הרמן קרדון HK980 - מגבר סטריאו משולב במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: הרמן קרדון HK980 - מגבר סטריאו משולב במבחן

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
מגבר טוב...כשהוא עובד.
אמינות אפס,מניסיון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמה מגברים כאלה התקלקלו אצלך?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
בחנתי את המגבר הזה בחנות מצויינת,ואפילו לא הספקנו לשמוע
אותו כי הוא החליט לא לעבוד,אותה התנסות הייתה לחבר שלי עם ספינת
הדגל של הרמן שהלך לעולמו אחרי שבועיים.
איכות הסאונד מצויינת,כנראה שאיכות החומרים לא כל כך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מכיר את היצרנית וכמה לקוחות שמשתמשים במוצרי החדשים שלהם והם מאוד מרוצים. אין תקלות כלל (לפחות עד עכשיו). אני חושב שזה סוג של צירוף מקרים ותו לא. מקווה שאני לא טועה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
נמר
אתה יכול לבדוק אצל יריב מאודיו קונספט.
באתי אליו במיוחד מהצפון כדי לשמוע
את המגבר הנ"ל,איך שהוא חיבר אותו לחשמל
הלך קאפוט.ותאמת אפילו אמרתי לו שאני חושש
מהרמן קרדון לאור העובדה שיש להם לא מעט תקלות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מכיר את הסיפור הזה. יריב שוחח איתי חצי שעה אחרי שהלכת.
הוא אמר משהו חכם בנוגע לזה.

"מגבר אחד או אפילו 2 אינם יכולים להפוך לסטיגמה. אם כל מגבר שהיה מגיע אליו היה מותקל זה היה חשוד". נכון לעכשיו, יש אצלו מגבר כזה והוא עובד פיקס. אתה בהחלט יכול לשמוע אותו.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אני נוסע אליו שוב השבוע,אחלה בחור ואחלה חנות
ומקווה שהפעם הכל יעבור בשקט,אתה מוזמן להגיע
שנראה מי זה הנמר הזה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תזהר, הוא מסוכן במציאות...

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
יפה לראות שגם יצרניות המיינסטרים מייצרות מגברים טובים ושווים לכל נפש

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
היה לי רסיבר ק"ב שלהם שעבד שנים ללא תקלות והיה מעולה למחירו (המצחיק).

יפה שיש אלטרנטיבות במחיר שפוי לחובב הדו-ערוצי שהפרוטה אינה מרובה בכיסיו.

היה מעניין (כרגיל) להשוות אותו למגברים מאותה קבוצת מחיר, כמו של נאד, קיימברידג', אדוואנס. או למשל לאודיו בלוק שבחנת פה לפני זמן רב ושהיו אם אינני טועה גם במחיר שפוי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברק, שתהיה בריא.:)
תקרא את המבחנים ההם ותעשה השוואה לבד. אני מתאמץ במשך שנים לשמור על סיגנון כתיבה מאוד מסוים תוך שמירה על סיגנונות מוסיקלים זהים לחלוטין בדיוק בשביל מי שרוצה לעשות השוואה. (-:

מהכתבה הראשונה שלי ועד הכתבה הנוכחית ניתן להשוות כל מוצר למוצר אחר בקלות. הדבר היחיד שהשתנה הוא הגיל שלי, המוצרים והוותק שלי בתחום. אנא ברק ידידי. כבר עשית השוואה אחת בקלות, אתה מוזמן לבחון את עצמך ולנסות להשוות שוב לכל מבחן שביצעתי.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני משתדל להיות בריא. לאכול אורגני ולהתעמל הרבה.

אני מבין שיש לך שיטה ושלך היא מובנת. מה לעשות שלהמונים הרעבים היא לפעמים פחות מובנת ... עשיתי את ה"תרגיל" הזה של השוואה בין ביקורות - לפעמים אפשר איכשהו להגיע למסקנות, לפעמים זה ממש קשה. אז עוד מאמץ קטן מצידך , תן לנו פירוש רש"י, דעת גדולים, מדברי צדיקים. זה כל כך פשוט להוסיף כמה שורות לסקירה ולנו זה יפתח את העיניים.

אבל רק אם אתה רוצה כמובן.
לילה טוב

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר,
לא להאמין אבל אני ממש מחכה לסקירות שלך (אני פשוט חולה סקירות ידועה עם שריטה בנושא)
יחד עם זאת אני בצד של ברק, המכנה המשותף להשוואה ברור רק לך ואני כקורא לא תמיד מבין בין השורות.
אני יודע שיש לך שיקולים נוספים וזה בסדר, בסופו של יום אנחנו חיים בביצה קטנה
לדעתי, סולם השוואתי כפי שהנהגת בציעורתיך בסיקורת הראשונות היה מאד מאד (מאד) עוזר

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
קצת הסטוריה: סידני הרמן,הבעלים ומקים קונצרן הרמן אינטרנשיונל, נולד ב 1918 במונטריאל ונפטר לפני 9 חודשים ממחלת הסרטן בניו-יורק. סידני הרמן הוא הבעלים של מגוון גדול מאוד של יצרניות אודיו והרמן קרדון הוא רק אחד מהם. נמנה את DBX ביקר, AKG Ravel אינפיניטי JBL ועוד ועוד(ראה כאןhttp://www.harman.com/EN-US/Solutions/Harmanbrands/Pages/AKG.aspx). סידני קרדון נחשב לאחד מבעלי ההשפעה הגדולים בתחום המסחר בארה"ב והיה פעיל מאוד כיועץ, מרצה ומנטור לראשי התעשיה ולפליטקאים אמרקאים מפורסמים יותר ומפורסמים פחות. סידני קרדון נחשב לתומך נלהב של מדינת ישראל והוא ממוצא יהודי. את עיקר הונו עשה סידני קרדון מחברת אלקטרוניקה קטנה ולא חשובה בשם Pionner. חברת הרמן קרדון היא חברה אחות בקונצרן קרדון אינטרנשיונל. קרדון היה שתפו של סידני הרמן בחברה. החברה הוקמה ב 1953 ומאז ועד היום התמחתה ביצור ציוד אודיו.
מנחם

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
נמר נותן יותר מדי קרדיט לאינטליגנציה שלנו.
הבעייה שאנחנו לא כל כך חכמים כמו שהוא חושב. קשה לנו להבין דקויות ורמזים. אנחנו, כמו כל הגברים, אוהבים השוואות. אוהבים מספרים. אוהבים דברים ברורים. להבין את נמר זה כמו להבין את אשתך כשהיא רומזת לך מה היא רוצה ליום הנישואים או היומולדת. אין סיכוי שתצא מזה בסדר.

דודשלחאותי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי אמינות אפס ? למה ?
הוא מתקלקל מהר או לך הייתה בעיה ספציפית ?

דודשלחאותי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מהכתבה לא הבנתי הרבה
ביחס למחיר הוא סביר ?טוב ?
מה זה אומר ?
לי כלום

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
"מדובר במגבר סטריאו המשקף היטב את מחירו לא פחות ואולי קצת יותר. כלומר, איכות הצליל שלו טובה מאוד. הוא מפורט, מאוזן ודינמי. נתוניו מספרים על מגבר גיבור ושרירי. ובפועל הוא מתגלה כאחד שאומנם יניע כל רמקול בינוני ממוצע אך עלול להתקשות עם רמקולים בעלי עכבה מאתגרת או נצילות נמוכה.
מאידך, הלקוח של המגבר הזה, ברוב המוחלט של המקרים, יבחר ברמקולים שאינם דורשים כוח קיצוני מה שיביא את המגבר להציג את היתרונות שלו במוסיקת ג'אז רכה, קלאסי קל ומוסיקת רוק פופולרית.
בשורה תחתונה, אל חבילת התכונות של ה- HK980 הצטרף גוון צליל אותו אהבתי, למרות שהוא לא מושלם יש בו משהו מיוחד, משהו שגרם לי לרצות להאזין למוסיקה ובכך הגשים את יעודו."

זה הסיכום.
תהיה ספציפי בשאלותך ואענה עליהן בהרחבה.

HARMAN

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
האם המגבר יתאים לרמקולים של 4 אום?
polk audio lsi9

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור