גדול אבל מהיר: רמקול Triangle Antal ESW

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סקירת מבחן של נמר לוי על טריאנגל אנטל ESW

ביקורת רמקולים Triangle Antal ESW

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
נראה שהסיסטם אודיו SA1730 הוא המנצח של המבחן הזה, בטח כשמדובר ב All-rounding וב Price - Performance.
בכל מקרה, גם האופרה Grand -Mezza קיבל ביקורת מעולה, אבל הוא עולה בערך פי 1 וחצי מהסיסטם אודיו.

למעשה, הסיסטם אודיו ניצח מבחינתי כבר לפני שנה כשחיפשתי רמקול רצפתי והחלטתי ללכת עליו...
מאז אני נהנה מכל רגע :)))))

בכל מקרה, אחלה מבחן, נהניתי לקרוא.
כמובן שעוד נותרו רמקולים... נמתין עד סוף המבחן.

נערך לאחרונה ב:

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שמעתי אותו אצל איל...כל מילה נמר - בול ! קצת בהיר וזהו ! אחלה רמקול.

צפיר

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
יופי של סקירה. (-:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נראה שהסיסטם אודיו SA1730 הוא המנצח של המבחן הזה, בטח כשמדובר ב All-rounding וב Price - Performance.
בכל מקרה, גם האופרה Grand -Mezza קיבל ביקורת מעולה, אבל הוא עולה בערך פי 1 וחצי מהסיסטם אודיו.

למעשה, הסיסטם אודיו ניצח מבחינתי כבר לפני שנה כשחיפשתי רמקול רצפתי והחלטתי ללכת עליו...
מאז אני נהנה מכל רגע :)))))

בכל מקרה, אחלה מבחן, נהניתי לקרוא.
כמובן שעוד נותרו רמקולים... נמתין עד סוף המבחן.

:מה??????????:

אתה לא חושב שאתה משוחד מדיי בהודעה הזו?

הרמקול שהיה price-prefo' הוא הEVO של וורפדייל.
במבחן עם טווח מחירים כזה מאוד קשה לשים מנצח.

הסיטטם עולה 6600 והגראנד 10000 איך באמת משווים את זה?
ועוד אליהם את ה וורפדייל שעולה 4700 ?

אי אפשר. אין פה מנצח אלא אם נחלק את המחירים לשתי קטגוריות.

אם כבר אפשר להשוות בין שני הטרייאנגלים. להגיד מי מהשניים שווה יותר קניה כאשר ההבדל הוא זניח , הוא רק 1100 ש"ח.
או למשל בין שני הפולקים האחד 10200 השני 7000. פה למשל שאלה מאוד מעניינת האם דוד ניצח את גוליית?

אילו השוואות. לדעתי לא יהיה אפשרי לעשות השוואה בין כולם במבחן , במיוחד גם כי היקף המבחן ענקי. המון רמקולים.
16 כרגע. זו השוואה בין יותר מדיי פריטים.

לדעתי נמר יהיה חייב לחלק את טווחי המחיר לשניים פה.

נערך לאחרונה ב:

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
אורי,
אני קצת משוחד זה בטוח... תמיד אהבתי את הרמקול וטענתי שהוא מעולה.
אבל אוסיף כי הוא ניצח ולא רק מבחינת עלות תועלת, אלא מבחינת הציונים עצמם והרושם שהותיר אצל הבוחן. רושם חזק שהותיר רק האופרה מבין כל אילו שנבחנו.
האופרה יקר יותר (ולא במעט - בטח בטווח המחירים הזה) ולכן כתבתי של SA יחס עלות תועלת מצויין.
אין ספק שוורפדייל רמקול מצויין ואני מדבר מנסיון (הרמקול הקודם שלי :p - אם כי הדיאמונד 9).

בכל מקרה, אתה צודק לגבי זה שקטגוריית המחיר היא די רחבה ולכן יש קצת "לא כוחות" במשחק הזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אחרי בדיקה קצרה, יש לנו 16 רמקולים (נמר יהיה עוד?) , ובערך חצי עד מחיר של 8200-8500 ש"ח.
השאר מעל.
לדעי אם נחלק את המבחן לטווח המחיר של הנמוך עד 8500-8200 ומשם מעלה, נקבל שתי קבוצות שיהיה קל יותר לשפוט:).

כמו כן הייתי מכניס תת קטגוריות של אותה חברה, ואותה סדרה ורמקולים שונים.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מה שאותי מסקרן זה אם יש את המהירות הזו ברמקולים אחרים שיש להם טוויטר יותר טוב . כי למעשה אם נוריד את הטוויטר ונכניס במקומו טוויטר אחר , אנו מקבלים רמקול שהוא אחד הטובים שיש , ובוודאי במחירים האלו .
לדעתי לפחות ,למצוא רמקול מהיר שיכול לתת באס טוב מאוזן ונשלט ,זה דבר כ"כ קשה ,עד שאם הבעיה בטוויטר זו בעיה שכדאי לחיות איתה .
מעניין מה דעתו של נמר על הנושא

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא בטוח שזה הטוויטר דווקא נראה לי האשמה פה ביחידת המיד של ה5.1/4 .

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
מה שאותי מסקרן זה אם יש את המהירות הזו ברמקולים אחרים שיש להם טוויטר יותר טוב . כי למעשה אם נוריד את הטוויטר ונכניס במקומו טוויטר אחר , אנו מקבלים רמקול שהוא אחד הטובים שיש , ובוודאי במחירים האלו .
לדעתי לפחות ,למצוא רמקול מהיר שיכול לתת באס טוב מאוזן ונשלט ,זה דבר כ"כ קשה ,עד שאם הבעיה בטוויטר זו בעיה שכדאי לחיות איתה .
מעניין מה דעתו של נמר על הנושא

זה מה ש System Audio עשו :p:p:p

אגב אורי, נשאר עוד רמקול אחד בוודאות והוא ה SA1530 (האח הקטן).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור