יום אחרון לתערוכת DigiTown 2019!

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: יום אחרון לתערוכת DigiTown 2019!

xdavidx1

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אפשר בבקשה מתחת לכול תמונה מי מציג את מה ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
למי שמהסס,
מומלץ מאוד לא לפספס
את התערוכה הזו.

אריה

שלומי.ש

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
תערוכה מרשימה מאוד וניכרת ההשקעה מבחינת הארגון, שאפו למארגנים ולמציגים.
נהניתי מאוד.

sofivest

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הייתי ביום הראשון ומאוד נהנתי. ארגון מרשים ותצוגה מכובדת. ביקור חובה לכל חובב. כל הכבוד!

memike123

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
הייתי ביום השני ומאד נהנתי היה מרשים מאד ומושקע .תודה לכל המארגנים

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
התערוכה הטובה שהיתה עד כה בישראל. מעבר למה שסקרו בשרשור היום הראשון, נותצר רק להוסיף את הרושם הטוב שהשאירו הרמקולים הזעירים של KANTO. מחיר אפסי, תמורה מרשימה, במיוחד רמקולי המחשב הקטנים, והמסכים הנפלאים של סוני ו LG.
החדר של SVS המם, תרתי משמע, עם מערכת ק"ב שיכלה המוטט את הבניין עם מעלים את הווליום מעבר ל 4 ;), וכל זה ב 50,000 ש"ח למערכת אטמוס מלאה, כולל שני סאבים ענקיים. ומשיחה עם בעל הבית על אקוסטיקה, תגרום לי לחזור אליהם כשאבנה חדר ק"ב בטירה שלי.:D

מקרני קולנוע ביתי בדרך החוצה מהעולם, אני מבין?

לא היו נפילות. ההשקעה של המציגים במיקום ו"ריכוך אקוסטי" של הציוד הביאה אפילו כמה מערכות עם במת צליל מרשימה. תענוג.
גם לא היו הדגמות של ציוד ב 500,000 עם שירי להקות צבאיות משנות ה 1950, דבר שאכן קרה בתערוכות קודמות. גם המערכת המשובחת לא תנצוץ עם חומר רע. זה לא אומר דיסקים אודיופלים חלילה, אבל בכל זאת, יש סף הפקה שלא כדאי לרדת ממנו.
אחרי 7 שעות, יצאתי עם תיאבון לעוד.
אה כן, גם האזניות הישראליות שהודגמו עם הנגן היפהפה של COWON הרשימו.

תודה לנמר, ליאור וכל הצוות על ההשקעה ,
עמית

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
התערוכה היתה חגיגה לעיניים ולאוזניים. מי שלא הגיע באמת פיספס ובגדול!
החדרים ש"עשו לי את זה":

IL AUDIO: יגאל הציג מערכת עם סאונד מהפנט. הדיוק ביכולת השיחזור של הצליל גרמה לי ולאחרים עימי שלא לרצות לצאת מחדר הדגמה זה. בנוסף, השירים שבחר היו מגוונים ומיוחדים. לא האוסף האודיופילי הנדוש ששומעים אצל האחרים.

AUDIO EXTREME:
מבחינתי זו ללא ספק היתה הפתעת התערוכה. גודל הסאונד, הדיוק בשחזור הצליל המקורי והאווריריות היו יוצאים מהכלל ובקנ"מ משמעותי יותר מהמתחרים בחדרים האחרים.
אמנם הבאס היווה עקב אכילס לשירים שדרשו זאת, אבל התמונה הכללית היתה פשוט מדהימה.

SONIC BLISS:
הרמקולים של Trenner & Friedl. במילה אחת - אהבתי! צליל עמוק ובשרני, רמקולים עם נוכחות ובמת צליל גדולה.

ברנד אודיו:
הרמקול של סונוס פבר Serafino עשה עבודה מדהימה. כל טרק שנתן המדגים, סיפק חתימת צליל מלאה ומאוזנת. הרמקול, שעיצובו כרהיט יוקרתי לסלון, תיפקד באופן מופתי בכל סגנונות המוזיקה. המדגים היה סובלני והסכים לשינוי סגנון לפי בחירת המאזינים.

לא אנקוב בשמות, אולם היו מציגים שהתאכזבתי מרמת הסאונד שהופק על ידם. לטעמי גם הם תרמו לערך המוסף של התערוכה בכך שהוכיחו שלא מספיק להציג אוסף מותגי על, בחדר ההדגמה. רק שילוב נכון יספק תוצאה משביעת רצון.

תודה רבה על הארגון המופתי!

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
הייתי , נהניתי מכל רגע , תודה למארגנים ולמציגים !
לחיוב: ציוד מרשים בכל הרמות , אהבתי יותר את החדרים במלון - יותר מתאימים לדעתי להאזנה , המציגים מאד אדיבים, סבלניים , מקצועיים .
משום מה רגלי ואוזני החזירו אותי כל הזמן ל Mcintosh ....
לשיפור : ממליץ לתלות בכל חדר כמה מילים על הציוד שמושמע ועלותו .

ded

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
3
תערוכה מדהימה ומעל כל הציפיות … לההפתעתי היו לא מעט חדרים שלא השאירו אותי עדיש ואפילו היו כמה תגליות עבורי … חשבתי כבר שאיאפשר כבר להפתיעה אותי אבל הצלחתם …
היה עד כדי כך טוב שלא בא לי להכנס ולפרט איזה מערכת טובה ואיזה לא … כולם השתדלו ועשו
מעמץ …
תודה תודה תודה …כבר מתגעגעה ומצפה לתערוכה הבא !!!

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
חלפו יומיים מלאי הנאה ועינין.היו מערכות טובות יותר ופחות [כמובן לטעמי ]הרמה הכללית הייתה הרבה יותר גבוהה מהתערוכה הקודמת.תודה לכל המציגים
שאפו ענק לנמר וצוות האתר.אירגון ואווירה למופת.
בועז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור