מוסיקה והיי אנד. איזה מזל שיש לי אותם!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבית שלי תמיד פתוח.

אתה מוזמן בהחלט.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
כבל של סיגמה אקוסטיק (אושיק). ביקשתי ממנו שיבנה לי כבל נטול פשרות. המוליכים הכי טובים, הבידוד הכי טוב והגימור הכי איכותי שהוא מסוגל להציע. את המתכות הביא מיפן (ברמת נקיון n7 עם תעודות). הכבל עשוי מנחושת, אלומניום וכסף. בהמה עבה ביותר. אך גמישה יחסית.

לגבי ה"מורעלים ממניֿ". לא חשבתי אחרת.
לגבי ה"לא כותבים פה". אם הם אדיבים, נעימים לשיחה, לא מתנשאים על אחרים אז חבל. אם הם הפוך מזה, שימשיכו לא לכתוב כאן.

איזה כבלים יש לך?
אתה לא צריך הזמנה בשביל לבוא.

האם יכול להיות שזו הסיבה, קשה לי להאמין שמערכת כזו פתאומית מאכזבת...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הבנתי את מה שכתבת...

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לעיתים נעשים שינויים בסטאפ שמלכתחילה נשמעים לנו כיותר טוב או שיפור של המצב הקודם אבל האיכויות שזוהו בתחילה מתפוגגות ומה שנשאר זה תוצאה מלאה ברזוננסים שרק מפריעים לחוויה....
אחרת איך ניתן להסביר את המהפך שאתה חווה וכותב על דפים אלה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמו לכל דבר בחיים, צריך להתרגל ולתרגל האזנות למוצרים שונים. במיוחד במערכת שלך.

במקרה הזה המהפך הוא חלק מהשיפור של המערכת. ככל שהיא שקופה יותר, כל דבר משפיע. ישנם רכיבים שעושים דרמות במערכת, יש כאלה פרווה ויש כאלה שדופקים את התוצאה. יש להתייחס מהתחלה לפרטים הקטנים. לבחון אם הרכיב שנבחן מביא איתו משהו טוב ובולט מאוד ודופק איזה משהו אחר מהצד שקשה לשים לב אליו. זו הסיבה שכשאני בודק מוצר עבורי אני מתייחס לא רק למה שהוא נותן אם כי למה שהוא לא נותן, אולי אפילו גורע. אם זה כך, הוא פשוט לא נשאר מלכתחילה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
האם יכול להיות שזו הסיבה, קשה לי להאמין שמערכת כזו פתאומית מאכזבת...
לעיתים נעשים שינויים בסטאפ שמלכתחילה נשמעים לנו כיותר טוב או שיפור של המצב הקודם אבל האיכויות שזוהו בתחילה מתפוגגות ומה שנשאר זה תוצאה מלאה ברזוננסים שרק מפריעים לחוויה....
אחרת איך ניתן להסביר את המהפך שאתה חווה וכותב על דפים אלה...
YB-7, ממש לא הבנתי אותך, כולל לאחר ההסבר, במיוחד שכהתגובה הראשונה הייתה תגובה דווקא לפוסט הבא של נמר:
כבל של סיגמה אקוסטיק (אושיק). ביקשתי ממנו שיבנה לי כבל נטול פשרות. המוליכים הכי טובים, הבידוד הכי טוב והגימור הכי איכותי שהוא מסוגל להציע. את המתכות הביא מיפן (ברמת נקיון n7 עם תעודות). הכבל עשוי מנחושת, אלומניום וכסף. בהמה עבה ביותר. אך גמישה יחסית.

לגבי ה"מורעלים ממניֿ". לא חשבתי אחרת.
לגבי ה"לא כותבים פה". אם הם אדיבים, נעימים לשיחה, לא מתנשאים על אחרים אז חבל. אם הם הפוך מזה, שימשיכו לא לכתוב כאן.

איזה כבלים יש לך?
אתה לא צריך הזמנה בשביל לבוא.

סתום לי :( אני לא מבין:

• מה הקשר בין התגובה "האם יכול להיות שזו הסיבה, קשה לי להאמין שמערכת כזו פתאומית מאכזבת" לבין מה שנמר כתב קודם? :(
  • ומה הקשר בין הפוסט השני לראשון ו/או למה שנמר כתב ושהגבת עליו? :(
  • או אולי בכלל סתם ציטטת אבל לא התכוונת להתייחס לתוכן של דברי נמר אלא רק שנמר יבין שאתה פונה אליו?? :(

כנראה שנמר הבין יותר ממני -- הוא הרי ענה לך -- אבל לי לא ברור על מה בדיוק... :(

תוכל בבקשה להרחיב/להסביר טיפה, ביותר ממשפט אחד, למה התכוונת?

תודה!
עמיר

נערך לאחרונה ב:

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש לזה פתרון. פתרון שאני נקטתי בתחילת דרכי פה , וגם היום.
פעם גם אני הייתי עצבני והייתי יורה בלי למצמץ.

הפתרון הוא לקרוא את התגובה פעמיים לפני שלוחצים שלח.
ואז המוח כבר פותר את זה לבד.
tt

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור