משחקי הכס - הסיכום!

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: משחקי הכס - הסיכום!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה, כרגיל ניתוח מושקע.
כעת נשאר לנו להמתין לסדרה החדשה שנוכל להתמכר אליה

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תודה אנטון כמו תמיד נהנתי לקרוא ולהיזכר בחוויה של כול הסדרה וכן אני מתחבר לרוב האנשים שמתאכזבים מהעונה האחרונה (תחילה לאכזבה כבר החלה אצלי בעונה הקודמת). סיבה לכך לדעתי ששתי עונות אחרונות ובמיוחד הסיום היה לא ע״פ הספר (להבדיל מעונות תחילה), ספרי סיום אמורים לצאת רק השנה ושנה הבא. אולי, לכן דיאלוגים וסיפור לא ״מבוסס״ וחבל, אך כנראה לא יכלו להרשות לעשות הפסקה של 4 שנים.
מעניין יהיה לקרא איך מרטין יסיים את הסיפור.
אגב קראתי את כול הספרים:) אחרי עונה ראשונה אך אחרי ספר שביעי ״נשברתי״ ולא צפיתי בסדרה עד לעונה החמישית כול כך נמאס לי מה ״הריגה״ של כול דמות שמתחילה להיות דומיננטית :)
שוב תודה!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תודה, כרגיל ניתוח מושקע.
כעת נשאר לנו להמתין לסדרה החדשה שנוכל להתמכר אליה
אם עוד לא ראיתה מציע בחום סדרה counterpart סדרה יחסית קצרה ולא צפוי המשך - נהנתי מכול רגע ובצער קיבלתי שלא יהיה המשך כי ע״פ היוצרים הם ״אמרו כול מה שרצו להגיד״.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אנטון, סקירה נהדרת שהזכירה לי מדוע כל כך אהבתי את הסדרה, שאגב התחלתי לראות רק כשהעונה החמישית שוחררה.
העונה השביעית בישרה כי הסדרה כבר לא תתעלה על שיאים חדשים ולכן לא הייתי מופתע שהעונה השמינית היתה החלשה מכל העונות שקדמו לה.
בכל מקרה מדובר בסדרת מופת טלוויזיונית ששינתה את כללי המשחק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור