סקירה למכשיר החדש: ה-G8s מבית LG

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: סקירה למכשיר החדש: ה-G8s מבית LG

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תודהעל הסקירה המעולה !
לדעתי , בימים אלו, מסך שהוא רק FHD לא יכול להיות מכשיר פרמיום

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מכשיר פנטסטי במחיר מצוין. לענין המסך כל שאפשר לומר הוא שבגדלים האלו של מסכי הסלולרים צריך עיניים שאינן בתחום האנטומיה האנושית בכדי להבחין בהבדל וממילא ככל שהרזולוציה גבוהה המכשיר יהיה איטי יותר. בכל מקרה למכשיר הזה וכפי שהדבר בא לביטוי גם בסקירה, מסך מעולה. ומה שלא פחות חשוב, במיוחד כאן, הוא יציאת האודיו לאוזניות, לאיכותה קשה למצוא מתחרים.

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
מסכים ביותר עם הפתיח לביקורת! אני חושב שחברת LG לא מוערכת מספיק בארץ. עברתי לפני יומיים מ G5 ל G8s ואני חייב לציין שהמכשיר מעולה מבחינת נוחות שימוש,פונקציונליות,מסך מצויין (!) למרות רזולוציה "נמוכה" (ממש לא מורגש), כמובן סאונד מעולה ומערך צילום מצוין. החלק ה"חלש" באמת זו התוספת של מחוות היד וזיהוי הוורידים אבל אני מקווה שזה ישתפר בעדכוני התוכנה הבאים. מכשיר דגל לכל דבר במחיר מכשיר ביניים של המתחרה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מכשיר הדגל של LG זה V50 5G אני חושב, בכל זאת

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
אתה צודק אם רק היה משווק בארץ, והוא לא, כך שזה לא רלוונטי

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
תודהעל הסקירה המעולה !
לדעתי , בימים אלו, מסך שהוא רק FHD לא יכול להיות מכשיר פרמיום

הוא יותר מ-FHD

בת שלי רוצה טלפון חדש, עש לה V20 והוא עובד לא רע גם עכשיו.

אני חא יודע בדיוק מה חסר לה, אבל אני מסתכל על שני דגמים שמוכרים בארץ - V40 ו-G8S - ומתקשה להבין מה עדיף. V40 נראה טוב יותר, אבל מיושן. G8S נראה חדש יותר, אבל גרסה מקוצצת של G8.
את G8 אני יכול לקנות שבוע הבא ב-B&H, אבל זה יעלה לי 3100 כאשר G8S נמכר ב-2600 בארץ. או שבכלל לקחת בארץ את V40 ב-2400?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זו שאלה טובה מאוד.
עדיף לרכוש בארץ את ה G8s כי אני מנחש שהבת שלך לא תבדיל בהבדלים המינורים של המסך וכו...
שוב אני לא יודע בת כמה היא אבל עדיין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור