רמקולים התקנת רמקולים סטליטים

• פותח הנושא ramr
  • פורסם בתאריך

ramr

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב,

לאחרונה רכשתי סט של רמקולים סטליטים. היצרן צירף גם מתלים לרמקולים אך הם מסוג שלא מאפשר הטייה של הרמקול כלפי מעלה/מטה. (רק לצדדים).

אבקש את עזרתכם במציאת מתקן המאפשר הטייה מעלה/מטה ולצדדים, כאשר יש לקחת בחשבון כי הרמקול מגיע עם חיבור בתחתית ולא בגב.

חיפושיי באינטרנט לא עלו דבר.

בכבוד רב,
רם רפאל

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
רמקולים של CANTON?

פשוט תתקין ב90 מעלות...

כל מתקן אחר יהיה מכוער על הקיר כי גם ככה הרמקול הזה קטן מימדים.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אם זה של CANTON (והאמת, גם אם לא) אם כי לי אישית יש את הקנטון, הייתי ממליץ לך להתקין כמו שהם.
שלי ממוקמים בסמוך לתקרה ורק מופנים קלות בלבד כלפי שטח ההאזנה, והסאונד נשמע מהם ברור וצלול.
אתה לא חייב לכוון אותם ישירות לאוזן כדי ליהנות מהם, הצליל מתפזר בחלל ללא שום בעיה.

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אם זה של CANTON (והאמת, גם אם לא) אם כי לי אישית יש את הקנטון, הייתי ממליץ לך להתקין כמו שהם.
שלי ממוקמים בסמוך לתקרה ורק מופנים קלות בלבד כלפי שטח ההאזנה, והסאונד נשמע מהם ברור וצלול.
אתה לא חייב לכוון אותם ישירות לאוזן כדי ליהנות מהם, הצליל מתפזר בחלל ללא שום בעיה.

רם רפאל לא ציין האם אלה הזוג שנותן את שני ערוצי ימין ושמאל, או ערוצי הסוראונד.

לגבי רמקול ימין ושמאל, מאוד לא מומלץ לשים אותם גבוה, אפילו אם שומעים צלול, כי מקבלים סאונד שהוא קרוב למונו.

לימין ושמאל מומלץ להתקין את הרמקולים בגובה האוזן ואם בגלל מגבלות זה מעט יותר גבוה, ההטיה לכיוון המאזין תהיה יותר חשובה ממעלה מטה, לעניות דעתי

ramr

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכל המשיבים. הסטליטים הם מתוצרת TANNOY ומדובר בהתקנה של שני הקדמיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור