סמסונג UA46B7000 - מסך LED LCD במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: סמסונג UA46B7000 - מסך LED LCD במבחן

maorle

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
ואוו נראה מסך מדהים, הוא יודע לנגן סרטים FULLHD בפורמט MKV עם תרגום עברי?.

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
בהחלט נראה מרשים!!

הייתי רוצה לראות ביקורות נוספות על מסכי LED כמו אלו של סוני, LG וכו'.

וכמו כן, מעניין יהיה לראות ביקורת על המסך מסדרת ה 8000 המתקדמת יותר עם ה 200HZ החלקה :)

אחלה סקירה!!
תודה.

A.B

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סקירה מרשימה ומסך עוד יותר מרשים.כיף לראות סקירות על מוצרים כאלה!

באמת מאוד מסקרן לראות עוד סקירות של מסכי LED ממותגים אחרים

תודה על הסקירה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה לכולם,
1. המסך מסוגל לנגן קבצי MKV FULL HD, אבל לא את כל הקבצים (נתקלנו בכאלו שלא נוגנו בהצלחה), תרגום עברית פועל, אבל עדיין לא כשורה - עם שיבושים בסדר אותיות.
2. סדרה 8000 זהה כמעט בכל - פנל, נתוני תמונה וכו', ההבדל העיקרי נעוץ במנגנון החלקת תנועה 200Hz ועיצוב שונה.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ליאור , אחלה ביקורת מושקעת . מהתרשמות שלך האים הטכנולוגיה החדשה מגשרת על הפער האיכותי שהיה עד היום במסכים הגדולים בין הפלאזמות ל LCD ?? והאים מנגנון החלקה של 200 הרץ באמת נותן שיפור שמורגש מהמנגנון של 100 הרץ - אצלי יש מנגנון החלקה של 100 הרץ בפנסוניק אבל הבעיה שבמשחקי כדורגל למשל כל כדור שנבעט נראה מקוטע כשהמנגנון עובד .

ואגב קטרין זטה ג'ונז .. גם במצב הצבירה הזה הייתי לוקח אותה (-: ( לא שמייקל היה מוותר לרגע ) .

ועוד הערונת קטנה ומרגיזה באמת : רמות המחירים ממש שערוריתיות אבל כבר הפך לנורמה בארץ .

נערך לאחרונה ב:

Shlomi295

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה אומר שההבדל היחידי בין סדרה 7000 ל-6000 זה רק התוספת של הUSB?
כל שאר הנתונים כמו איכות תמונה וחדות וכו' הם זהים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
danistar, הדגם שנבחן - סמסונג 46B7000 כולל מנגנון 100Hz ולא 200Hz, ממה שהתרשמתי בתערוכת CES וגם לאחריה, הקפיצה הגדולה מגיעה בהשוואה בין מסכי 50Hz לבין 100Hz עם החלקת תנועה. העליה ל- 200Hz מביאה עימה שיפור קטן יותר, אך כזה שמשפר במשהו את חלקות התנועה.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ומה בקשר להשוואה מול הפלזמות ?? האים יש שיפור , כי ממה שאני יודע וראיתי לא פעם שבמסכים הגדולים , הפלזמות פשוט יותר טובות .

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
samsung 46 led

ליאור

ביקורת מעולה ויופי של מסך

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה,

Shlomi295, איכות התמונה של סדרת B6000 ו- B7000 אמורה להיות זהה, דגמי B6000 כוללים כניסת USB, אבל היא תומכת בתמונות ומוזיקה בלבד, ללא וידאו, אין לה גם חיבור רשת ולא ספריית תוכן עם זיכרון פנימי כפי שקיימת ב- B7000.

danistar, איכות השחור והחדות ב- HD, "נותנים קרב" מול הפלזמות, ב- SD יש עדיין על מה לדבר...

א

אורח

אורח
dina

בזמן הצפייה בסירטו הבחנתי שעל המסך מודבקת מדבקה שרשום עליה "dina" , אותה מדבקה מודבקת גם על המחשב הנייד שלי (sony vaio VGN-FZ298ce) . כבר הרבה זמן אני מנסה למצוא מה היא מסמלת האם ידוע למישהוא על מה אשמך לתשובה תודה דניאל

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה מתכוון ל- DLNA
זה פרוטוקול שעובד על רשת (חוטית או אלחוטית) ומטרתו לאפשר הזרמת קבצי מדיה בין מחשבים והתקנים תואמים.
למשל, טלויזיה תומכת DLNA תוכל לנגן קבצי מדיה שנמצאים על מחשב ברשת (שעליו הותקנה גם תוכנה מתאימה).

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
השורה התחתונה - יש שיפור מסוים בניגודיות וברמת השחור והעובי כמובן משחק תפקיד אבל זה עדיין לא מושלם.
לדעתי אחת הטעויות שהיצרנים עשו היא להפסיק לייצר מסגרות בצבע כסף או אפור עכבר. כששמים מסגרת בצבע PIANO BLACK כל שחור שנוגע בשוליים נראה "סגול" או "שחור דהוי". מסגרת בצבע אחר הייתה נותנת אשליה של שחור כהה יותר.
דבר נוסף - גם LCD "רגילות" כשצופים בהן באור טבעי/מלאכותי השחור נראה הרבה יותר כהה ומתקרב לצבע המסגרת. בתנאי חושך היות והתאורה האחורית של המסך היא התאורה היחידה בחדר הפאנל הופך למעין שקופית רנטגן שהאור עובר דרכה. אני מאמין שגם הLED הזאת לא התגברה על הבעיה. אני מקווה שהטכנולוגיות העתידיות - OLED, לייזר ועוד יצליחו להתגבר על זה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השילוב של LED, מעבד וידאו חדש וציפוי קדמי שמשמש פילטר לאור שיפרו באופן ניכר את נושא הניגודיות.
את הבדיקות אנחנו מבצעים רק בחדר חשוך לחלוטין, צפיה באור "רגיל" נעשית לצורך התרשמות בלבד בתנאים "ממוצעים".
בצפיה בחושך, ממילא צבע המסגרת אינו בא לידי ביטוי משמעותי, בצפיה באור, כפי שכתבת, השחור נראה יותר כהה ודומה למסגרת...
שחור מושלם יגיע כנראה רק עם מסכי OLED, למרות שטכנולוגיות LCD ו פלזמה משתפרות משנה לשנה.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
בקיצור כל הדורות החדשים לא יתנו שיפור דרמטי באיכות התמונה עד שנגיע ל OLED .

א

אורח

אורח
ביקורת מעולה שאלה לגבי ה USB ותמיכה בMKV

האם ניתן להוציא את השמע בלבד לרסיבר ובכך לשמוע דרך המערכת ולראות ישירות מה USB?
האם סרטי MKV עם תרגום עיברי בנפרד עובד כמו שצריך ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש יציאת אודיו בודדה עם מחבר 3.5 מ"מ (Mini Jack), כך שניתן להוציא אות באיכות סטריאו בלבד.
תרגום נפרד מסוג SRT מזוהה ע"י המסך ומוצג על המסך, אבל יש עדיין בעיה בסידור אותיות בכתוביות, חלק מהמילים מוצג באופן תקין, חלקן האחר משובש.

sharonmale

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כתבה יפה,,,
מה עם חיבור למחשב, ניסיתם?
אני אף פעם לא מבין למה עדיין לא מייצרים מסכי מחשב LED אלא רק בקושי פה ושם...מעלה תהייה לא?!!

ועוד שאלה,האם דרך חיבור אלחוטי יהיה אפשר לראות קבצי HD ?עד כמה MB לשנייה הLED יהיה מוכן לספוג?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ניסינו חיבור למחשב.
רק לפני מספר ימים פרסמנו ביקורת של מסך מחשב LCD LED
חיבור אלחוטי יהיה אפשרי דרך דונגל USB שעדיין לא נמצא בארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור