מדריך - הפוך את ה- PS3 לסטרימר / נגן מדיה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מדריך - הפוך את ה- PS3 לסטרימר / נגן מדיה

ר

רק PS3

אורח
נראה אחלה מדריך, אנסה אותו ואדווח!!

א

אורח

אורח
התעסקתי עם הPS3 MEDIA SERVER מלא וגם עוד אנשים בעבודה שלי.
לכולם היו בעיות בשידור של 720P ומעלה. מלא תקיעות בשידור וכו.
מאוד לא מומלץ ובטח לא תחליף לסטרימר. איך סרטי HD מגיעים בדיוק ל. למיטב ידיעתי הPS3 בכלל לא מקבל קבצים מעל 4 GIGA ורוב הסרטים הם כאלה.
קיצר, מי שכתב את הכתבה לא נראה לי בכלל השתמש במוצר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האם התוכנה רצה גם על הPS2 החדש הכולל חיבור ETHERNET?

והאם ע"י כך אפשרי שPS2 יהיה מדיה סנטר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה הקשר לקבצים מעל 4 ג'יגה? זה רלוונטי רק שה- PS3 קורא מהתקן שמחובר ישירות אליו.

מאוד לא מומלץ ובטח לא תחליף לסטרימר. איך סרטי HD מגיעים בדיוק ל. למיטב ידיעתי הPS3 בכלל לא מקבל קבצים מעל 4 GIGA ורוב הסרטים הם כאלה.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0

לא הבנתי, אתה מנסה להעביר את הקבצים לקונסולה עצמה?? ובלי שום קשר: שלח לי הודעה פרטית ואזמין אותך באופן אישי אלי לצפות בסרט. חבל שאתה מוצא לנכון דווקא בפורום ובאתר כזה להעלות על דעתך שמישהו כאן כותב על משהו שהוא לא מבין בו/ניסה אותו. אגב, התמונות שמופיעות בכתבה (כולן) לקוחות מהסלון שלי ומהמחשב שלי.

יכול מאוד להיות שבקבצים מעט כבדים ומאתגרים יותר (1080p לדוגמא) החומרה של המחשב שלך קצת לוקה בחסר. גם אני חווה לפעמים גמגומים בהזרמה של קבצים מאוד כבדים ואיכותיים (8-10 גיגה וכד'...).

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
כמה שאלות!

לפי מה שהבנתי, אתה צופה בסרטים שנמצאים על המחשב שלך באמצעות ה PS3 ותקשורת אלחוט.
האם אין תקיעות/קפיצות בשידור הסרט שנובועות נגיד מקשר חלש?
האם זו אותה איכות שמתקבלת מחיבור מחשב ל-LCD (בקבצי MKV) ?
הכתבה הזאת דיי חידשה לי בתור אחד שיודע רק להפעיל את הפרו אוולושיין על ה PS3
אשמח אם יצא מדריך יותר מפורט בהמשך...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כפי שאביחי ציין במדריך, עדיף לחבר דרך רשת חוטית ולא אלחוטית, כיום, רק רשת אלחוטית בתקן החדש WIFI N יכולה להעביר וידאו HD וגם זה בתנאים אידאליים, כשאין עומס ברשת וכו'.

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
גיב'ריש

הורדתי את התוכנה באמת תוכנה מדהימה במקרה יש לי גם אקסבוקס אז ככה שאני נהנה משני העולמות אבל יש לי בעיה מאוד מטרידה הטקסט בסרטים הוא בג'יבריש למרות שהקובץ SRT נמצא בתיקייה של הסרט ובאותה הסיומת מה הפתרון? תודה.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
זה קורה רק עם סוג אחד של כתוביות או עם כל סוג ועם כל סרט? בכל מקרה, התוכנה מגיעה עם ברירת מחדל של העדפות לכתוביות, ואת זה ניתן וצריך לשנות.

ב- tab האמצעי, של ההגדרות transcoding, יש לך שם אפשרות לשנות את העדיפות של סוגי הכתוביות שהתוכנה מזרימה אוטומטית.

אתה יכול למחוק את כולם (מופיעים שם אנגלית, יפנית, גרמנית וכד') ולכתוב רק heb. זה אמור לפתור את הבעיה.
תוודא גם שלמטה, תסמן ב- V את הטעינה האוטומטית של כתוביות.

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לאבישי היקר! קודם כל תודה ענקית על העזרה.
אבל הבעיה עדיין ממשיכה עם כל הסרטים גם באקסבוקס וגם בפליסטיישן עשיתי בדיוק את מה שאמרת.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
ערן:

אני מנסה לפענח את הבעיה אצלך. אני מבטיח לתת תשובה בימים הקרובים, פשוט אצלי התהליך הלך כ"כ חלק שלא הגעתי לתקלה מהסוג הזה.

אורי:

להגיד בבטחון מלא אני לא יכול, אבל אני כמעט בטוח ב- 100% שאין סיכוי שזה יעבוד. מדובר פה על 2 קונוסלות שונות לגמרי ביכולות שלהן. כמו שאתה לבד יכול להבין - ה-PS2 היא בכלל לא מדיה סנטר ואין לה שום יכולת של שיתוף וניגון קבצים מהסוג הזה.

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לאביחי: שכחתי רק להגיד שיש סרטים שהתרגום בכלל לא מוצג האם זאת אותה בעיה או בעיה שקשורה בנושא אחר לגמרי? תודה

א

אורח

אורח
יש תתוכנה tversuty תוכנה מצויינת ויותר נוחה לטעמי.
אבל גם היא סובל מבעיות של שידור קבצי mkv עדיין לא ניתקלתי בתוכנה שמשדרת mkv כמו שצריך
מבלי להעליב אף אחד אצלי יש מחשב דיי טוב(מעבד + כרטיס מצח דיי טובים )והוא עדיין מגמגם לי ב MKV אולי זה כי אני מנסה להיתחבר בwifi יכול להיות שעם כבל רשת זה עובד טוב יותר.

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לכותרות:
חוצץ Transcoding Settings לבחור בעץ משמאל את MEncoder
Subtitiles Language Priority: heb,eng
Subtitles CodePage: cp1255
TrueType Font: C:\Windows\Fonts\arial.ttf
לשליטה על גודל כתוביות:
ASS Font Settings: Font Scale: 1.7
(או כל מספר אחר, 1.0 היה קטן לטעמי).

הרצה קדימה ואחורה בעייתית בלשון המעטה.
למעט זה שהוא סורק לך את המחשב כולו והכתוביות (ללא צורך בתהליך הטמעה לכל סרט מה שלא אורך זמן רב אבל מציק) לא ראיתי יתרון על tversity למרות שעבורי זה מספיק בהחלט.
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

ערן24

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על העזרה זה באמת עובד{תרגום עברי בחלק מסרטים} אבל הבעיה נמשכת עם סרטים מסוימים אחרים שהתרגום בכלל לא מופיע. מה אפשר לעשות?

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תדאג שהשמות של קבצי הסרט והכתוביות יהיו זהים. (לא כולל הסיומת/סוג הקובץ כמובן).

ק

קובי

אורח
אחלה תוכנה

אני משתמש בתוכנה כבר כמה חודשים והיא מדהימה חוץ מכמה בעיות

1 720p או 1080p לא עובדים חלק ויש לי מחשב ליבה מרובעת עם 4 גיגה זיכרון ומהירות אינטרנט 4 מגה הסיבה שזה לא עובד זה בגלל החיבור האלחוטי ובגלל שמוסיפים תרגום אם תורידו את התרגום ותשתמשו במחשב עם כח סביר תראו שזה עובד
אם אתם רוצים להוסיף תרגום אתם חייבים מחשב חזק וחיבור בחוט אצלי זה עובד

2 אצלי אם התיקיה של הסרט לא הייתה על הדסקטופ זה לא עבד וכמו שאמרו השם של הסרט והתרגום צריכים להיות זהים חוץ מהסיומת כמובן אפילו אם לפעמים זה נראה זהה אז לפעמים יכולה להיות טעות (אות קטנה וגדולה) עצה שלי אם זה לא עובד תעשו copy paste

עוד דבר טעות שיכולה לקרות זה שמנסים לשמוע מוסיקה דרך video או תמונות לזכור שבפלייסטיישן צריך ללכת לקטגוריה המתאימה למה שתם רוצים לראות או לשמוע

מקווה שזה עוזר למישהו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור