Hometheater: "אודיופיליות היא כן מילה גסה"

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Hometheater: "אודיופיליות היא כן מילה גסה"

אורי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא יותר נחמד לקרוא כאן מאשר באתר השכן. לא צריך חיזוקים לכך.
בכל מקרה, המשיכו בעבודתכם. לדעתי, זה האתר המוביל בארץ.
בלי מחיקות ובלי שטויות. דעות, גם אם לא מקובלות, נטו.
מה שכן, חסר קצת סקירות אודיו של תומר צין, כמו בפורום הכתום.
(Y)

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר - לדעתי זה פשוט מיותר. המלחמות והטורים האלה לא מוסיפים כבוד לאף אחד. לא לכם ולא להם וגם אם כל מילה בטור נכונה.
ההתנצחות הזו פשוט מיותרת.

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
הרגת אותי עם התגובה בסוף של הכתבה , איך הם עובדים על אנשים בעיניים... אם הם משנים ככה תגובות של אנשים בפורום אז אי אפשר להאמין לשום דבר שכותבים שמה.

א

אורי .ש

אורח
תגובה לפרסום שלכם לגבי תגובתי באתר hometheater
קודם כל ההודעה שם נערכה על ידי !!! רק על ידי ובהחלטה שלי בלבד.
הרי ברור שאם היתה נערכת על ידי מנהלי האתר יכלו הם להוריד את הכיתוב "נערך על ידי..."
את התשובות להתנהלות ולשאלותיי קיבלתי בפרטי ומכמה מקורות , מיותר לציין שהתשובה בעיני ברורה ומקובלת ...ומבלי לחפש אשמים אתם פשוט "מגכיחים" את עצמכם במאמרים מסוג זה ותגובות שכאלו.
האמת אתם רק צריכים לשמוח שהתשובות לשאלות שלי לא פורסמו באתר, לא יוסיף לכם.
אימי לימדה אותי תמיד שאין תופסים אדם בצערו...אבל לא יותר פשוט לאחל ברכות ולהמשיך הלאה ?

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
...

נערך לאחרונה ב:
א

אורי.ש

אורח
לא צינזרו אותי !

חברים
לא צינזרו אותי!
הסירו אותי בבקשה מהכתבה אין לי שום ענין להיות מעורב פה.
את התגובה שלי באתר אני ערכתי לאחר שקבלתי תשובות לשאלותיי בפרטי.
תודה

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
Digisun, הפוסט האחרון שלך היה ע"מ לעגל ל-300 ?,אחרת לא מבין מהיכן הבאת את השטויות האלה

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
אורי.ש. למה שלא תפרסם את התשובות שלהם כאן? שגם אנחנו נלמד. למה מסתירים רק בפרטי?

א

אורי .ש

אורח
למה זה מועיל? לדעתי יש מקום לכמה אתרים טובים בתחום וכל המרבה הרי זה משובח.
כל ענין ההתנצחות הזו ילדותי ומיותר.

א

אורח

אורח
שערורייתי!
לדעתי כדאי לפרסם את כל המאמר הזה ב-YNET, שלא רק חברי האתר ידעו אלא כולם!

נמר, תמשיך ככה, כל הכבוד!!!

שהמנאייקים האלה ידעו מאיפה משתין הדג!

מ

מיכאל ברנר

אורח
דיגיסן, רק לא נראה לי שאי פעם ההומתיאטר הציגו את האנשים כאן באופן חיובי, כך שהדוגמה שלך לא רלוונטית פה.

מ

מיכאל ברנר

אורח
אז אתה מוזמן לבקר גם את הצד השני, אם לדעתך שני הצדדים ראויים לגינוי.

מ

מיכאל ברנר

אורח
אם מי שכותב את ההודעות האלו בפורומים הוא מנהל האתר, אז זה בדיוק כמו מאמר מערכת, אין הבדל.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
לא ראיתי שם מאמר מערכת פומבי שתכליתו היא להשמיץ במישרין את האתר הזה. אולי לא שמתי לב.
הדברים הנכתבים בתגובות בפורומים הם על אחריות הכותבים. יש הבדל בין תגובה של אדם זה או אחר לבין כתבה ראשית / מאמר מערכת.

אתה לא צריך מאמרי מערכת פומביים בשביל להבין מה מניע אותך. אחרי אינספור שירשורים והודעות שנמחקו ונערכו אודות התערוכה של Dtown באתר המתחרה - אתה יכול לבד להבין מהי המגמתיות של הקברניטים שלו בנושא. והכול מהסיבה הפשוטה ש: "הם המתחרים שלנו וזה פוגע במודל העסקי שלנו".

אז אם מודל עסקי, אז בוא נפתח את הקלפים - אתם הדבר הכי רחוק מגוף עיתונאי אמיתי, איכותי ואמין! תוציאו את זה החוצה!

גופי תקשורת קצת יותר גדולים וממוסדים מהם ומ- Dtown יודעים לפרגן ולעשות שימוש בסקופים שפרסמו המתחרים שלהם. זה קורה המון!! זה פוגע במודל העסקי של מישהו?? לא! כי העיתונות בישראל קודם כל מחויבת לצרכנים שלה!

תערוכות אודיו בסגנון שהיו כאן הן לא דבר שקורה כל יום או יומיים. הקהילה הזו משוועת לקצת הכרה בתחביב המאוד מיוחד הזה, ובשביל שהתחום הזה ילך ויפרח כולם צריכים להירתם. אז מגיע אתר, שמכריז על עצמו כנטול אינטרסים מסחריים - ומוחק שירשורים של גולשים שמדברים נטו על התוכן של התערוכה, ולא מי יזם אותה, וכמה הוא יותר טוב/פחות טוב וכד'. סתימת פיות כזו היא בלתי נסבלת!!

מצד שני, כשרוצים לפרגן - יודעים טוב מאוד!! להלן דוגמה מאתר הנישה של HT שעוסק בתחום הסלולאר והגאדג'טים - HTmobile שפירגן יפה מאוד לאתר GSM-Israel על מראה עיצובי חדש.

האתר החדש שמפרגנים לו, הוא לא יכול באופן פוטנציאלי לפגוע "במודל העסקי" שלהם?? לגנוב להם גולשים?

זה מראה לך בדיוק מה מניע את המנהלים שם. יחד עם זאת, הגולשים המשובטים שלהם גם יודעים להתבטא בצורה חד צדדית ומגמתית להפליא - לדוגמה, בתגובות שם למאמר הנ"ל הם כבר העלו תיאוריה שהמאמר הנ"ל נכתב מתוך רגשי נחיתות וקנאה שהוא לא נבחר ל- 5 האתרים הטובים ברשימה של Mako. על טיבו של Mako בחדשות טכנולוגיה אפשר לדון והרבה, ועד כמה רבה ההשפעה שלו בתחום - אבל אף אחד שם גם לא טרח לציין את העובדה הפשוטה שברשימה של גלובס (עם כל הכבוד ל- Mako, יש לגלובס מוניטין טיפ טיפונת יותר רציני) Dtown כן נבחר לאחד האתרים הטובים ברשת.

DigiSUN

מושעה
מעורבות
2
נקודות
18
חברים, החלטתי לא להכנס לדיון על הכתבה הזו. ולכן מחקתי את תגובותיי הקודמות. אני מצטער על הבלאגן.

avihy-a:
אני לא קשור ולא משויך בשום צורה לאף אחד מהאתרים המדוברים. אני רק משתתף בפורומים מעת לעת.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור