סקר המסך LCD 42 FULL_HD של השנה בתקציב של עד 5K

eran__

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מסקר מטורף שעשיתי התבררו לי כמה דברים.... אני אשמח אם תתקנו אותי או תוסיפו עוד פרטים אבל כל עוד שזה אובייקטיבי, לא כי קניתם כזאת טלויזיה ואתם סתם כותבים

לכל חברה יש את המוצר דגל עם הייחודיות שלו. מכיוון שלא ניתן לשלב מפרט מרשים ומחיר זול, יש כמה הנותנות את המפרט הכי טוב בתמורה לא יקרה יחסית שלא עולה על 5K.
חשוב לדעת כי איכות FULL HD טובה היום זה לא דבר מיוחד, מה שמעניין זה השאר אף אחד לא כותב ביקורות רעות אל זה שהוא קנה טלויזיה וניגן סרט FULL_HD ב LCD והתאכזב גם בטלוויזיות שלפני 5 שנים כל הביקורות הרעות לא מופנות למצבים של סרט 1080 אלא כל מה שמסביב ככה שגם בחנות תבקשו מהמוכר שיחליף לערוץ כמו חדשות או משהו באולפן עשיר בצבעים שתראו מי מורח פיקסלים ומי פחות (עבודת מעבד). מי שמחפש שה USB והיציאת WIRELESS במסך יעשו לו קפה עם עוגה שישכח מזה, אנשים דורשים מחשב בתוך טלויזיה ובאים בטענות על הכניסות האלו וזה לא יקרה בשנים הקרובות ואם כן אז יהיו תמיד דרישות לעוד, תחברו מחשב ישן מלפני 8 שנים ביציאת DVI תתקינו נגן מדיה חינם ותקנו מארז מחשב מדיה סנטר ב 200 ש"ח ותקבלו בקופסה אחת DVD עם סטרימר ואינטרנט ומשחקי מחשב ומה שאתם רוצים במארז יפה ליד המסך עם שלט רחוק וג'ויסטיק בגרושים. אני לא מתכוון בכלל להזכיר פה אפשרויות של נגן מדיה וכתוביות בעברית של סרט ב USB כי זה קישקוש בלבוש בצבע חוש שילדים מתלהבים ממנו, מייקר את הטלויזיה במליון שקל ולא שווה כלום.

LG
LG - 42SL80YR מעבד חזק 200H מחלק את המסך ל 4 (מקביל ל QUAD במחשב), 2 מילי תגובה ו 150,000 ניגודיות, ישן טיפה אבל עולה בהרבה על הסקרלט. עולה 4900 ש"ח
SD550 - שיפור במעבד TRUEMOTION, דגם חדש השנה עובד ב 100H , תגובה 2.4, ניגודיות 80,000. עולה 4200 ש"ח
נתונים חבל על הזמן אבל יש בעיה עם מסכי LG שהם בהירים מידי, בלי שום קשר לניגודיות יש בעיה רצינית בשידורי SD ב LG, המעבד לא עושה עבודה טובה והוא ממש פשוט, זה מעבד שהם רצים איתו כבר 8 שנים, איכות ה HD מעולה, משחקי מחשב חבל על הזמן

PHILIPS
יש את סדרת ה 5405 החדשה אבל התמודדות כושלת ב SD, לדעתי רואים SD יותר טוב מה- LG אבל עדיין לא מרשים. אין עוד דגם של PHILIPS שווה מתחת ל 5K עולה 4500 ש"ח

SONY
איכות מסך ובהירות שעולה על כולם, מעבד איכותי 50H ששווה ל8 מעבדים של כל המתחרים, עושה עבודה מעולה ב SD, המפרט לא מרשים ולא יודע אם הוא נכון אבל מבחן התוצאה בעיניים מראה בברור שהם לא מחפפים ועושים עבודה טובה ומדוייקת ככה שאני לא בטוח שהמפרט כזה משנה מה גם שהם לא מפרסמים כל כך את המפרט. עושים פרנציפים על זה שאין תקן אחיד. טלויזיות יקרות מידי בשביל שאני לא יראה מפרט.

SAMSUNG
שישארו במסכי מחשב ופלפונים, הכל על הפנים לא להתקרב בכלל, רואים טוב אבל בכל טלויזיה אחרת רואים יותר טוב, הם לא יודעים להתמודד עם מה שמעל 32 אינץ, או לפחות לא בקצב של המתחרים, איכות ה SD במסך בין הטובים של סמסונג מעל 5K שווה אחד לאחד למסך מחשבון מדעי של בית הספר.

TOSHIBA
RV685 גם לא מפרסמים מפרט, אבל אני חושב שרואים במסכים שלהם בכלל ברמה גבוהה, יש להם התמודדות יפה יותר בשידורי SD מכל המתחרים בתווח המחירים אך שוב - אין מפרט והוא לא מפורסם, מה שכן מפורסם זה סתם משהו שאנשים חושבים או בדיקות בחדר מואר יותר או פחות - אין אחידות לתקן אז כל אחד די יכול לכתוב מה שבא לו, הם יכולים לכתוב ניגודיות אחד לביליון ואתה לא תדע.

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
דעתי היא

טושיבה
אני בעל טושיבה 42XV635 והדבר הכי חשוב לי זה איכות תמונה ב SD בגלל שבישראל רוב השידורים הם SD עד שיעברו לאיכות HD יקח זמן ועד שיעברו לHD אתה כבר תעבור למסך
יותר מתקדם לכן טושיבה
לא אהבתי את שאמרת על סמסונג כי הם החברה מספר אחד בעולם במכירות LCD והם יצרן טוב ולכן סתם להגיד זה סתם מבלבל אנשים שלא כל כך מבינים
לגבי סוני חוץ מהמסכים המתקדמים אז אתה באמת משלם רק על השם וזה לא שווה
לגבי LG מסכים טובים אבל צריך לאוהב את התמונה שלהם
פיליפס תמונה טובה אבל קצת יקר
הייתי מוסיף גם את שארפ יש להם מסכים טובים ואם תיקח שארפ חפש דגם תוצרת יפן

מקווה שעזרתי

eran__

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
פיליפס - לא יקר בכלל, דגם ה 5405 ממש לא יקר ונותן המון

סמסונג - לך לכל חנות, תראה את כל המסכים על הקיר ותראה איך כל המסכים של סמסונג (רק הגדולים! מעל 32) בולטים באיכות הגרועה שלהם. ממש זוועה, בכל חנות שהייתי אף מוכר לא המליץ על סמסונג ברגע שאמרתי טלויזיה גדולה, ורואים למה.

LG בעייתיים עם המסך שלהם כמו שאמרת

SONY יקרים

TOSHIBA נותנת תמורה יפה, זאת המסקנה שהגעתי אליה

שארפ או שיקר מידי או שלא נותן תמונה יפה, אני לא מתלהב מהם אפילו שהם וותיקים, אין להם התמודדות עם SD בכלל

621981

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
דבר חשוב

אם אתה לוקח טושיבה כך את הדגם שמיוצר במפעל של טושיבה פולין

op7777

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
פיליפס - לא יקר בכלל, דגם ה 5405 ממש לא יקר ונותן המון

סמסונג - לך לכל חנות, תראה את כל המסכים על הקיר ותראה איך כל המסכים של סמסונג (רק הגדולים! מעל 32) בולטים באיכות הגרועה שלהם. ממש זוועה, בכל חנות שהייתי אף מוכר לא המליץ על סמסונג ברגע שאמרתי טלויזיה גדולה, ורואים למה.

LG בעייתיים עם המסך שלהם כמו שאמרת

SONY יקרים

TOSHIBA נותנת תמורה יפה, זאת המסקנה שהגעתי אליה

שארפ או שיקר מידי או שלא נותן תמונה יפה, אני לא מתלהב מהם אפילו שהם וותיקים, אין להם התמודדות עם SD בכלל

גם הפלזמות של סמסונג גרועות כל כך - או שאתם מתייחסים רק ל מסכי ה LCD ?

zvzvzv

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מסכים בגדול -חוץ מאמירה כוללנית מידיי על samsung
לדעתי c650 רואים SD לא רע. פיליפס אני מסכים לא היה מקום שהמסך 5405 הראה SD בצורה סבירה
מה דעתך על הסוני הזול bx400 נראה לי שמציג תמונה לא רעה ב- SD .
lg הדגמים החדשים לא משהו בכלל. מה דעתך על toshiba xv733?

yar9013

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
סכנת טרולים ברורה - כל המגיבים חדשים ובלי עבר

גם אני חדש, אבל רק קורא
אבל אני לא נוהג להביע דעה - בגלל שאני לא מבין כ"כ.
נראה לי מוזר שכל המגיבים בפוסט זה אין להם עבר והודעות קודמות,
אבל יוצאים באמירות חד משמעיות כנגד / בעד יצרנים.

נראה לי ( אבל רק נראה לי ) כי מדובר באדם אחד עם מספר כינויים,
ממליץ למנהלי הפורום לנעול פוסט זה.

חדש שמקשיב.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
אני לא רואה שום התיחסות למסכים של פנסוניק!?

zvzvzv

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תגובה ל yar9013

שלום

אני מבטיח לך שאני מופיע כאן רק בשם הזה
נכון שהצטרפתי לאחרונה כי אני מחפש לקנות מסך בימים אלו וצריך עזרה.
אחרת לא הייתי מצטרף לפורום.
לא פשוט לקבל חוות דעת אמינות בחנויות (בשוק קטן כזה כמו שלנו) ויש כל כך הרבה דגמים.
אשמח אם תביע את דעתך לגבי הדגמים והחברות המומלצים על ידך.
אגב יש למישהו דעה על פלזמה pk550?

UzerName

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מבין כל הדגמים שציינת ביחס של עלות תועלת הטושיבה נותנת את התוצאה הטובה ביותר בכל העולמות גם בתכני HD ובמיוחד ב SD . אני לא יודע למה לא מצאת נתונים בנוגע לדגם בכל אופן אני מכיר את המסך אישית כך שאם זה יכול לעזור לך אפרסם את הנתונים הרלוונטים .
יחס ניגודיות 50,000 ל 1
מנגנון Resolution+
זמן תגובה 6.5 מילישניות
2 כניסות סקארט אחת עם תמיכה ב RGB+קומפוזיט השניה עם תמיכה בסופר וידאו +קומפוזיט , כניסת קומפוננט , כניסת קופוזיט צדדית , 4 כניסות HDMI כניסת VGA טיונר אנלוגי + דיגיטלי מובנה (DVB-T) , כניסת USB תומכת JPEG .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור