רמקולים מוניטורים בבית - Tascam VL-A5, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקולים מוניטורים בבית - Tascam VL-A5, ביקורת

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רציתי לדעת , המגבר הפנימי זה בתצורת רמקול מוגבר למחשב , כלומר מגבר אחד לשניהם והם מחוברים בכבל , או שיש מגבר לכול תיבה ?
בזמנו המלצת על מוניטור אולפני אחר של טאסקם במחיר של 1000 ש"ח , מה ההבדל בין השניים ? והאם השווית אותו לרמקולים למחשב כמו אודיו אינג'ין או משהו דומה בסביבות המחיר הזה ?
למה היית משווה אותו בתור רמקול אודיופילי ? (כלומר איזה רמקול אודיופילי, בניגוד למוניטור אולפני , מזכיר אותו או דומה לו בחתימת הצליל )

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר.
האם תוכל להמשיך את הבדיקה גם מול מוניטורים ביתיים פסיביים, באותה קבוצת מחיר? עניין השוני בהגברה פחות משנה כאן, השאלה מה ההבדל בתוצאה הסופית בין רמקול אולפני לרמקול ביתי.

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
אחת הביקורות המעניינות לאחרונה, יפה. (Y)

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
ג'וקר, לכל רמקול הגברה וכיוון משלו.

נמר, ביקורת מאוד מעניינת!

אני יכול לספר ששמעתי את הרמקולים אצל נמר והחלטתי לקחת אותם כרמקולים למחשב - לסרטים, משחקי מחשב ואולי עריכת מוסיקה בעתיד (להאזנה יש לי מערכת יותר מושקעת...).

יש לי אותם כבר שבוע, ואני מאוד מרוצה! יש להם כוח רב וצליל מלא ומדוייק, אפילו שהם בעיקרון ניטרליים.

התחלתי להמליץ לחברים... (Y)

spiderrrman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
....

לי עדיין לא יצא לשמוע אותם, אבל שבאתי לקילומבו וביקשתי לשמוע אותו, אמרו לי שהם כבר לא מביאים אותו והוא בכלל לא מתחרה ראוי לרמקולים באותו תקציב כמו אלה שהשוואת אותם בכתבה ואמרתה שהם נחותים מהטאסקאם.
ממש מוזר מה הביא אותם ללכלך ככה על הרמקולים, אני מניח סכסוך עסקי עם היבואן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רציתי לדעת , המגבר הפנימי זה בתצורת רמקול מוגבר למחשב , כלומר מגבר אחד לשניהם והם מחוברים בכבל , או שיש מגבר לכול תיבה ?
בזמנו המלצת על מוניטור אולפני אחר של טאסקם במחיר של 1000 ש"ח , מה ההבדל בין השניים ? והאם השווית אותו לרמקולים למחשב כמו אודיו אינג'ין או משהו דומה בסביבות המחיר הזה ?
למה היית משווה אותו בתור רמקול אודיופילי ? (כלומר איזה רמקול אודיופילי, בניגוד למוניטור אולפני , מזכיר אותו או דומה לו בחתימת הצליל )

אין רמקול מוגבר למחשב שיתחרה בו. רמקול למחשב אמור להיות קטן, יפה והכי חשוב צבוע על מנת להרשים ככל היותר. רמקול אולפני אינו דומה לו ואינו מתחרה בו.

לגבי המגבר - כל רמקול חופן בחובו מגבר.

אינני זוכר מתי כתבתי שיש לטאסקם רמקול ב-1000 ש"ח. אני אפילו בטוח שאתה טועה וזה נאמר על ידי אדם אחר. לפי מה שאני יודע אין לטאסקם רמקול מוניטור מוגבר במחיר הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר.
האם תוכל להמשיך את הבדיקה גם מול מוניטורים ביתיים פסיביים, באותה קבוצת מחיר? עניין השוני בהגברה פחות משנה כאן, השאלה מה ההבדל בתוצאה הסופית בין רמקול אולפני לרמקול ביתי.

עיניין השוני בהגברה הוא מהותי עד מאוד.

אשמח לבצע בדיקה ולהביא רמקול ביתי לשטח של האולפני.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לי עדיין לא יצא לשמוע אותם, אבל שבאתי לקילומבו וביקשתי לשמוע אותו, אמרו לי שהם כבר לא מביאים אותו והוא בכלל לא מתחרה ראוי לרמקולים באותו תקציב כמו אלה שהשוואת אותם בכתבה ואמרתה שהם נחותים מהטאסקאם.
ממש מוזר מה הביא אותם ללכלך ככה על הרמקולים, אני מניח סכסוך עסקי עם היבואן.

ששואלים בעל עסק מה הוא ממליץ הוא ימליץ דבר ראשון על מה שהוא מרוויח הכי הרבה.
אם החליט שהוא מפסיק וסחור בטאסקם זה בסדר גמור רק שהסיבה שהוא הציג בפנייך שגוייה לחלוטין.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אין רמקול מוגבר למחשב שיתחרה בו. רמקול למחשב אמור להיות קטן, יפה והכי חשוב צבוע על מנת להרשים ככל היותר. רמקול אולפני אינו דומה לו ואינו מתחרה בו.

לגבי המגבר - כל רמקול חופן בחובו מגבר.

אינני זוכר מתי כתבתי שיש לטאסקם רמקול ב-1000 ש"ח. אני אפילו בטוח שאתה טועה וזה נאמר על ידי אדם אחר. לפי מה שאני יודע אין לטאסקם רמקול מוניטור מוגבר במחיר הזה.
אתה דיברת ו/או המלצת על דגם אחר של טאסקם VL-X5 בתרד' שמישהו שאל על רמקולים למחשב . לצערי לא שמרתי אותו במועדפים כך שאני לא יכול להראות לך .
מכול מקום מה ההבדל בין הX5 לA5 ? אם אתה יודע
ודבר נוסף , היבואן זה במקרה שייך לשמעון מסאונדהוליק ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היבואן הוא יורטל טק.

אם כתבתי 1000 ש"ח כנראה שזו היתה טעות.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
היבואן הוא יורטל טק.

אם כתבתי 1000 ש"ח כנראה שזו היתה טעות.
שתי שאלות נוספות (מצטער על החפירה , אבל אני מתכווין לקנות משהו בשבוע הקרוב כך שהייתי רוצה לדעת , אני לא ממש יכול להסתובב עכשיו ולשמוע ),
1 - האם הדגם זה הדגם הזה או השני , כי באתר שלהם לא מופיע הדגם שלך (הA5 אלא X5 )? ובאותו עניין , יש חנות אינטרנטית שאפשר לקנות כי לא מצאתי משהו במחיר הזה ? אשמח לקישור
2 - האם יצא לך לשמוע את הרמקולים של M AUDIO ושל KRK באותו תקציב ? ואם כך האם עדיין תעדיף את הטאסקם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אלו היבואנים: http://www.eurotal.co.il/

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור , אני יודע , רק ששם זה מופיע כמו X5 . השאלה היא האם A5 זה דגם שלא מופיע באתר , או שזה טעות סופר ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שתי שאלות נוספות (מצטער על החפירה , אבל אני מתכווין לקנות משהו בשבוע הקרוב כך שהייתי רוצה לדעת , אני לא ממש יכול להסתובב עכשיו ולשמוע ),
1 - האם הדגם זה הדגם הזה או השני , כי באתר שלהם לא מופיע הדגם שלך (הA5 אלא X5 )? ובאותו עניין , יש חנות אינטרנטית שאפשר לקנות כי לא מצאתי משהו במחיר הזה ? אשמח לקישור
2 - האם יצא לך לשמוע את הרמקולים של M AUDIO ושל KRK באותו תקציב ? ואם כך האם עדיין תעדיף את הטאסקם

אתה ממש לא חופר. כתבתי כתבה ואתה השקעת מזמנך וקראת. חובתי היא לענות לכל השאלות שאני מסוגל לענות עליהן בכל הנוגע לכתבה.

1- הדגם המפורסם באתר היבואן הוא הדגם הישן. הדגם הנסקר הוא החדש.

2- היו לי בעבר כמה דגמים של M AUDIO במהלך תקופה של 4 חודשים כאשר הם הוחלפו דגם בדגם. לא הצלחתי להוציא מהם מיקס ראוי, הם לא שיקפו את התוצאה באופן שאני יכול לסמוך עליה. לגבי ה-KRK באותו תקציב - אין לי נסיון רב איתו ולכן קשה לי להביע עמדה מלומדת.

tulipcorp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הדגם A5 הוא מוניטור של חברת ADAM הגרמנית, שמייצרת מוניטורים במחירים מעט גבוהים מהמתחרים, אך מעניקים חוויות שמיעה יוצאת מן הכלל.

http://www.adam-audio.de/studio/nearfield/a5_data.htm

מי שבאמת מעוניין לשמוע מוניטורים אולפנים טובים, שיגש לחדר התצוגה במיוזיקשופ ויאזין לסדרה S של ADAM - הנאה צרופה מובטחת :)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי על ADAM אבל המחירים שלה הם בסטרטוספירות שפשוט זה לא שייך לרמקולים למחשב , אלא אם כן אתה מקצוען ו/או מוסיקאי שעובד עם המחשב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
4 אלף זה הרבה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הדגם A5 הוא מוניטור של חברת ADAM הגרמנית, שמייצרת מוניטורים במחירים מעט גבוהים מהמתחרים, אך מעניקים חוויות שמיעה יוצאת מן הכלל.

http://www.adam-audio.de/studio/nearfield/a5_data.htm

מי שבאמת מעוניין לשמוע מוניטורים אולפנים טובים, שיגש לחדר התצוגה במיוזיקשופ ויאזין לסדרה S של ADAM - הנאה צרופה מובטחת :)

אתה טועה.
הדגם A5 הוא רכב של AUDI הגרמנית שהנהיגה בו היא חוויה מובטחת .
הדגם A5 הוא גם קונסולה אולפנית של מאקי.
הדגם A5 הוא גם מגבר של ניומרק משנות ה-90

עכשיו מי צודק?:)
בדגם A5 משתמשות המון חברות בניהן חברת טסקאם. זה אומר שהדגם A5 שדברנו עליו במקרה הספציפי הזה אינו קשור ל-ADAM.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
4 אלף זה הרבה?
לרמקולים למחשב כן . לדברים אחרים לא , אבל לאלו התקציב הרבה יותר גדול (lol)
רמקולים למחשב נופלים (אצלי לפחות) לקטגורית "רוצה שיהיו טובים אבל לא מוכן להשקיע יותר מידי " (lol). אילוליה העובדה שמדובר באודיו , הייתי מסתפק גם ברמקולים של 1000 ש"ח

האמת היא שגם אין לי מקום כ"כ בשולחן הקטן שלי , והמשקל של אלו שנמר בדק זה 17 ק"ג (אני לא יודע אם לשניהם או לאחד ), והיות ואין להם משלוח , אני כנראה אוותר עליהם . זה כבר יותר מידי בעייתי בשבילי בשביל רמקול למחשב , טוב ככול שיהיה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור