Paradigm Monitor 7 v4 או PolkAudio Monitor 70

elli.bag

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מתלבט בין שני הדגמים (יד שניה) המחיר שלהם זהה.
יש המלצות כלשהן? משהו שיכול להיות שאני מפספס?
אני יודע שצריך להקשיב ולשמוע, אבל זה לא באותה החנות וקשה לעשות השוואה עם נסיעה של חצי שעה בין אחד לשני (אני לא בטוח שלהקשיב בחנות לחדשים זה אותו הדבר, כי הרמקולים יד שניה).

יש מדריך טוב לקניה ביד שניה (מעבר למה שקופץ בגוגל)?

תודה מראש!

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
הנה - ערימה של חוות דעת.

http://www.audioreview.com/mfr/polk-audio/floorstanding-speakers/monitor-70/PRD_326715_1594crx.aspx

http://www.audioreview.com/mfr/para...ng-speakers/monitor-7/PRD_120351_1594crx.aspx

אבל באמת שאין תחליף להאזנה. בדוק עם החנויות אם יש להם זוג "****" (סליחה, אבל...)שהם יכולים להשאיל לך. חנות שתיתן לך זוג הביתה לנסות ולראות את הסינרגיה עם המערכת שלך תזכה להרבה ניקוד חיובי. ולא, אל תבקש מהם להביא לך את הרמקולים הביתה - תסחוב אותם בעצמך, ובזהירות.

תיהנה.

elli.bag

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
audioreview.com

ראיתי את האתר הזה, כמובן. הוא קצת מרתיע אותי כי כל הביקורות שראיתי שם (על כל הרמקולים שחיפשתי) נעות בין 4.5/5 ל 5/5. נראה משונה קצת, לא?
אני משער שאו שאנשים מרוצים ממה שהם קנו - ואז מדרגים 5, או שהם לא - ואז מדרגים 2... לא זה מה שאני מחפש בביקורת. אם מתצא ביקורת מאתר בלתי משוחד - אשמח לקרוא. וכן השקעתי כמה שעות בחיפוש ברשת.

תודה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אני דווקא אוהב את האתר הזה. כשביקורות נותנות 5 כוכבים אני קורא אותן בסקפטיות, אבל לא פוסל על הסף. הרוב המכריע שם הן ביקורות אמיתיות של בני אדם נורמאליים. זה נותן מימד נוסף על המוצרים, שחשוב כשאי אפשר לבדוק אותם בבית.

דני

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
Paradigm Monitor 7 v4 רמקול מצויין.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
הנה המלצה

שלום,
אני מתלבט בין שני הדגמים (יד שניה) המחיר שלהם זהה.
יש המלצות כלשהן? משהו שיכול להיות שאני מפספס?
אני יודע שצריך להקשיב ולשמוע, אבל זה לא באותה החנות וקשה לעשות השוואה עם נסיעה של חצי שעה בין אחד לשני (אני לא בטוח שלהקשיב בחנות לחדשים זה אותו הדבר, כי הרמקולים יד שניה).

יש מדריך טוב לקניה ביד שניה (מעבר למה שקופץ בגוגל)?

תודה מראש!

שלום,
נראה לי שחברי הפורום קצת התעייפו מלתת המלצות /תשובות לשאלות כאלה מבלי לקבל
אינפורמציה מינימלית על הרגלי האזנה,החדר וכו'.

ראשית לכל - מה גודל החדר ??
שנית- לאיזה סוגי מוסיקה אתה מאזין?
האם תוכל לפרט את מרכיבי שאר המערכת?

ולסיום- אכן לא תמצא את שני הרמקולים באותה חנות א--ב--ל לדעתי, הם בעלי גוון צליל כל כך שונה שאין בכלל בעיה להגיע למסקנה מה אתה אוהב.

מובן שאם חנות/סוחר/מוכר יד 2 יתן לך אותם לבדיקה בבית - אין טוב מזה.
לדעתי-לא תצליח.

ממליץ לך לבדוק גם את ה- MONITOR 9 של PARADIGM.
ההבדל עצום,לטעמי, בין ה-7 ל- 9.

בהצלחה:)

איתי

elli.bag

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה

תודה רבה לכולם,
אני מתנצל על חוסר הפירוט, אבל קשה לענות על זה - לאישתי ולי טעמים שונים, והייתי רוצה משהו שיתן פתרון סביר להכל (כולל סרטים) - אני מבין שזה מגוחך ולכן העדפתי כבר לא להגיד כלום.
אנסה לשמוע ולזכור את המסקנות.

החדר בגודל 3X4, זה סלון ולכן פתוח מצד אחד עם חלון הזזה גדול ומצד שני פתוח לפינת אוכל ולמטבח - אז האקוסטיקה בקאנטים, אבל ה 3X4 זה האזור של המערכת. כשנקנה בית אמיתי אסדר את האזור של המערכת יותר טוב. כרגע זו דירת שלושה חדרים, אז עושים מה שאפשר :)
אין מרכיבים מעבר לרסיבר VSX1020-K של פיוניר (נקנה בחו"ל, אז המחיר היה סביר).

תודה לכולם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור