דעה: אז מה חדש, סטיב? (והאייפון)

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: דעה: אז מה חדש, סטיב? (וה אייפון)

ע

עזריאל

אורח
אז מה אתה אומר? שלא הלהיבו אבל עדיין קונה?

bazil41

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם יעלה כמו בארה"ב (בסדר, + מס קנייה) גם בלי להלהיב אני קונה, לדעתי לא תמיד צריך להלהיב,
אפשר גם סתם לעשות משהו טוב...

OldMan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתם המלכתם - אתם הדחתם...

זה הכל עניין של אופנה - אם כל העיתונים תוקפים - אז גם אתם...

קצת קשה להמציא את הגלגל מחדש - ונכון היו שיחות וידיאו גם במכשירים אחרים.

השאלה היא פשוטה ביותר - מי באמת יגרום לאנשים לאמץ את הטכנולוגיה - זה שקופצים בראש עם טכנולוגיה ומוציאים מכשירים גרועים עושים יותר נזק מתועלת!

לגבי עיצוב המכשיר - צריך להחזיק אותו ביד כדי להבין. מהתמונות זה נראה די פשוט אבל גם בפשטות יש גאונות.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אם אני תוקף משהו זה את הגישה של אפל. לגופו של מכשיר הוא מכשיר מעולה. וכן, אני כבר שנתיים עם אייפון (3G ו- 3Gs) וברגע שייזדמן לי לרכוש את ה- 4 אז גם זה יקרה.

וזה בכלל לא שאלה של "מי יאמץ את הטכנולוגיה"... ממש ממש לא. היום אין כמעט מכשיר ללא מצלמה קדמית לשיחות ווידיאו. הבעיה היא לרוב לא במכשירים ולא בחברות שמייצרות אותן - אלא הרשתות. וציינתי זאת.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למען האמת, העיצוב נראה טוב לטעמי. אלגנטי, בקוים נקיים.
פונקציית שיחות הוידאו, האם היא מוגבלת לשימוש דרך WIFI בלבד?

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
עד סוף 2010 כן. וגם מוגבלת לשימוש רק בין אייפון לאייפון ( 4 כמובן). הסיבה לשימוש ב- Wifi עד סוף השנה היא בשביל לאפשר לרשתות הסלולר להיערך לשימוש מסיבי יותר של הפונקציה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אבל ההבדל בינו לבין המתחרים, שהוא היתרון העצום של ה- iPhone על-פני כולם, הוא דווקא בתוכנה ולא בחומרה.
ראית את ה-locale של אנדרואיד?
תוכנה של Apple היא סגורה למפתחים.. והיית אומר כי פרימיטיבית ביותר..

ההיסטריה עברה, לכולם (מי שרצה) יש את האיפון אז..
מה שהיה מניע עיקרי, זה - שיווק. אלפי אנשים המתינו להשקה של המכשיר, הזמינו מראש, לפני שהיחזיקו אותו בידיים, לפני הביקורות..

נ.ב. בינתיים מכשירי Google בעליה אגב. לא צריך להיות בדיכאון. תחרותיות זה טוב לכולם.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אם אני תוקף משהו זה את הגישה של אפל. לגופו של מכשיר הוא מכשיר מעולה. וכן, אני כבר שנתיים עם אייפון (3G ו- 3Gs) וברגע שייזדמן לי לרכוש את ה- 4 אז גם זה יקרה.

למה? :D
למה שלא תקנה את כל הנטבוקים של Apple?

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
זה דווקא מחזיר אותי לוויכוח שהיה לי עם חבר באותו עניין, ואז פתאום זה הכה בי: לפני שהיה לי אייפון, הייתי מאלה שכול 5-6 חודשים היו מחליפים מכשיר סלולרי. פעם נוקיה, ופעם סמסונג, ופעם סוני אריקסון, ופעם מוטורולה וחוזר חלילה. ותמיד תמיד תמיד, אחרי שבועיים שלושה של התלהבות מכל מכשיר כזה (שתמיד היה Top Of The Line כשרכשתי אותו), ההתלהבות נעלמה וכבר רציתי מכשיר אחר. מאז שאני עם אייפון זה לא קרה אפילו לא פעם אחת. בחיים לא קרה לי שהייתי עם אותו המכשיר תקופה כל כך ארוכה (שנתיים!!).

והעובדה שאני לא Fanboy של אפל מעידה למה באמת אני לא מתכוון לקנות לעצמי שום דבר נוסף ששיך לחברה הזו. כן, הייתה לי התלבטות ארוכה האם כדאי להתנסות עם Mac בפעם הראשונה בחיי, אבל בשורה התחתונה החלטתי שזה קצת יקר מדי וקצת מסובך מדי. בשבילי בכל אופן. וזו גם הסיבה שמעולם לא היה לי שום מוצר של אפל (חוץ מהאייפון). אפילו לא IPod.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אני חושב שהגישה של GOOGLE היא הרבה יותר בריאה מבחינת קוד פתוח ורשיונות, מערכת הפעלה מתקדמת יותר..
ל-APPLE לא תהיה ברירה ולאפשר אותם פיצ'רים, אחרת היא תפסיד.. למעשה, ברבעון האחרון מכרו יותר מכשירי אנדרואיד..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה עם טפטים לקירות?...

spartan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אני חושב שהכיסוח על האייפון 4 מוגזם. המכשיר הוא מכשיר טוב, הם מעולם לא פרצו דרך ועדיין הצליחו לשבות את כולם.
היתרון שלהם תמיד היה בשילוב כל המערכות ביחד ושיווק מאסיבי. אייפון זה עניין של תוכנה, החומרה היא רק אמצעי, וכאן הם עשו עבודה סבירה ביותר. עכשיו נשב לראות איך החומרה תתמודד עם מולטי טאסקינג..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה באמת יהיה מבחן אמיתי ליציבות (מולטי טסקינג).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור