה תבוא ותטען: "שיניתי 50 רמקולים RESPONSE 1S/C באותה צורה בדיוק, וכמעט כל הלקוחות חזרו אלי מרוצים", ותצהיר שאתה יכול להחזיר את המצב לקדמותו עם החזר כספי מלא אם הלקוח לא מרוצה, אז אפשר יהיה לקחת אותך ברצינות.

אני מעדיף אלף שגיאות כתיב ופוסטים שפורסמו שלא במקומם על יהירות משפילה כשלך. הגסות שלך אומנם רהוטה, אך אינה מכסה על הכיעור שבבסיסה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אני מעדיף אלף שגיאות כתיב ופוסטים שפורסמו שלא במקומם על יהירות משפילה כשלך. הגסות שלך אומנם רהוטה, אך אינה מכסה על הכיעור שבבסיסה.
אתה צודק, טל.
אני מעדיף להיות גס רוח, בוטה ויהיר כשזה מגיע לשגיאות כתיב מפי אדם המתיימר להציע מוצר או שירות מסחרי כמו פותח השרשור מאשר לתת יחס סובלני, נחמד ומקבל כמו שלך, של עמיר ושל כולם בעצם. התייחסות כמו שלכם היא בעיניי התייפיפות נפש רפה וחסרת עמוד שדרה.
אז אתה תמשיך להכות בי כשאני גס רוח לך מדי (אני מקבל בהבנה ובהערכה את הביקורת הבוטה שלך, ושל כל האחרים), ואני אמשיך להיות יהיר, גס רוח ומשפיל לעילגות כאשר היא אינה במקומה.

אני מבין שזה הביא לך את הסעיף, אבל אתה בוחר להתייחס כאן לפן אחד בלבד של הביקורת ה"יהירה והמשפילה" שלי. יש כאן מספיק חברי פורום שכותבים עם שגיאות ובעיות תחביר, ומעולם לא פציתי את פי כי זה לא ענייני. אך במקרה דנן, כשזה משולב עם דורסנות פורומית הסעיף *שלי* קופץ. להזכירך, פותח השירשור לא חף גם הוא מיהירות. ראה תגובתו בעמוד הראשון:

מחלה של אודיאופילים - כל הזמן לקנות משהו חדש בלי לחשוב על אפשרות אחרת
.....
ואם אתא לא מבין את חשיבות של הדברים - תמשיך בדרך לבזבז אלפי שקלים בהחלפות.

מנהלי הפורום בחרו לא לעשות כלום עם הפירסומת הבוטה הזו. לא יודע למה, אבל אני מניח שעבורם - התועלת שבשיג ושיח על מהות השירות שהאדם מציע, עולה על ה"נזק" לכאורה שהוא גורם עם פירסום בוטה בפורום הלא נכון.
עלי זה לא מקובל, ואני אגיד את דבריי בנושא.

בינינו, בינתיים הברנש רק הרוויח מכל הסיפור. ובזכותך, הוא הרוויח עוד יום של חשיפה בעמוד הראשון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מנהלי הפורום לא ראו את הפוסט.
היה אפשר לידע אותנו והפוסט היה עובר לפורום המתאים.

לגבי שגיאות הכתיב. אין לי שום בעיה עם זה כל עוד המסר מועבר בבירור.

chorussp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי מתן, בין אם אתה מטופל במחלקה פסיכיאטרית או סתם בלון נפוח, אין לך זכות לקלל בן אדם. יש מספר טלפון בראש השרשור, כל משאתה רוצה להגיד - WELCOME.

chorussp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה, נמר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור