ביקורת: סמסונג S5603 Magic Touch

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: ביקורת: סמסונג S5603 Magic Touch

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מכשיר נייד בלי WIFI ברמות האלו זה פשוט "תת רמה" (סלח לי על הביטוי).

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אני לגמרי מסכים איתך. זה הפסד נטו של Samaung.

isotoper

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
"Samsung באמת ייצרו פה מכשיר שלמעט פונקציות מתקדמות כגון WIFI ודפדפן יותר נוח, היה יכול בשקט להתחרות במכשירי הנגיעה המובילים בשוק"

אלה הפונקציות הכי חשובות ! למה קונים את המכשיר הזה אם לא בשבילם ? בשביל סלולארי רגיל שמופעל בנגיעות לא שווה להשקיע כ"כ הרבה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למי שיש חבילת גלישה סלולרית ללא הגבלה - WIFI נהפך להיות פחות חשוב בקצבים המהירים של דור 3.5

א

אורח

אורח
איזו מערכת הפעלה פועלת על המכשיר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו מערכת הפעלה סגורה של סמסונג, עם ממשק ה- TouchWiz

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לפני כחודש קניתי את ה 5800 של נוקיה , מערכת הפעלה סימביאן , מכשיר מעולה . לא מכיר את סמסונג אבל נוקיה עושה עבודה מצויינת .

א

אורח

אורח
קניתי את המכשיר הזה של סמסונג לפני כמה ימים ואני צריך שהוא יהיה פתוח גם לרשת פלאפון...אם מישהו יודע איך לעשות את זהיהיה מצויין, אני אשמח אם תעזרו לי.

מ

מחשבות

אורח
גם לי יש את ה-5800
ויש לו פעולה מתסכלת למדי בכל הנוגע לתזוזה שעל המסך. מהיכרות של דקות עם האייפון, כשהמסך עף לכל הכיוונים בקלילות, ה-5800 פשוט צב לידו.

א

אורח

אורח
שאלה

יש לי שאלה חשובה…. רכשתי את המכשיר סמסונג S5603 MAGIC TOUCH ומשום מה כל פעם שהוא מצלצל בזמן שיחה נכנסת, הצילצול הוא בהתחלה חלש ורק אחר כך מתחזק. (יש לציין שבהגדרות הצילצול זה מוגדר לי רק כמנגינה ולא כמנגינה מתחזקת.) ככה זה אצל המכשיר? או שיש בעיה במכשיר הספציפי שלי? אשמח לתשובה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה קורה בכל הצלצולים השונים?

rannyz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כפי שכבר אמרו פה. הנוקיה 5800 נמכר ברשת אורנג במחיר יותר זול יותר מהסמסונג והוא מכיל WiFi ו-GPS ועולה עליו בכל פרמטר.
ושאלה לליאור: אתה בטח זוכר את הדיון המפורסם שלנו לפני שנה לגבי הסקירה המאוחרת של האומניה.
האומניה HD יצא כבר לפני כמה חודשים טובים. האם יש סיכוי לקבל סקירה עליו או שהעובדה שסאני תקשורת לא מתכננת להביא אותו לארץ, מונעת מכם לסקר אותו?
תודה מראש על התשובה.

א

אורח

אורח
יש לי את המכשיר, הוא מעולה.. אך גיליתי באג קטן ומציק
כאשר לוחצים על כפתור המנעול בצד המכשיר הוא מציג את השעה לאחר השהייה של X שעות ושוב לחיצה על אותו הלחצן של המנעול (לא על מנת לפתוח את הנעילה אלא רק על מנת לבדוק מה השעה) השעה שתוצג הינה אותה שעה שבדקת בפעם האחרונה שפתחת את המכשיר שלך מהנעילה -
בשביל לבטל זאת יש לבטל את הנעילה ולראות את השעה העדכנית ולאחר מכן בנעליה הבאה הוא יתעדכן

:(
אבל חוץ מזה הוא מעולה :)

א

אורח

אורח
gps

האם יש למכשיר gps מובנה?

O

olga

אורח
S5603 MAGIC TOUCH צלצול חלש בהתחלה
גם לי זה קורה.
בכל הצלצולים, בשיחה נככנסת, הצליל מאוד מאוד חלש למשך 2 שניות ,ואח"כ הופך להיות חזק (גם אצלי הגדרתי "צלצול" ולא "צלצול מתחזק").
זה מאוד מפריע....:-(
אם מישהו יודע האם זה באג במכשיר שלי או שניתן לשנות את זה איכשהו...מאוד אשמח לתשובה...

א

אורח

אורח
זקוק לעזרה בנושא דפדפן

מישהו במקרה יודע אם אפשר להתקין את דפדפן אופרה למכשירים ניידים על הסמסונג S5603
ואם כין אז איך....?
ניסיתי להוריד את התוכנה ממגון מקורות אך המכשיר מסרב להתקנה.
תודה
טל

א

אורח

אורח
עברית ל- לדגם S5230 האם קיים

עברית ל- לדגם S5230 האם קיים

א

אורח

אורח
WIFI

מה זה WIFI .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור