הושק "עברית" - קורא ספרים אלקטרוני

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: הושק "עברית" - קורא ספרים אלקטרוני

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
האם קוראי ספרים הנמכרים בחו"ל לא יכולים לקרוא ספרים בעברית?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה תלוי בפורמט של הספר, PDF למשל לא מחייב תמיכה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
באיזה פורמט תומת הקורא "עברית"?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
epub ו-pdf

taotao7

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם ב"עברית" ניתן לקרוא קבצים שהורדו מהחנות של אמאזון באנגלית? והאם בכלל אפשר יהיה לחבר ולהוריד קבצי PDF רגילים ולקרוא אותם?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי קריאת PDF, לא אמורה להיות בעיה, בענין הפורמט השני, אנחנו צריכים עוד לברר האם ניתן יהיה לקרוא קבצים כלו שמגיעים ללא זכויות יוצרים מישראל.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
במילים פשוטות - האם ניתן להוריד אליו PDF שאינם מוגנים כולל כאלו ברוסית והוא יציג אותם בלי בעיה?
האם צפויה ביקורת על המכשיר?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
IPAD לא מציג עברית?
למה זה עדיף?
יש גם Sony Reader (אם המסך של IPAD מעייף)

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
כי אתם שוכחים שהנושא של התוכן חשוב מאוד כאן ואם למכשיר הזה יש בלעדיות עם הרבה הוצאות ספרים, אז זה ענין חשוב.
באיזה ספרים המכשיר של סוני תומך?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כי אתם שוכחים שהנושא של התוכן חשוב מאוד כאן ואם למכשיר הזה יש בלעדיות עם הרבה הוצאות ספרים, אז זה ענין חשוב.
באיזה ספרים המכשיר של סוני תומך?

השאלה היא אם אכן יש למכשיר המסוים הזה בלעדיות אצל הוצאות הספרים בארץ?

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
נעשה מעט סדר:

1. כמו שכתוב בידיעה - התכנים המיועדים למכשיר הנ"ל מקודדים ומיועדים אך ורק לו. משמע, שום דבר אחר (למעט באמת פורמטים כלליים כגון PDF וכד', וכן גם קבצי תמונה ו- MP3).
2. רק כותרים שנמצאים תחת הסכם עם החברות המפיצות יהיו נגישים בחנות הספרים המקוונת שלו.
3. המכשיר כבר נמצא אצלנו ביד לסקירה. זה יקרה בקרוב מאוד, ואז נבדוק אותו קצת יותר לעומק.

י

יואבי

אורח
האם הוא קורא איפאב בעברית מאתרים אחרים?
כמו האתר של מנדלי ברשת? (לא זוכר תכתובת, חפשו בגוגל) כי אם התשובה חיובית, אז יכול להיות ששווה לקנות אותו. אני חושב שהספרים שלהם לא מוצפנים כך שזה שווה יותר. וגם כדאי להשוות את המחירים של הספרים.

צ

ציפי

אורח
כנראה שכן... צריך לבדוק

האם הוא קורא איפאב בעברית מאתרים אחרים?
כמו האתר של מנדלי ברשת? (לא זוכר תכתובת, חפשו בגוגל) כי אם התשובה חיובית, אז יכול להיות ששווה לקנות אותו. אני חושב שהספרים שלהם לא מוצפנים כך שזה שווה יותר. וגם כדאי להשוות את המחירים של הספרים.

לפי מה שכתוב באתר שלהם, המכשיר החדש אמור לקרוא איפאב כמו שצריך. גם הספרים שהם משווקים הם כנראה איזשהו איפאב מקודד.
העפתי מבט באתר של מנדלי http://www.mendele.co.il . יש שם הרבה פחות ספרים (בערך 50 לעומת מעט יותר מ 200 באתר של "עברית"). לא נראה לי שיש את אותם ספרים באתרים האלו כך שקשה להשוות בין מחירים. בגדול, נראה שהמחירים אצל מנדלי זולים יותר (25-35 ש"ח לספר לעומת 44-58 ש"ח ). די משמעותי, אבל ההשוואה היא לא לגבי אותם ספרים...

אלון אלון

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ספרי PDF

אני רופא וקורא במהלך עבודתי ספרים ב PDF וקבצים ב WORD בעזרת טלפון סלולרי של NOKIA.
המסך קטן ולא נוח. האם אוכל להעביר ולקרוא ספרים ו/או קבצים אלו מהמחשב ישירות לקורא האלקטרוני או שמא ניתן לקרוא רק ספרים שנרכשים דרך החנות המקוונת?

א

אורח

אורח
קריאת word ו- pdf

מצטרף לשאלת הרופא. האם ניתן יהיה להוריד מסמכים בפורמטים האמורים (קבצים מהעבודה) על מנת לקרוא אותם בevrit?

א

אמי הלד

אורח
אני דווקא מאוד אהבתי את המכשיר. אבל, חבל שאין שם מצלמה,
למה מצלמה?
נגיד והיה אפשר לצלם דפים מהספר אהוב אלייך
וה"עברית" היה קורא לך אותם לפי הסדר,
זה היה יכול להיות מגניב ויעיל מאוד!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המכשיר של אינטל Intel Reader עושה את זה:
אינטל ב- CES 2010

intel5.jpg

א

אורח

אורח
לא הבנתי את החידוש

שמי יוסי,
לא הבנתי מה הרעש הגדול, ומהו החידוש? הרי כל קורא ספרים שקיים בשנים האחרונות מסוגל לקרוא קובצי PDF
אם קובץ ה PDF כתוב באנגלית, אז הוא יקרא אותו באנגלית, ואם הקובץ PDF כתוב בעברית אז הוא יציג אותו בעברית.

אם בניתם כאן מכשיר חדש שקורא אך ורק עברית, או שאינו תומך בקובצי PDF באנגלית, אז אני רואה כאן חסרון גדול,
ואני לא הייתי רוכש מכשיר כזה, מכיוון שאני קורא הרבה מאוד ספרים אלקטרוניים באנגלית. אין כיום מספיק ספרים בעברית
ומרבית החומר הרציני קיים באנגלית.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור