עסק בפוקוס: חנות אודיו "אודיופיל" של בני טסלר

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
חנות יפהפיה ! בהצלחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כייף לקרוא את הכתבה.
בני הוא איש אנלוגי מובהק ואחד מהמבינים שיש.

כייף לראות.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
חנות מדליקה (ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוליבר.

שמעתי הרבה הערות בחיי. הערה כזו בחיים לא העירו לנו.
אתה מעיר על כך שמשתמשים בעברית נכונה (הינו/ הינה), ומבקש מאיתנו להוריד את הרמה של השפה רק משום שזו כתבת אודיו.

ואני אומר.
לפעמים, גם כשאתה חושב ששמעת הכל יבוא מישהו וישמיע לך עוד "תובנה" חדשה.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
יש לך חברים אסירים שיושבים מול הטלויזיה ?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
ציטוט: "רק מברג לסגירת ברגי ראש עולה כ- 1,200 ₪". לי יש מברג ב-20 שקל שעושה את אותה עבודה בדיוק...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה בטוח? אבל באמת בטוח שהוא עושה את אותה עבודה בדיוק?
הוא מודד את לחץ הסגירה והמומנט הפיתולי שאתה מפעיל, למשל?

אני מניח שגם יש לך כבל חשמל ב- 20 ש"ח שעושה אותה עבודה של כבל חשמל ב- 1200 ש"ח?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו הבעיה, זו לא עברית נכונה.
סתם טעות נפוצה, מסורבלת וחצצית.
היא מזכירה לי שפה של אסירים מול מצלמת טלוויזיה.

אנחנו תמיד שמחים לקבל הערות בונות. אנחנו גם נוטים להתייחס אליהן ברצינות רבה. אבל התאורים שלך, סגנון הכתיבה, והתגובות שלך, ברורות לי מאוד. זה גם לא משנה לי כל כך באיזה ניק ניים תשתמש.

עכשיו לתכלס.
המילה "הינו" ו"הינה" מקובלת בשפה העברית. משתמשים בה גם בספרות (כן כן, אתה מכיר את זה), גם בשיחה וגם בעיתונות הכתובה. אני מניח שאפילו משהו "נחות וחסר משמעות" כמו כתבת אודיו יכול להשתמש במונחים הללו.

עכשיו נחזור לנושא השירשור.

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
אתה בטוח? אבל באמת בטוח שהוא עושה את אותה עבודה בדיוק?
הוא מודד את לחץ הסגירה והמומנט הפיתולי שאתה מפעיל, למשל?

אני מניח שגם יש לך כבל חשמל ב- 20 ש"ח שעושה אותה עבודה של כבל חשמל ב- 1200 ש"ח?
אתה טועה, מתנוש. כבל החשמל שלי לא עלה 20 שקל; הוא לא עלה כלום, מאחר שהיה כלול במחיר הציוד... וזה לא העניין היחיד שבו אתה טועה.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
יש כלי עבודה שעולים 10 שקל ויש כאלו שעולים פי 10 , תשאל כל בעל מקצוע רציני (שיפוצניק , מכונאי וכו וכו) במה הוא מעדיף להשתמש וכמה זמן הם מחזיקים אצלו .

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
וואלה, איזה פאלסף נהייה איתכם?
יש כאן סיקור נחמד על חנות קצת אחרת, בטח אם מדברים על הפריפריה שמחוץ לתל אביב והרצליה פיתוח.
מספרים לכם שבעל החנות הוא פריק בתחום, אחד שמבין עניין, נמצא בעסק הזה כבר עשרות שנים, מקצוען שצבר ידע ונסיון, מחזיק ציוד
עבודה "כמו שצריך", ומציע ללקוחות שלו מגוון רחב של ציוד אנאלוגי משובח, ממיטב היצרנים.
עכשיו, במקום להנות מהתיאור והתמונות ואולי קצת לפרגן או לקפוץ לביקור, יש את מי שחייב לספר לנו שמברג שעולה 20 שקלים עושה את אותה העבודה כמו המברג היקר שבני טסלר מקפיד לעבוד איתו, או מי שבוחר לתקן את ההתנסחות של הכותב קבל עם ועדה, במקום לשלוח מסר אישי ובו הצעות לתיקוני שפה ועזרה בניסוח.
וואלה כל הכבוד לכם, נשמות טובות. לא אתפלא אם אותו מומחה למברגים אחר כך יקטר שבאירופה או בארה"ב יש אנשי מקצוע וטכנאים מעולים ואילו בארץ כולם חפיפניקים והוא לא סומך כאן על אף אחד.
כאילו, כמה קשה כבר לפרגן לבעל עסק שמשקיע ומרים חנות כ"כ מיוחדת? אפשר לחשוב שעולה כאן כסף לפרגן, או שבדיוק מול החנות הזו, באותו הרחוב ממש, אפשר למצוא עוד עשרים אחרות, יפות וטובות ממנה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
בדיוק. אשכרה חנות חמודה של אדם שכנראה הגיע לתחום מאהבה ולא באופן שכלתני. נראה לי תענוג פשוט לעבור שם ולספוג.

ואגב - השימוש ב"הינו/הינה" בכתבה, בניגוד לשפת יום יום, מתבקש - כי סקירה מקצועית של רכיב/חנות/אלבום/השלם את החסר זו יצרה ספרותית בזעיר אנפין, אז אם יש מקום להשתמש בשפה קצת יותר גבוהה או מליצית - זה המקום.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כבל החשמל שלי לא עלה 20 שקל; הוא לא עלה כלום, מאחר שהיה כלול במחיר הציוד....
ואתה גאה בזה, אני מניח? אשריך.
Ignorance is bliss.

לגופה של חנות - מדובר באדם קפדני, פדנט ובעל גאווה מקצועית. בכל הקשור למערכות סטראו בכלל, ואנלוגי בפרט, הייתי הולך על ההמלצות שלו בלב שלם. אם הוא קונה מברג ב- 1200 ש"ח ולא ב- 12 ש"ח כמו שלך, כנראה שיש לזה סיבה.

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מבין את הקטנוניות

כמובן שהמדור הוא מעין פרסומת, ולא ספרות יפה. אז למה נתפסו כאן לזוטות ומותחים ביקורת קטנונית מבלי שמכירים את האיש.

לפי עצתו של בני שיפרתי ללא הכר את המערכת שלי.

הוא תיקן לי רסיבר AX4 של פיוניר במהירות וביעילות שלא ניתן למצוא אצל TR STERO.

חברי "הבאס מחיפה" בני הרכיב אצלו בחדר מערכת סטריאו & 5.1 שלימה ולאחר שאני הוספתי לו 6 כבלים אנלוגים קצרצרים תוצרת עצמית התקבלה מערכת מהממת.

אני יכול רק להצטרף למהללים את הידע והמקצוענות לעילא של בני.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור