אייפון - תחליפים לתוכנת iTunes

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: אייפון - תחליפים לתוכנת iTunes

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לא מבין מה הרעש סביב האייפון . קניתי לפני כחודש את ה 5800 של נוקיה והוא פשוט מעולה , לא צריך את האייפון עם הטובות של אפל , ימכרו או לא ימכרו . מה גם שהבנתי שלא חסרות לו בעיות. ה 5800 מצויין , יציב ונוח לשימוש ויש בו לא פחות מהאייפון .

Triple-z

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא מבין מה הרעש סביב האייפון . קניתי לפני כחודש את ה 5800 של נוקיה והוא פשוט מעולה , לא צריך את האייפון עם הטובות של אפל , ימכרו או לא ימכרו . מה גם שהבנתי שלא חסרות לו בעיות. ה 5800 מצויין , יציב ונוח לשימוש ויש בו לא פחות מהאייפון .
כן תמשיך להגיד את זה לעצמך.. איך בכלל אפשר להשוות בין האייפון לנוקיה הזה?
האייפון כמה ליגות מעל..

Holograph

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
MediaMonkey אינה "תוכנה קלילה" - אולי בהשוואה ל-iTunes. מדובר במוצר music library מהגדולים (ולטעמי, מהמוצלחים) בשוק, אך למיטב זכרוני הגרסה החינמית לא תומכת ב-file monitoring וסנכרון עם סוגים מסויימים של מכשירים.

בכל אופן התוכנה הזו כבר מזמן הצדיקה את 25 הדולרים שעלתה לי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני עדיין משתמש ב iTunes לצרכים שלי היא מספקת.
אני שמח שלאחרונה מצאתי תחליף למערכת ההפעלה של מיקרוסופט :)

ד

דניאל22

אורח
תודה, כתבה מועילה.

א

אורח

אורח
אני לא מבינה למה צריך תחלופות לiTUNES
אחרי יומיים בערך תבינו שהיא כל כך פשוטה, ונוחה לעבודה עד שלא תרצו להשתמש בשום תוכנה אחרת.
ואם אחרי כמה זמן עדיין לא תפסתם את הפרנציפ, אני בטוח שיש המון מדריכים באינטרנט.

אני לפחות - מאוד מרוצה מהתוכנה.

Holograph

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
כל הכבוד לך, אבל זה לחלוטין לא רלוונטי. העיה שלי עם iTunes איננה בעיה של פשטות, היא בעיה של אקסיומה: אני מעוניין לנהל בעצמי (low-level) את מבנה ספריית המוסיקה שלי, מבחינת מבנה ספריות, טאגים וכד'. זה אולי לא בלתי -אפשרי לביצוע עם iTunes, אבל היא תוכננה לתת חוית משתמש מאוד ספציפית שפשוט לא מועילה לי.

חוץ מזה, כמתכנת הרעיון של להוריד עשרות מגות בשביל תוכנה לניהול ספרית המוסיקה פשוט עושה לי פריחה.

B

barel

אורח
צריך עזרה

כשה מכניסים את האייפון או את האייפוד ומחלפים לדוגמה את השירים ואת הסרטים אצל משהוא אחר זה עושה מחיקה של כל הדברים שהיו
ויותר מיזה איפשר להעביר שירים וסרטים מי המכשיר למחשב של החבר
בקיצור הייתי רוצה שהאייפון יעבוד כמו דיסקונקי?
עם אפשר לחזור עלי דרך המייל mishal.barel@gmail.com

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור