Audio Block VS Cambridge Audio

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
אני שוקל לשדרג את ההגברה שיש לי (cambridge audio 540R v3) למשהו יותר איכותי אבל אני לא רוצה לקרוע את הכיס.
ראיתי את הביקורת המהללת באתר על הבולק אודיו V100 וברצוני לדעת האם מגבר בסיסי זה (שעולה רק 450 יורו באתר החברה) ייתן לי משהו?

הרמקולים שלי הם CM7 של B&W.

אני מאוד מרוצה מהקיימברידג' שנותן לי 100W בסטריאו והאיכות יוצאת מן הכלל עבור המחיר.
לפני שנתיים אפילו השוויתי אותו למגבר רוטל יעודי לסטריאו והוא אכל אותו בלי מלח...

אודה לכל מי שיש לו ניסיון עם האודיו בלוק והקיימברידג' ויוכל לחוות את דעתו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום ולדי.

אכן ביקורת משבחת. זהו מוצר מצוין עם ביצועים מעולים. המוצרים של אודיו בלוק, לפחות הדגמים שאני שמעתי, מהווים ערך בלתי רגיל לכסף.

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
משמעותית יותר טובים מקיימברידג'?

סקרת את ה-640A, איך הבלוק לאומתו למשל?

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גם לי יש לאחרונה ניסיון מעולה עם מוצרי קיימברידג'

* לדעתי לא מחליפים מגבר שאתה כבר חי איתו כמה זמן ואתה אוהב אותו לפי מה שכתוב בסקירה או אפילו להשוואה שנעשת לא צד בצד במקום אחר, עם אקוסטיקה שונה, רמקולים שונים ואזניים שונות. עליך לפחות להשוות את ה- 540 לשדרג באוזניך בתור מינימום. זאת דעתי

* בעוד שלא מצאתי באתר של בלוק שום ציון של משהו שאין בקמברידג' (אולי יש אבל לא ראיתי) ברור שזה מגבר יותר חלש, שמספק את המאה שלו ב- 4 אוהם (50 לערוץ) בשעה שהקיימברידג' נותן לך 100 על 8 ו- 150 על 4 (75 לערוץ)

* ה- 640 מאוד דומה אבל ונותן עוד 25% יותר הספק.

* אאלט אתה יכול לשמוע בארץ את אחד המגברים המיוחדים של קיימברידג' 851A ולהשוותו לפחות בחנות מול המגבר שלך.
זהו מגבר שמתהדר כדרגת XD. זוהי המצאה של אחד המהנדסים שלהם, שמגבר עובד כדרגה A בהספקים קלים, מה שמבטל את CROSSOVER DISTORTION שיופיעו רק בעוצמות גבוהות, שם העוצמה הגבוה ממסכת אותן.
יש לו ביצועים עדיפים בכל הפרמטרים על 540A ועוצמה יותר מכפולה, כך שאם הרגשת טוב עם 540A והעוצמה הספיקה לך משמע שיש סיכוי שמגבר כזה "יתאמץ" פחות. לך ותשמע האם הגברה שעולה כפול ככל הנראה מבלוק נותנת לך ערך מוסף בכלל?

נערך לאחרונה ב:

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה.

הייכן באזור המרכז אפשר להאזין לאודיו בלוק וגם ל-NuForce (עדיף שיהיה באותו מקום גם קיימברידג' ו-B&W)?

דרך אגב, מה דעתכם על ה-ניו פורס באופן כללי?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
פיוז מדגימים קיימברידג' וגם B&W, תברר איתם אם יש להם גם את המוצרים האחרים.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כפי שנכתב לך כבר, לא קונים בלי לשמוע וכמובן להשוות למגבר הנוכחי שלך.

רק כך תוכל לדעת במה אתה משפר וכמה, והאם זה מתאים לך.

ולכן גם רצוי להשוות לכמה סוגי מגברים באותו טווח מחיר.

את האודיו-בלוק והניופורס תוכל לשמוע רק אצלי, בירושלים או בת"א, הם לא נמצאים בחנויות.

נערך לאחרונה ב:

ולדיסלב

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולם,
פניתי לאיל בפרטי בנוגע למגברים וכמובן שאם יש למישהו דעות נוספות בעניין אשמח לשמוע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור