סוני 40W5500 - מסך LCD גדוש טכנולוגיות

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

guyp

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי שיש שם פרסום לבלוריי של סוני ! מה זה קשור לכתבה????
זוהי ביקורת או המלצה לרכישה????
ביקורת צריכה להיות עניינית מבלי שום אינטרסים אחרים.
לדעתי קצת טעם לפגם.

מ

מבין הנקרא

אורח
איפה ראית כאן פרסומת לבלוריי ?

ע

עמיקם

אורח
סקירה מצויינת!
האם TRUMOTION מתייחס ל 120HZ בדגמים האמריקנים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן בארה"ב זה 120Hz ובאירופה / ישראל 100Hz

O

Omri2

אורח
צריכת חשמל של 131 וואט בלבד ? WOW

א

אורח

אורח
רק המחיר הוא יותר מפי שניים מאשר בחו"ל

המחיר באנגליה

http://astore.amazon.co.uk/Sony-KDL-40W5500-21/detail/B001RCU7GM

מה עם היבוא המקביל שיתן פייט

י

יוני

אורח
בקורת לדגם v 5500 של סוני

קודדבר ראשון תרשה לי להביע את התרשמותי מהאתר הכתבות והביקורות המעניינות .
אניאני רכשתי את הסוני מדגם v 5000 גודל 40 כבר מעל חודש אני ממתין לה וכל הזמן בישפאר אומרים לי עוד כמה ימים.
אניהאם גם לדגם זה תיהיה ביקורת? אני מקווה שכן למרות שהקניה נעשתה.אני לא בדקתי את הדגם הזה לפני כי לא הייתה אפשרות לצפות בה בחנויות אבל כחסיד של מוצרי סוני אני מקווה שלא אתאכזב.בכל מקרה אם תבקרו אותה זה יעזור מאד.
תותודה ואחלה מצווה אתם עושים לנו הלקוחות שלא הכי מקצועניים בתחום.

א

אורח

אורח
איך לפי דעתך המסך הזה משתווה לסמסונג A650?

גם לו נתת ביקורת טובה.
האם הוא שווה תוספת של 3000 ש"ח?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
עם כל הכבוד לסקירה היפה , זה פשוט לא עומד ליד הפנסוניק . כבר לפני 13 שנים כשהייתי צריך להחליט איזה מכשיר טלוויזה לקנות לקחת בדקתי את כל החברות והבנתי שאין כמו פנסוניק , איך הבנתי ?? בעין חברה בעין . ככה גם היום . אין מה לעשות. רוב הטכנולוגיות מדובר עליהן לא שימושיות יותר מידי או ניתן לעקוף אותן עם מחברים מחשב ביתי עם יציאת HDMI לטלוויזיה , כך שזה לא נותן שום יתרון .

מעבר לכך , התמונה , החדות , אין כמו פלאזמה לעומת LCD בגדלים המדוברים ואם כבר פלאזמה אז פנסוניק כמובן ( או פיונייר אבל תשלמו בהתאם .. ) . ואני יודע שאני אולי נדוש ונמאס לכם לשמוע אבל מי שרציני שילך לבדוק את ה PY800 . העין כבר תתן לו להבין ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
danistar, אני מבין שלא השוות את הסוני לפנסוניק צד בצד?
כפי שציינתי בסקירה, ל Sony W5500 יש רמת שחור מאוד מכובדת, למעשה טובה יותר ממספר דגמי פלזמה שיצא לי לראות.

לא השוותי את ה- PY800 ל- W5500 באותו מקום ותנאים.

גם לו נתת ביקורת טובה.
האם הוא שווה תוספת של 3000 ש"ח?

לשני המסכים יש איכות תמונה טובה מאוד, ה 40W5500 מגיע עם מספר תכונות שאין לסדרת A650 של סמסונג.
האם זה שווה את ההפרש? זה תלוי בצרכים שלך וגם קצת בטעם אישי - ללכת ולהשוות את התמונה ולהחליט מה אתה אוהב יותר.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
בשביל כמה שהפנסוניק עלה לי ההפרש הוא הרבה יותר נמוך מ 3000 שח ( וכן זה שווה את ההפרש לדעתי ) ואני לא חושב שהשוואה של צד לצד של טלוויזית LCD מול פלאזמה בגדלים כאלו היא לא כל כך מעשי , מה לעשות שלטכנולוגית ה LCD יש עדיין כמה נחיתויות לעומת הפלאזמה . ואם תיקח פלאזמות איכותיות מאוד כמו הפנסוניק או הפיונייר אני לא חושב שלסוני או לטכנולוגית ה LCD יש עדיין מענה לאיכויות הללו .

toto1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עם כל הכבוד לסקירה היפה , זה פשוט לא עומד ליד הפנסוניק . כבר לפני 13 שנים כשהייתי צריך להחליט איזה מכשיר טלוויזה לקנות לקחת בדקתי את כל החברות והבנתי שאין כמו פנסוניק , איך הבנתי ?? בעין חברה בעין . ככה גם היום . אין מה לעשות. רוב הטכנולוגיות מדובר עליהן לא שימושיות יותר מידי או ניתן לעקוף אותן עם מחברים מחשב ביתי עם יציאת HDMI לטלוויזיה , כך שזה לא נותן שום יתרון .

מעבר לכך , התמונה , החדות , אין כמו פלאזמה לעומת LCD בגדלים המדוברים ואם כבר פלאזמה אז פנסוניק כמובן ( או פיונייר אבל תשלמו בהתאם .. ) . ואני יודע שאני אולי נדוש ונמאס לכם לשמוע אבל מי שרציני שילך לבדוק את ה PY800 . העין כבר תתן לו להבין ...

זוכתך לחשוב שהפנסוניק טובה יותר אך זו דעתך בלבד
לדעתי וגם עוד הרבה אחרים הסוני W עושה בית ספר לכל פלזמה של פנסוניק

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
זו לא רק דעתי ואם תבדוק באינטרנט תראה שבכל שאלה על מסכים בגדלים הללו כל מומחה כמעט יגיד לך שפלאזמה פשוט יותר טובה מ LCD . אין מה לעשות . ובקשר לפנסוניק , לא רק אני חושב ככה , סע לאירופה תראה איזו חברה יותר דומיננטית ...

אני יכול להגיד באופן יותר רחב מנושא הטלוויזות שהניסיון הפרטי שלי עם מכשירים של סוני ועם ישפאר פשוט גרם לי להתרחק מהם . היה לי רסיבר לקולנוע ביתי של סוני ( 945 משהו כזה ) שהיה מצויין אבל אחרי שנתיים התחיל לעשות צרות והמחיר שישפר רצו על התיקון , שלא נדע , הוא היום בבית של ההורים שלי והספיק להתקלקל עוד פעמיים מאז . היה לי וידאו של סוני שגם התקלקל אחרי כמה שנים ושבק , היתה לי מערכת מיני של סוני שעשתה כל הזמן צרות ועליות התיקון גרמו לי לזנוח אותה והיום הדבר היחידי שעובד בה הוא המגבר שאני מנצל אותו בחיבור למחשב .

toto1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זו לא רק דעתי ואם תבדוק באינטרנט תראה שבכל שאלה על מסכים בגדלים הללו כל מומחה כמעט יגיד לך שפלאזמה פשוט יותר טובה מ LCD . אין מה לעשות . ובקשר לפנסוניק , לא רק אני חושב ככה , סע לאירופה תראה איזו חברה יותר דומיננטית ...

אני יכול להגיד באופן יותר רחב מנושא הטלוויזות שהניסיון הפרטי שלי עם מכשירים של סוני ועם ישפאר פשוט גרם לי להתרחק מהם . היה לי רסיבר לקולנוע ביתי של סוני ( 945 משהו כזה ) שהיה מצויין אבל אחרי שנתיים התחיל לעשות צרות והמחיר שישפר רצו על התיקון , שלא נדע , הוא היום בבית של ההורים שלי והספיק להתקלקל עוד פעמיים מאז . היה לי וידאו של סוני שגם התקלקל אחרי כמה שנים ושבק , היתה לי מערכת מיני של סוני שעשתה כל הזמן צרות ועליות התיקון גרמו לי לזנוח אותה והיום הדבר היחידי שעובד בה הוא המגבר שאני מנצל אותו בחיבור למחשב .

הבנתי
בקיצור יש לך בעיה עם סוני ועם היבואן
אני מניח שאם פנסוניק תתקלקל תתחיל ללכך עלהם ועל יורוקום.
את הסוני W לא ראית מעולם ואם תראה תבין כמה מסכי ה LCD התקדמו
ואף עברו את הפלזמות בכל פרמטר, כולל רמת השחורים.
הדגם הקודם של סוני שהיה טוב פחות הW4500 נבחר למסך השנה באירופה
למרות שהייתה במבחן גם פלזמה של פנסוניק.
אני נכנסתי ללגאסי אודיו בחיפה על מנת לרכוש פנסוניק PY800 אך לאחר שראיתי
את הסוני W5500, הבחירה הייתה קלה ורכשתי את הסוני.
גם אני כמוך חשבתי שפלזמה טובה יותר אך מה לעשות יש לה השתקפות מטורפת
רמת השחורים בסוני הייתה טובה יותר, גם החדות והצבעים טובים יותר בסוני
אתה מוזמן ללכת ולהתרשם.
כשמשווים מסכי LCD פשוטים של LG או סמסונג הפלזמה באמת טובה יותר
אך סוני זו ליגה אחרת.

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
ואני עדיין בשלי מתעקש שהפנסוניק יותר טובה . מה לעשות על טעם וריח אי אפשר להתווכח.

toto1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ואני עדיין בשלי מתעקש שהפנסוניק יותר טובה . מה לעשות על טעם וריח אי אפשר להתווכח.

כמו שאמרתי זו זכותך לחשוב כך
אבל רק בשביל הספורט כנס לאחת החניות
ותראה את ה W של סוני
מסכי ה LCD עשו קפיצת מדרגה גדולה בשנה האחרונה
סוני הכניסו מעבד תמונה חדש ששם דגש בעיקר על שידורי SD
שזו הייתה הבעיה הגדולה שלהם
גם אני הייתי "נעול" על פלזמה כמוך
אך לאחר שראיתי את W שיניתי את דעתי

א

אורח

אורח
שאלה לליאור

היי היי ליאור בשעה טובה קיבלתי את הסוני דגם v 5500 מסך 40 אני מחובר ליס דרך המקס הרגיל ועם חיבור סקארט.ניסיתי לשנות בעקבות המלצתך את הסקארט ל rgb וקבלתי תמונה דווקא חדה ולא נעימה לעין.אני רוצה לציין שמיד שנתקלתי בהמלצתך לעבור לrgb עדיין הייתה לי סוני 29 רגילה עם סקארט ושם באמת השינוי נתן לי תמונה רכה וטובה בניגוד לטלויזיה החדשה.האם תוכל לומר לי למה דווקא ה rgb נותן לי תמונה פחות טובה.אגב אני דיי מרוצה מהטלויזיה במיוחד בערוצים של יס.ובניגוד למה שאמר כאן אחד החברה אני דווקא תמיד הייתי עם מוצרים של סוני והייתי מרוצה.הבעיה היחידה הייתה זמן אספקה של המכשיר אבל ההמתנה הייתה שווה.
בב

D

Dot

אורח
V5500

היי
למישהו יצא להתרשם מה V5500 ב-32"?? איך היא בהשוואה לפיליפס 7803??
אשמח גם להצעות בכיוונים אחרים...
תודה

א

אורח

אורח
SONY 52W5500 רכשתי

שלום לכולם רכשתי lcd sony 52'' w5500 אתמול ואמרו לי שהיא תגיע רק עוד 3 שבועות רציתי לדעת אם יש מישהו שיצא לו לראות את ה 52 אינצ' של סידרת ה W של SONY ובכלל אשמח אם באתר יפרסמו ביקורת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור